Arama sonuçları: *

1. FronX

🔥İndirim 🔥DİSNEY PLUS YENİ ÜYELERE AYLIK 45TL🔥

sırf modern family izlemek icin alacagim 1ay'da 11sezon izleyebilirim umarim
  2. FronX

ÖĞRENCİ İÇİN EN MANTIKLI İNTERNET ÖNERİSİ

sanırım telefon internetinden bahsetmiş konu sahibi
  3. FronX

Amazon puma ayakkabı orjinalmidir

amazon kendisi satıyor ürünü, herhangi bir satıcı olsaydı çakma olabilirdi ama amazon çakma satamaz
  4. FronX

KlasseGear Vaxee Longteng Huoyun Special Edition fark yaratır mı?

biraz dedirtiyor da o fiyata mousepad alacagına mouse'u değiştir ustune 200 300 koyup kalitesi falan çok iyi mousepad'in mouse degistikten sonra alırsın
  5. FronX

Yardım 8000TL ekran kartsız sistem

aerocool kasalar çok küçük geldi eğer 3fanlı bir ekran kartı alacak olunursa sığma ihtimali yok o yüzden bu dark kasayı düşünmüştüm psu'su çok mu kötüdür? veya şu olabilir...
  6. FronX

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-5600-alti-cekirdek-3-50-ghz-fiyati,1782415463.html https://www.teknobiyotik.com/dark-diamond-pro-mesh-500w-80-bronze-4x12cm-rgb-fan-full-akrilik-yan-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchdiamondproms580.html?ref=akakce&v=1.64.8...
  7. FronX

Lol gibi düşük sistem gereksinimleri olan oyunlarda yüksek fps almak için toplanacak işlemciyi r5 5600 düşünüyorum kendimde onu kullanıyorum ssd, ekran kartı ,monitör ve ekipmanlara gerek yok ekran kartını 2.el alacagiz 2060 falan
  8. FronX

🔥İndirim İş Bankası Kültür Yayınları Zamansız Klasiklerde 2. Ürün 1 TL!

amazon prime'ınız varsa orda daha ucuz oluyor genelde
  9. FronX

bu bilgisayarı almamak için bana 3 neden söyleyin

ya abi şu trabzonluları kim alıyor şu foruma
  10. FronX

valorant ve lol hesabım aynı şifre değiştirebilirmiyim?

yapamazsın
  11. FronX

Sahibinden Param Güvende satışı gerçekleştirdim

adresini veya bilgilerini bilmene gerek yok onlar o kod üzerinden görebiliyor
  12. FronX

Sizce ne yapmalıyım, kafam çok bulanlık..

çok uzun süre ara vermişsin helal olsun ben 10 yıldır oynuyorum en fazla 7 8 ay ara verebildim
  13. FronX

lol bırakılmaz ara verilir
  14. FronX

hem ps5 hem pc var bi lol oynamanın zevkini vermiyor ps5 bi kaç haftada hevesin gidiyor hikayeli oyunlara bayılıyorum dersen al ama onlarda çok pahalı zaten pcde daha uyguna geliyor kaliteli bir gamepad al yeter
  15. FronX

Kollara nasıl kilo aldırılır?

aldığın kiloların hepsi karnına gidiyorsa sadece yağ alıyorsundur yani spor boşa gidiyordur sebebi de beslenmenden kaynaklıdır kalori saymana falan gerek yok bol protein karbonhidrat al şeker tüketme yeter 16 yaşındasın hormonlarının düzgün çalışması için yağda alman gerekiyor fakat sınırını...
  16. FronX

AOC 24G4X 180Hz vs Gamepower Bull T10 180Hz

ben kesinlikle AOC öneririm
  17. FronX

❌İndirim Bitti! PAZARAMA İLK SİPARİŞE ÖZEL ALT LİMİTSİZ 150₺ KUPON

yeni hesap açamıyorum maile kod gönderdik diyolar ama gelen yok 2 farklı mailde denedim
  18. FronX

MONİTOR BİR ANDA KARARDI NE YAPMAM LAZIM

tvde falan varsa sök dene
  19. FronX

30K TL'ye Kadar TV Önerisi

geçen hafta philips 50pus8808 aldım hem ambilight hem 120hz olması o bütçedeki tvlerden çok daha mantıklı oluyor ben amazondan aldım 1 tane sıkışmış piksel çıktı %20sini iade ettiler aldığım fiyatın 1 haftadır kullanıyorum tek olumsuz yanını görmedim ambilight gerçekten süper bir şey 1722370907...
  20. FronX

Ölü piksel ve sıkışmış piksel farkları?

işin garip yanı hiç kanıt istemediler
Top Bottom