Arama sonuçları: *

1. loewry

Mk 677 için tavsiyeler

Hocam ağır bir ilaç olduğunu pek düşünmüyorum nedeni ise yaptığı tek şey büyüme hormonu üretimi için beyine sürekli uyarı göndermesi bence bununda böbreklere zarar vereceğini düşünmüyorum yani. Doktora danışın derken ne konuda dediniz bilmiyorum ama herhangi bir böbrek problemim yok kan...
  2. loewry

Mk 677 için tavsiyeler

Öncelikle bu ürün hakkında çok bilgisi olmayanlar yazmasın yok bilmem hormon bozar pct yap falan diyecekler gelmesin mümkünse çünkü harbiden tavsiye almak istiyorum. Yaş 17 diyelim. Yağ oranım 13-14 civarlarında. Sağlam bir diyetle bayağı düşürdüm, daha 2 hafta daha diyette olacağım. Güncel...
  3. loewry

mk 677 kullanım ve değişiklikler

Hocam şuan 2 ay olmuşta yorum yaparmısınız tekrar bende alacağımda kullanıcı yorumları önemli
  4. loewry

AM5 geçmeye gerek varmı

tamamdır
  5. loewry

AM5 geçmeye gerek varmı

Yani alabilirim ama ne kadar fark yaratacak 5600 e göre zaten her oyunu hala çok rahat açmaktayım 1729275825 hocam geçmişken 15-20k lık bir işlemciye geçerim de şuanlık dediğiniz gibi gerek yok sanki ram olarakta 2x32 yi am4 içinmi dediniz yoksa am5 geçincemi al demek istediiniz
  6. loewry

AM5 geçmeye gerek varmı

haklısınız hocam şuan tek sorun kasa ve bi adet m2 ssd almak haricinde pc ye daha fazla para harcamam gibi bi 2 sene daha
  7. loewry

AM5 geçmeye gerek varmı

Merhabalar şuanki sistemim zaten bana yetiyorda yinede bir araştırayım dedim. Önümüzdeki yaz Bilgisayarın kasasını vb değişeceğim. Bakım falan yaptıracağım. Anakartım a520m k v2, işlemcim r5 5600, ramlerde tforce vulcan 2x8 3200mhz ram. Bu parçaları satıp am5 geçmek ne kadar mantıklı sizce...
  8. loewry

Kaslı bir adam vs sıradan insan

Haklısınız hocam kavgada bodybuilding eğer aşırı kütleli değilsen işe yarayabiliyor bence örnek vereyim 75 kg yim kalıplıyım normal genetik olarakda güçlü birisi olduğum için şuan extra güçlü olduğumu düşünüyorum gym sayesinde güreş şeklinde kalıbımı kullanmayı başarabilirsem işe yarayabilir...
  9. loewry

doğrudur hocam peki avantajım olur mu genelde dayanıklı biriyim yani sadece kasla alakası yok bodybuildingden öncede 2 kişiyle falan güreş yapabiliyodum vucut dengem falan olsun sağlam yani o yüzden söyledim bodybuilding ilede bunu takviyelemiş olurmuyum onu anlamak istedim
  10. loewry

Merak ettiğim konu kaslı bi 80 kg adamın sokakta sataşan 65-70kg lik bi sataşan elamana karşı güç olarak baya avantajı olur mu?. iki tarafında teknik bilmediğini varsayalım. eddie hall mesela güçlü bir adam 2 tane 70 kg lık dövüşcüye karşı baya eziyor tabi aşırı güçlü ve yağlı normal. benimde 1...
  11. loewry

Lol yeni ihtişamlı yasuo kostümü

Kwşfnağdnsğsndşa hocam uapmayın durun 1728945088 Öyle biraz aslında zaten yasuo veya kayn harici bir çara asla 3k vermem zevk işi biraz şu ahriye gelen 8000 tl lik ulu kostüm mesela faker için cıktı sanırım cok beğendim ama hayatta almam cünkü oyanmıyorum ama kayna gelsin direk alırım çünkü...
  12. loewry

Lol yeni ihtişamlı yasuo kostümü

Merhaba normalde hesabıma bu şekil 3K TL'lik kostüm almam. İlk defa alıyorum. Sebebi ise Yasuo'yu sevmem ve popüler olması. Bu yüzden bir daha gelmeyecek nadir bir skin olduğu için alacağım(2K TL'sini açtım çıkmadı). Kalanını da açacağım zaten. Çevremdeki arkadaşlarım gecenin kılıcı Yasuo'nun...
  13. loewry

Öneri Samsung M2 ssd önerisi

Merhaba şu an Samsung SSD EVO 870 SATA SSD var. Depolama yetmediği için M.2 SSD alacağım. Anakartım Gigabyte A520M k v2. Samsung 990 Pro 1TB alacağım. Uyumlu olur mu? Yazma okuma hızını desteklemeyeceğini biliyorum anakartımın. Haricinde bir uyum sorunu olur mu? Bir de tanıdığım bir...
  14. loewry

R5 5600 sıcaklık değerleri sıkıntı mı?

teşekkürler hocam yardımınız ve tavsiyeniz için
  15. loewry

hocam performans kaybı yaşamak istemiyorum gerek yok. Zaten sıcaklıklar sıkıntı değil diye düşünüyorum sadece normale göre yüksek. GoW ragnarok indiriyorum şimdi bakalım bi yükte cpu sıcaklığına. Sonra birde macun sürüp oynayacağım
  16. loewry

arada sırada hafif oyun oynayacak biri için r5 5600 Rtx 4060 yeterli mi

fazla bile gelir emin olun. İçiniz rahat olsun. Ama dediklerinize bakarsak daha ucuz sistemlerde alabilirsiniz. Size kalmış yinede
  17. loewry

Merhaba ID-Cooling SE 224XTS mini Black modeli kule tipi fanım var. Kasam bayağı kötü denebilir hava akışı olarak. İşlemcim boşta 48-50 derecede geziyor. Yükte 80 dereceyi görebiliyor. Yani kule tipi fana göre fazla bence. Macunu 1 sene önce değiştim en son. Tekrar yenileyeceğim bu hafta sonu...
  18. loewry

Öneri M2 ssd önerisi samsung

Merhabalar kasamda 2 adet sata ssd mevcut fakat depolaması yetmediği için m2 ssd alacağım ve windowsu oraya yükleyeceğim. Anakartım sanırsam pcıe 3.0 destekliyor. A520m k v2 anakart modelim. Piyasada sanırım şu an en iyi m2 ssd samsung 990 pro. Yanlışım varsa kusura bakmayın. anakartımın 7500mb...
  19. loewry

Thermoburner vs l karnitin

ks benim ordada :D güzel ürün ya kullanacağım
  20. loewry

Thermoburner vs l karnitin

Top Bottom