Arama sonuçları: *

1. H

🔥İndirim Xiaomi 14T 12/256 + Redmi Pad SE 8.7 inç tablet 28.499 TL 🔥🔥

Orjinali satıldı mı hatırlamıyorum ama satıldı ise de 2 katı veya daha fazla olabilir. Üretici de absürd fiyatlama yaptığından kısa sürede üretimden kaldırdı sanırım. Bu iki telefon o fiyatlara piyasada varken Xiaomi 'nin diğer modelleri satması imkansız gibiydi. O zaman param yetmediği için...
  2. H

🔥İndirim Xiaomi 14T 12/256 + Redmi Pad SE 8.7 inç tablet 28.499 TL 🔥🔥

Mi 9t ve redmi note 8 pro fiyatına göre çok iyiydi, kısa sürede de piyasadan çekildi. Kaçağı ciddi ucuzdu zamanında.
  3. H

🔥İndirim Hepsiburada 150 TL Hediye Çeki Kazanma Rehberi

Bir aydan önce silinir mi diye düşünüyorum. Çek kazan güven vermiyor ama Hepsiburada kodları önceden belirlemiş ise geçerli olabilir sonuna kadar. Hepsiburada da daha ince bir yıl geçerli dediği kodu 2 ay sonra sildi benim hesabımdan.
  4. H

Hocam kupon kodu tekil olunca iptal olmaz diye düşünüyorum da yine de kampanya bittiğinde kullanılmamış kupon kodları da geçersiz olur mu diye aklıma geliyor. Hiç fikriniz var mı bu konuda?
  5. H

Alınan çekler kampanya bitince son kullanım tarihi gelmese de siliniyor mu?
  6. H

İlk şu kadar katılım için geçerli ya da şu tarihe kadar geçerli gibi bir şartı var mı?
  7. H

🔥İndirim LOQ GAMİNG LAPTOP GÜZEL İNDİRİM

Hocam bu konuyla ilgili size sorum var. Daha sonradan yüklenen windows ürün anahtarı da BIOS 'a yazılıyor mu ? Sıfır alındığında sorunsuz BIOS'a giren laptopun BIOS'u şifrelenmiş. Bunun sebebi de sonradan yüklenen windows olabilir mi ?
  8. H

Patriot Notebook DDR4 Ram 16GB:999 TL 32GB: 2199 TL

1R olduğunu patriot belirtmiş ama 1Rx8 mi yoksa 1Rx16 mı acaba? Ürün sayfasında tek taraflı tam yazmış da iki tarafta da 4 taneden toplam 8 chip görünüyor sanırım. Emin olamadım ama.
  9. H

Patriot Signature Line PSD416G320081S 16GB(1x16GB) Alınır mı?

Bulamadım ama resimlerden RAM 1RX16 gibi görünüyor. X8 değilse almazdım sanırım.
  10. H

❌İndirim Bitti! 🔥SAMSUNG Galaxy Buds FE 999,99🔥

Maalesef hiç bilgim yok.
  11. H

Her telefon modelinin bitrate değeri farklı , sizdeki telefon modelinin codec leri hakkında bilgi varsa ona göre seçim yapabilirsiniz , değilse deneyip kendinize göre daha iyi hangisi ise onu seçin.
  12. H

🔥İndirim Amazon 450 TL üzerine 200 TL ( Uygulamadan ilk sipariş )

Bende yeni sekme açılmadı. Bilgisayardan promosyon linkine tıkladım, uygula dediğimde de doğrudan uyguladı. Sizin hesabınıza indirim bildirimi gelince mi haberiniz olmuştu ?
  13. H

Bence SBC ile de iş görüyor gayet. Zaten daha kaltieli müzik dinlemek için kablolu kulaklık tercih ediyorum. 1726356601 Cızırtı duyacak seviyede açamadım sesini, son seviye sesi de 1 dakikadan sonra çok rahatsız eder.
  14. H

🔥İndirim Amazon 450 TL üzerine 200 TL ( Uygulamadan ilk sipariş )

En son 2022'de sipariş verilmiş bir hesaba gelmiş, teşekkürler.
  15. H

1161 TL Crucial NTB CT16G4SFRA32A 16GB DDR4 3200MHz SODIMM CL22 RAM BELLEK

Ha çok da zorlamanın anlamı yok bence. O kadar kolay düşük sürelerde çalışan çip olsa o çipi alıp Evet evet, yanlış yazdım, bu. Ha bence çok da zorlamanın anlamı yok. O kadar düşük sürelerde sorunsuz çalışan çip olsa çok üretici o çipi alır cl17 olarak satardı ama satmıyor. Zamanında öyle...
  16. H

Crucial t-force var. CL16, 3200 DDR4 ama o da nadir. Sahibindende satan birisi vardı.
  17. H

Cl17 var da bulunur mu bilmem
  18. H

🔥İndirim Lenovo LOQ 15IAX9 Intel Core i5 12450HX 16GB 512GB SSD RTX3050 Laptop 21,999TL

Bu fırsat tam bir fırsat değil bence de ama konuyu başlatan arkadaş çok sayıda güzel fırsat konusu açtı, faydalandım ben de. Foruma hizmet edenleri ocutmamak lazım bence.
  19. H

ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6500ZH-MA106W alınır mı?

Hocam Asus bilgisayarı almış mıydınız? Aldıysanız memnuniyetinizi - varsa şikayetinizi merak ediyorum hem ekrandan hem genel olarak bilgisayardan.
  20. H

❌İndirim Bitti! Samsung Odyssey OLED G6 27 0.03 ms 2K Pivot 360 Hz 24.999 tl iş bankla 23.000 tl

Aslında kalitesiz ledler arasında yüksek CRI sahibi olanlar hep daha sıcak renkli lambalar.
Top Bottom