Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥SAMSUNG Galaxy Buds FE 999,99🔥

Fantastiktürk

80+ Bronze
AAC yerine Android'de SBC daha iyi oluyor diyorlar. Bu konuda bilgisi olan, son gelişmelerden haberi olan var mı?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
AAC yerine Android'de SBC daha iyi oluyor diyorlar. Bu konuda bilgisi olan, son gelişmelerden haberi olan var mı?
Aac daha iyi kendi deneyimlerim bu şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence SBC ile de iş görüyor gayet. Zaten daha kaltieli müzik dinlemek için kablolu kulaklık tercih ediyorum.

Cızırtı duyacak seviyede açamadım sesini, son seviye sesi de 1 dakikadan sonra çok rahatsız eder.
sıkıntı yaşamazsınız

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Cihan Bozkır
Her telefon modelinin bitrate değeri farklı , sizdeki telefon modelinin codec leri hakkında bilgi varsa ona göre seçim yapabilirsiniz , değilse deneyip kendinize göre daha iyi hangisi ise onu seçin.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Arkadaşlar Anker q30dan geçmeyi düşünüyorum da ses konusunda q30dan ne kadar kötü acaba ? Q30 çok büyük gelmeye başladı artık saticam gibi

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Arkadaşlar Anker q30dan geçmeyi düşünüyorum da ses konusunda q30dan ne kadar kötü acaba ? Q30 çok büyük gelmeye başladı artık saticam gibi
q30 daha iyi hocam emin olun downgrade olur. Ama kötü de değil

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
hocam kulaküstüler her zaman kulakiçilere göre daha iyi olur, yani q30 bundan çok daha iyidir ama bu iyilik size ne kadar lazım? Alın bence kulaküstü darlayınca bunu takarsınız ztn kötü değil sonuçta.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
q30 daha iyi hocam emin olun downgrade olur. Ama kötü de değil
hocam kulaküstüler her zaman kulakiçilere göre daha iyi olur, yani q30 bundan çok daha iyidir ama bu iyilik size ne kadar lazım? Alın bence kulaküstü darlayınca bunu takarsınız ztn kötü değil sonuçta.
Hocam bende q30u aşırı seviyorum çok güzel kulaklık ama bu aralar anlamadığım şekilde sesi aşırı derecede azaldı kafayi yemek üzereyim.Poweramp ekolayzer ile beraber kullaniyodum efsane sesi vardı ama bu aralar niyeyse çok çok az azaldı eskiye nazaran performansı.Bı duzeltebilsem almamda düzelmiyor

Bende normalde yan kulaklık olarak haylou T15 var ama niyeyse Anker q30dan daha iyi bass ve daha iyi ses seviyesi veriyor.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Eren
Hocam bende q30u aşırı seviyorum çok güzel kulaklık ama bu aralar anlamadığım şekilde sesi aşırı derecede azaldı kafayi yemek üzereyim.Poweramp ekolayzer ile beraber kullaniyodum efsane sesi vardı ama bu aralar niyeyse çok çok az azaldı eskiye nazaran performansı.Bı duzeltebilsem almamda düzelmiyor

Bende normalde yan kulaklık olarak haylou T15 var ama niyeyse Anker q30dan daha iyi bass ve daha iyi ses seviyesi veriyor.
bilmiyorum hocam okadarını, bende anker q21i nc var menşete sesi dışı çok memnunum. q30 bundanda iyi yani baya iyi olsa gerek.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır

Hocam uygulamasını kullansanız başka eq kullanmak yerine?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Aac daha iyi kendi deneyimlerim bu şekilde
İşte telefondan telefona değişiyormuş. Çoğu telefonda kötü optimize edilmiş deniyor.
Her telefon modelinin bitrate değeri farklı , sizdeki telefon modelinin codec leri hakkında bilgi varsa ona göre seçim yapabilirsiniz , değilse deneyip kendinize göre daha iyi hangisi ise onu seçin.
Xiaomi 11T var hocam. Biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Poweramp iyi zaten. Ses azaldıysa sürücüde sorun olabilir. Garantisi varsa göndermekte fayda var.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hocam eskiden hiçbir sıkıntı yoktu gayet iyi kullaniyodumda son 2 3 ayda problem çıktı hatta 8 tık felan açsam sesi kulağım acıyordu o derece sesi vardı ama bu aralar niyeyse böyle oldu

bilmiyorum hocam okadarını, bende anker q21i nc var menşete sesi dışı çok memnunum. q30 bundanda iyi yani baya iyi olsa gerek.
Valla bilmiyom hocam ben gayet memnundum bu problemi yaşayana kadar

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Hocam 2 modelinde yoktu fe modelini ilk defa deneyimleyeceğim. 2 modelinde çok fazla ses açarsanız çok hafif patlamalar mevcuttu bunda öyle bir sorun varmı bilmiyorum yarın deneyim ederim
Basslar hafif dokunuyor mid ve tiz iyi takip ediyor tizleri az geldi. SBC codec ile denedim Anc olarak çok başarılı söylenecek söz yok
Aac codec ile daha iyi ses veriyor (Redmi note 13)

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-09-15 saat 16.04.26_28c82e09.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-09-15 saat 16.04.26_28c82e09.jpg
    64 KB · Hit: 34
Son düzenleme:
Top Bottom