Arama sonuçları: *

1. Canxz

Yardım cpu soğutucu önerisi

phantom sprit güzel deniliyorsa ben pek benimseyememişimdir , yarın sipariş geçeceğim umarım takabilirim kasama, 2 yıldır aldıgımdan beri macun değiştirmedim sorun yaratmaz umarım
  2. Canxz

ayriyeten 240mm bakınıyorum ama kasama uymuyor hocam (gt301) , direkt phantom çekeceğim görünüş acısından kötü duruyor gibi onun dışında sıkıntı yok aslında...
  3. Canxz

teşekkürler
  4. Canxz

i5 12400f ve ileriye dönük yükseltme yapacağım için işlemci soğutucu önerisi arıyorum, kasam gt301 olduğu için 240mm olmuyor o yüden kule tipi mantıklı geliyor, öneri olmazsa phantom sprit 120se rgb alacağım yarın
  5. Canxz

Yardım phantom sprit 120 se rgb kasama uyumlu mu?

merhaba i5 12400f için yarın phantom sprit 120se rgb alacağım, bütçem sıkıntı değil kasam gt301 olduğu için 240mm desteklemiyor bu yüzden kule tipi soğutucu olarak phantom sprit önerileri oldukca fazla sizin öneriniz varmı? phantom sprit geleceğe yönelik işlemci yükseltme düşüncem olduğu için de...
  6. Canxz

Yardım Soğutucu Alacağım nasıl takacağımı bilmiyorum

cok cok teşekkür ederim gerçekten de yardımınzıza ihtiyacım olacak, içim rahat sipariş edebilirim :)
  7. Canxz

forumda geç cevap alabilirim ama anlık iletişime geçebileceğim bi platform yokmudur acaba?
  8. Canxz

kablolama olarak anlamıyorum hocam videoları
  9. Canxz

acıkcası bir şey olur diye korkuyorum cunku 2 senedir hiç macun yenilemedim, yenilemediğimden dolayı fan cıkmaz diye korkuyorum. takmak değil kablolarının nereye olacağını bilmediğimden o kısım biraz gerginleştiriyor, yanlış yere takarsam felan
  10. Canxz

Merhaba hafta içi phantom sprit 120 se rgb almayı düşünüyorum, i5 12400f için alacağım ama nasıl takacağımı bilmiyorum taksam bile bağlantı girişleri kasanın arkasındaymış nasıl yaparım hiç fikrim yok 2 senedir cpu macunu değiştirmedim bile, bilgisayarcıya mı götürmeliyim sizce? yoksa kendim...
  11. Canxz

🔥İndirim ❄️ Thermalright Phantom Spirit ❄️ 1599 TL ❄️ 7 Adet Nikel Kaplamalı Bakır Boru 🥶

ses olarak cok sesli calsııyor mu hocam, stok fan kafamı şişirdi gerçekten bıktırdı...
  12. Canxz

🔥İndirim ❄️ Thermalright Phantom Spirit ❄️ 1599 TL ❄️ 7 Adet Nikel Kaplamalı Bakır Boru 🥶

hocam bende sormuştum kasama sığarmı diye bana da cevap verirseniz cok mutlu olurum rahatsız ediyorum kusura bakmayın
  13. Canxz

hocam 2 senedir temizlemedim pcyi hiçbir şekilde, oyun felan girdiğimde 1 saaate 100 derece oluyor bu cok garip geldi bana
  14. Canxz

ayın 3ünde maaşım yatacak, bu soğutucuyu 2000 tl civarında alacağım o zaman i5 12400f için, indirimsiz olacak cok büyük ihtimal, değer mi sizce? bir de kasam gt301 anakartım asus prime b660m-k d4 ramlerim ise ADATA XPG Spectrix D50 ROG kasama sığar mı bu soğutucu?
  15. Canxz

Hangi oyuna para yatırayım

efutbol oyna içersinde eski oyuncular var onları kadrona katarsan cok sarar
  16. Canxz

Yardım Hangi renk Xbox Controller seçmeliyim?

Xbox 9. Nesil pembe joyistiğimi garantiye yolladım, fakat değişim için aynı renk bulunmadığı bilgisi geldi, beyaz klavye ve monitör de alacağımdan beyaz rengine sıcak bakıyorum. fakat diğer renklerin fiyat olarak beyazdan daha pahalı olmaları ve beyazın çabuk kirlemesinden korktuğum için...
  17. Canxz

Yardım i5 12400f Soğutucu Önerisi

hangisine iyi dediniz anlamadım
  18. Canxz

çift sıvı sogutucu maalesef kasama olmuyor bu nedenle hava soğutucu bakıyorum teşekkürler
  19. Canxz

fazlası değmez olayı değil aslında hocam, en sessizi ve soğuğu olacak şekilde bir kere alıp kullamak istiyorum ilerde işlemci yükseltirsem yine işimi görsün istiyorum varmı öneriniz
  20. Canxz

biri daha Thermalright Phantom Spirit 120 SE önermiş, yakın zamanda indirime düşer mi? indirim olayları olmuyorsa alacağım hafta sonu.
Top Bottom