Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Odyssey OLED G6 27 0.03 ms 2K Pivot 360 Hz 24.999 tl iş bankla 23.000 tl

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
bende onu kullanıyorum ama renkler kötü oluyor sararıyor resmen %25 felan sanki :) cünkü maviyi kısıyor.
Gece ışığı ayarlarından filtrenin gücünü ayarlayarak kişiselleştirebilirsin. Hatta ben uzun zamandır hiç kapatmadan kullanıyorum. Sıcak renkler daha çok hoşuma gidiyor. :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,882
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
130 nit bile fazla gelen bana nedir bu yüksek parlaklık takıntısı be arkadaşlar. normal bi kullanıcıya fazla bile. kişisel tercih ama gece ekranın parlaklığını fulleyen dayılardanmısınız yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım g7 de var parlaklık optimizasyonu diye bi ayar var misal ama elzem değil belenti bencede saçma.
G7 dediğin dünya para :D

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
eyyüb
konuma ışığa bağlı tabi. mesela anlamadığım bir kısım insanlar gece bile 20 m2 alanda koca florasan lambayla oturmayı seçiyor. sabahları bende erdeleri açıyorum direkt güneş vuruyor ekrana. ama 130 nit hala yeterli geliyor yani. dediğim gibi alışkanlıklar farklı. ömrü boyunca ışığa maruz kalmış birine karanlık batıyormuş bana öyle diyorlar. genelde hep gözlerinde sıkıntı çıkıyor ama daha şaşmadı.
tavandan vuran beyaz ışık bile gözleri bozuyor kanıtlamış gün ışığı kullanın deniyor bizimkiler 50 watt led ampul takıyor oda aydınlasın diyor :D insanlara anlatamassın gün ışığı takınca oda sarı kötü duruyor diyorlar :)

BabaVoss7

80+ Silver
G7 dediğin dünya para :D
pardon g8 diyecektim arada 3-4 k var onla

tavandan vuran beyaz ışık bile gözleri bozuyor kanıtlamış gün ışığı kullanın deniyor bizimkiler 50 watt led ampul takıyor oda aydınlasın diyor :D insanlara anlatamassın gün ışığı takınca oda sarı kötü duruyor diyorlar :)
onu bende anlatamıyorum kimseye. gün ışığında göremiyorum diyolar. çayı rengi belli olmuyor diyolar. çoktan bozulmuş sanırım gözler...

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
pardon g8 diyecektim arada 3-4 k var onla

onu bende anlatamıyorum kimseye. gün ışığında göremiyorum diyolar. çayı rengi belli olmuyor diyolar. çoktan bozulmuş sanırım gözler...
Aslında kalitesiz ledler arasında yüksek CRI sahibi olanlar hep daha sıcak renkli lambalar.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
eyyüb
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Qpre

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Baran Kut
Arkadaşlar monitör geldi. Ilk hissiyatlar güzel ayar falan çekmeye çalışıyorum. Kullanıp tavsiyesi olan var mı? Sorusu olan varsa da cevaplayabilirim.

panher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Samet

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
eyyüb
Arkadaşlar monitör geldi. Ilk hissiyatlar güzel ayar falan çekmeye çalışıyorum. Kullanıp tavsiyesi olan var mı? Sorusu olan varsa da cevaplayabilirim.
Bende hdr modu renk profili dosyası var eve gidince atarım.
+Ufak ufak ayarlarını söylerim bende monitör .mevcut olmadı Halde mevcut ayarlar😂😂

Top Bottom