Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Yurda Tütün Ürünü Sokmak

Hocam bizim yurtta su sebili varda sizdede varsa açıkcası kullanmanızı tavsiye etmem genelde odaların banyosundaki musluktan dolduruyorlar.Yani o şişe 0 şişe değil kaç ay kullanılıyordur Allah bilir
  2. Leonidax

Yurda Tütün Ürünü Sokmak

Heralde yurttan yurda değişiyor bilmiyorum ama bizim odada patır patır içiyorlar idare felanda çok umursamıyor.Bizim odada diyarbakırlı abi var kendi sarıyor hatta bu sene mezun oldu yolu açık olsun abinin :D
  3. Leonidax

❌İndirim Bitti! Sony Playstation 5 Digital Edition 14500₺

Siz dediğinizde bende hala 14.500düde hocam şimdi düzelmiş bendede 20kya çıkmış yeniden
  4. Leonidax

❌İndirim Bitti! Sony Playstation 5 Digital Edition 14500₺

Bende gözüküyor hocam
  5. Leonidax

Öneri Yurtdışından telefon önerisi

Hocam imei çaktırmalı xiaomi 13 pro bizim kaçakcı abide yanlış hatırlamıyorsam 9k felandı çokta ucuz değil gibi bence fiyatlar kaçak açısından
  6. Leonidax

❌İndirim Bitti! Hepsiburada 1.000 TL'ye 350 TL İndirim Kodu

Valla ya 250lik kodu kuponlara eklemiştim ekleyince gitmez sandım gamepad bakiyodum sepet kısmına bı geçtim kupon yok piyasada :d
  7. Leonidax

Valla bı yakalasam gamepad yapistiricamda yakalayamiyok 1726086145 Heralde yurtdışından gamesir nova T4 pro alcaz gibi
  8. Leonidax

Valla hocam dünden beri yetisemiyoz valla ya adamlar nasıl bir yamyamsa 250ligede yetişemedim
  9. Leonidax

Arkadaşlar bu tür kuponlar hızlıca tükeniyor yani.Hepsiburada indirin bildirim olarak düşüyor zaten bana 7dk önce gelmiş bu indirim oyun oynadığımdan fark etmedim
  10. Leonidax

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Alınabilecek bir soğutucu ped önerisi olan var mı acaba ?
  11. Leonidax

🔥İndirim Hepsiburada 750 TL'ye 250 TL İndirim Kodu

La ne ara yediniz kuponu ya direk eklemiştim görünce gamepad alcaktim 😔
  12. Leonidax

Lenovo LOQ 12450HX 8GB 512GB SSD RTX 4050 VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI

Hocam şuanda benim adaptör değişimim onaylandı adam bana şarjda pil azalması devam ediyor mu dedi bende masucuktan evet dedim normalde hiç test etmedim ama :D Gün içerisinde kargo kodu vericekler adaptör değişimi sağlanıcak
  13. Leonidax

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Laptopta kullanılır mı acaba ya sıcak çalışıyorsa şimdi laptopta alev aldirmayalim
  14. Leonidax

Paribu Yeni Üyelere 500 TL Hediye!

Teknosada alınabilecek bir şey yok gibi hocam ya bi ssd alam dedim güzel bir şey bulamadım
  15. Leonidax

O nasıl oldu hocam normalde çekememeniz lazım
  16. Leonidax

Akbanka üye olmada sorun çıkar mı acaba ya öğrenciyim inşallah üye olmada problem çıkmaz :D 1725742148 Akbank üzerinden çekim yapılıyor hocam
  17. Leonidax

Hocam ilk başta lenovonun whatshapp teknik desteğiyle konuştum onlar bana servis talebi oluşturdu saat 12 gibi felandı konuştuğumda.Servis kaydı oluşturdular ondan 5saat sonrada beni lenovo teknisyeni aradı müsaitseniz bilgisayarınıza bağlanalım dediler öyle laptopta istediği şeylere baktılar...
  18. Leonidax

Aynen hocam çokta dert etmiyorum ben seneye değiştiririz artık adaptörü
  19. Leonidax

Adamlar laptoba bağlanıyor hocam bakmak için ilk başta pil durumunu felan kontrol ediyorlar.Bide seri numarası üzerinden işlem yapıyorlar öyle değiştirin diyince direk olmuyor adamlar bazı şeylere bakıyor ilk başta. 1725718321 Başvurumu yaptıktan 5saat sonra felan beni aradılar adam uzaktan...
  20. Leonidax

Valla daha kullanmadığım için inandıramadım.Seneye bir daha deneriz şansımızı :D
Top Bottom