Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Ekran Kartı Sıcaklığım Boşta 50 Dereceden Fazla

Yazdıklarınızı okuduktan sonra ordaki ayarları tekrardan kontrol ettim ben eski ayarlara alıp kaydettiğimi sanıyordum lakin kaydetmemiş ondan dolayı yüksek gpu clock değerlerinde seyrediyormuş ayarları eski haline alıp restart atınca düzeldi yardımlarınız için teşekkürler dostlar.
  2. M

Şuan Wallpaper engine dahil tüm uygulamaları kapattım. Durum bu 5 derece azaldı sadece fakat halen yüksek frekans aralıklarında çalışıyor normalde derece 30-33 arası falan olması lazımdı. Evo serisi soğutması daha güçlü bir seri.
  3. M

Benim boştayken çekirdek hızı çok yüksek normalden 4.5 kat falan daha yüksek frekans hızlarında çalışıyor ekstra bi sıcaklık oluşturuyor buda benim tahminimce.
  4. M

Boştayken sadece Wallpaper Engine açık onun dışında ekstra bir uygulama açık değil hocam şuan ets2 oynuyorum yük altındaki değerleri 75 derece 1920 MHz GPU Clock değerleri var bu olası bişey zaten ultrada oynuyorum da anlam veremedim en son biostan erp ayarlarını kapattım ondan sonra 3d...
  5. M

❌İndirim Bitti! 12 Lt airfry 1783Tl ye 🔥🔥

Prime sahibi olanlara ekstra bişeyi varmı prime ile ne farkı oluyor tam olarak?
  6. M

RTX 2060 DUAL EVO OC 6 GB'lık ekran kartı kullanıyorum. Boştayken sıcaklıklarım artmaya başladı ve GPU Clock frekansı boştayken sabit 1365 MHz'de önceden boştayken 300 MHz ile çalışıyordu bir kaç gündür bu seviyelerde seyrediyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim? Bir sorum daha olacak işlemcinin...
  7. M

Çözüldü✓ Sıfır Aldığım Monitörde 2 Saat Sonra Ölü Piksel Oluştu

Hocam şimdi geldim sıfır ürünle değiştirdiler tekrardan kontroller yapıldı 1 ay içerisinde yine böyle sorun olursa yine getir değiştiririz dediler mağdur etmediler. Sıfırdan fatura kestiler tekrardan.
  8. M

Ordaki eleman 1 ay ölü piksel garantisi var birebir değişim yaparız dedi ama dedikleri ne kadar doğru görücez 1677657334 Öyle bir mevzu olduğunu dün sorun başıma gelince gördüm bir kaç yerde araştırmalarım sonucu bakalım bı götüreyim ben sonucu yazarım yine buraya
  9. M

Arkadaşlar merhaba. Bugün sıfır monitör aldım. Asus Tuf Gaming VG24V Curved modelini. Fakat ilk test edildiğinde herhangi bir ölü nokta vs yokken kullanmaya başladıktan 2 saat sonra bir anda ölü nokta gözüme çarptı. Veya piksel sıkışması tarzı bişey olabilir mi emin değilim ama büyük ihtimalle...
  10. M

Çözüldü✓ RTX 2060'la kullanabileceğim G-Sync özellikli monitörlerden hangi panel tipini almalıyım?

Oyun oynamak için alıyorum açıkcası oyunlarda özellikle fps oyunlarda tp daha iyi diyorlar ve g-sync olmayan monitörde freesync ile destekli olarak kullanmakla g-sync özellikli monitörü kullanmak görüntüde bi sorun veya görüntüde fark çıkarır mı acaba?
  11. M

Çözüldü✓ RTX 2060'la kullanabileceğim G-Sync özellikli monitörlerden hangi panel tipini almalıyım?

Panel mevzusunda kararsızım açıkçası tn panel asus ama özellik bakımından en dolusu bence
  12. M

B.sınıfı ehliyet alma şartları

Staj ehliyeti denilen mevzu 2 yıl boyunca ehliyet puanının düşük tutulmasıdır. Kaza vb. durumlarda ceza alırsanız ehliyet puanından düşülür. Ehliyet puanınız 0 olursa ehliyetinize kademeli olarak el konur. Sürekli 0 puana düşürülmesi sonucunda kalıcı olarak ehliyetiniz elinizden alınır. Yeni...
  13. M

Selamlar. RTX 2060'lı sistemime uygun G-Sync özellikli monitör almak istiyorum bir kaç model var aklımda linkleri aşağıya bırakıyorum cevaplarsanız siparişi ona göre vereceğim teşekkürler...
  14. M

Öneri 2060'lı Sisteme Hangi Monitör Mantıklı?

Merhaba arkadaşlar. DA-V6 sistemi kullanmaktayım fakat elimde sistemin hakkını verecek bir monitörüm yok. Güncel olarak kullandığım monitörüm 13 yıla yakındır bende VGA'dan HDMI için dönüştürücü ile kullanıyorum fakat dönüştürücünün de uzun süreli dayanacağını sanmıyorum. Bütçeyi çok yormadan...
  15. M

Sistemimi Satmak İstiyorum Fiyat Önerisi Lazım

Arkadaşlarım yeni sistem aldığım için elimdeki sistemi satmak istiyorum fakat fiyat konusunda biraz kararsız kaldım. Parçaların sıfır fiyatlarını hesaplayıp kullanım payını düştüm aklımda bir rakam var fakat emin değilim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim acilen satmam lazım. İŞLEMCİ: İNTEL...
  16. M

Millenicom'da hangi altyapıyı seçmeliyim?

Öncelikle selamlar. Millenicom'da kampanyalara bakarken denk geldiğim bir durumdan bahsetmek istiyorum. Oturduğum binamda superonline fiber altyapısı mevcut fakat başka binadan ortak alınma bir altyapı. Millenicom paketlerinde istersen superonline altyapısı istersen TT altyapısından 100Mbps...
  17. M

Hangi Oyucu Koltuğunu Almalıyım Bütçe 3500

Hocam kendim kullanıyorum bizzat sağlamlık ve rahatlık açısından gayet güzel ve kullanışlı bir ürün farklı renkleri mevcut kumaş ve metal ayaklara sahip. https://www.hawkchair.com/urun/fab-c4-oyuncu-koltugu
  18. M

Çözüldü✓ 800 TL klavye önerisi

Güncel olarak Gamepower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch modelini kullanıyorum. Su geçirmeme özelliği mevcut. Alt tarafta su tahliye kanalları var 2 adet. Zamanında incelemesi yapılmış YouTube kanalında zaten ordan bakabilirsiniz aklınızdaki soru işaretleri için. Aldığım zamanlarda red...
Top Bottom