Neler Yeni

Lenovo LOQ 12450HX 8GB 512GB SSD RTX 4050 VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI

Bu 45NTSC olması lazım, konudaki laptop %100 srgb özelliğinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alternatif olarak bunları önerebilirim.

ASUS TUF A15 FA507NU-LP158 R5 7535HS RTX4050 (6GB, 140W + Adv.Opt.) 8/512GB (Bir DDR5 RAM bir Gen4 M2 yuvası boşta) 15,6″ 144Hz 25ms %100sRGB 90Wh 2,2kg FDOS : https://tinyurl.com/mv4wxx82

ASUS TUF A15 FA507NU-LP051 R7 7735HS RTX4050 8/512GB (Bir RAM bir Gen4 M2 yuvası boşta) 15,6” 144Hz 25ms %100sRGB FHD IPS, 90Wh 2,2kg FDOS : https://tinyurl.com/4jpedveu İnceleme videosu :
asus çok ısınıyor hocam. g helper bile olsa ısınıyor.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Herhangi bir ücret alıyorlar mı ? alıyorsa ne kadar ücreti var ?
Hayır almıyorlar bendede 15IAX9 4050 i5 12450hx var lenovoya servis kaydı oluşturdum.Daha laptop yeni olduğu için böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadığım için sorun çıkartabilirler gibi duruyor ama şansımı denedim dönüş yapıcaklar bana haftaiçi bilgilendiririm sizide isterseniz

Laptopta azcık oynamış olsaydım kesin gönderirlerdide adamlar daha bataryanın %0.01 bile aşınmadığını görünce biz size yeni adaptörün uygun olup olmadığını karar verip sizi ararız dediler.Göndermezlerse yeni adaptör seneye bir daha denerim şansımı :D

Hayır almıyorlar bendede 15IAX9 4050 i5 12450hx var lenovoya servis kaydı oluşturdum.Daha laptop yeni olduğu için böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadığım için sorun çıkartabilirler gibi duruyor ama şansımı denedim dönüş yapıcaklar bana haftaiçi bilgilendiririm sizide isterseniz

Laptopta azcık oynamış olsaydım kesin gönderirlerdide adamlar daha bataryanın %0.01 bile aşınmadığını görünce biz size yeni adaptörün uygun olup olmadığını karar verip sizi ararız dediler.Göndermezlerse yeni adaptör seneye bir daha denerim şansımı :D
hocam oyundayken şarjım azalıyor falan de değiştirirler o zaman

Bu "battery drain" olayı da yeni galiba? Şarj takılıyken, oyun oynarken bataryayı 'şarjda' tutacak güç yetmiyor diye anlıyorum?
hocam valorantta falan sıkıntı çıkmıyor da yüksek seviye oyunlarda yapıyor. limitleyerek sorunu çözenler vardı. yani ucu ucuna yetecek seviye koymuşlar

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
farklı mailden yaz hocam
Adamlar laptoba bağlanıyor hocam bakmak için ilk başta pil durumunu felan kontrol ediyorlar.Bide seri numarası üzerinden işlem yapıyorlar öyle değiştirin diyince direk olmuyor adamlar bazı şeylere bakıyor ilk başta.

Başvurumu yaptıktan 5saat sonra felan beni aradılar adam uzaktan laptobuma bağlandı bazı uygulamalar felan yükledi internetten pilin durumuna felan baktı bios güncelliğine felan baktı ondan sonra bu karara vardı.

Adamlar laptoba bağlanıyor hocam bakmak için ilk başta pil durumunu felan kontrol ediyorlar.Bide seri numarası üzerinden işlem yapıyorlar öyle değiştirin diyince direk olmuyor adamlar bazı şeylere bakıyor ilk başta.
hocam limitli takıl o zaman en yapacak bir şey yok. bence fiyatına göre en iyi laptop( en sorunsuz)

Top Bottom