Arama sonuçları: *

1. F

37k bütçe ile pc önerebilir misiniz?

Merhaba, ben yeni pc almak istiyorum. Taksit imkanları iyi olursa bütçemi 37 k kadar çıkarabilirim. Bu fiyatlarda 4070li bir sistem düzmeme yardımcı olabilir misiniz?
  2. F

Spor çantası önerir misiniz? 700₺ bütçe

Merhaba, spor çantası almak istiyorum. M veya L boy olmasını ve sağlam olmasını istiyorum. 700₺ bütçem var fiyatına değerse bütçeyi arttırabilirim. Önerilerinize açığım.
  3. F

27k limitim var gaming laptop

peki, 4050 seviyesinde neler önerirsin. bir de bu laptopun ne gibi sorunları var ?
  4. F

27k limitim var gaming laptop

genelde hikayeli oyunlar oynamak için panel de iyi laptop arıyorum. fiyatına değerse bütçe yükseltebilirim. önerilerinize açığım.
  5. F

TEMU güvenilir mi? İade süreci nasıl?

Forumda sürekli indirimler ve kuponlar paylaşıyorlar fakat site hakkında pek bilgim yok. Bir çok ürün çok ucuz ama güvenilir mi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
  6. F

Lütfen 5000₺ ekran kartı önerir misiniz?

Ryzen 3 1200 ve ekran kartım yok
  7. F

Maalesef, 5000₺ üstüne çıkamam ztn sistem pek iyi değil.
  8. F

Eski pcme ekran kartı bakıyorum maks 5000₺ çıkabilirim. Önerilerinize açığım.
  9. F

Samsung G4 ekranı alıyım mı?

Samsung g4 almayı düşünüyorum. Sizce bekliyim mi yoksa hemen alıyım mı? Ya da başka öneriniz var mı? (aynı fiyata daha iyi ekran veya daha ucuza benzer nitelikte bir ekran) istediğim şey 6000₺ olabilecek en iyi renkleri ve görüntüyü almak genelde hikayeli oyun oynuyorum.
  10. F

Kardiyo yerine karin çalışsam nasıl olur

Amaç yağ yakmaksa tabii ki araç kardiyo olmalı. Bir bölgeyi çalıştığınız zaman ilk o kastaki glikojen depolarını sonra diğer kas ve karaciğerdeki glikojeni en son vücutta genel olarak yağları yakmaya başlar yani çalıştığın bölgedeki yağları yakmaya odaklanmaz.
  11. F

Vücut geliştirmeye nasıl başlamalıyım

Başlangıç için full body programlar daha iyi olur 1-2 ay sonunda split programa geçebilirsin
  12. F

Fitness için dizlik gerekli midir?

Pek gerekli değil onun yerine strap ile bilek desteği ya da fitness eldiveni daha iyi olur
  13. F

Dumbell ile çalışirken bilekte zorlanma

Biceps çalışırken bileğini düz tut. Hareketi yaparken yukarı doğru bileğini bükme.
  14. F

Monitör önerebilir misiniz? (6000₺)

R27i-30 mu samsung g4 mü bana daha uygun?
  15. F

Monitör önerebilir misiniz? (6000₺)

Rx 6700xt var 1080p yeterli, kaliteli renk görmek istiyorum. Genelde hikayeli AAA oyunlar oynuyorum. Verdiğime değecekse bütçeyi yükseltebilirim. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  16. F

30.000TL Laptop önerisi

30.000 TL limitim var oyun oynayabileceğim bir laptop önerebilir misiniz?
  17. F

bilgisayar kulaklığı arıyorum ortalam fiyat performans 1000-1500tl

fiyat performans kulaklık önerir misiniz?
  18. F

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Bende birkaç sorun var bazı kelimelerin arasında boşluk oluyor ya da bazı harfler gözükmüyor (ç,ş...) gibi nasıl çözebilirim ?
  19. F

Oyuncu mouse önerisi 800₺

Rival 3 kullanıyordum fakat sağ tık + scroll bozuldu. Yeni bir mouse almak istiyorum genelde lol, valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum, tavsiyelere açığım.
  20. F

22.000tl oyuncu laptop önerisi

Lütfen bu fiyata olabilecek en iyi oyuncu laptobunu bulmamda bana yardımcı olur musunuz?
Top Bottom