Arama sonuçları: *

1. senahssy

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

DÜNYANIN EN GARİP OLAYI*** HİÇLİKTEN Bİ ÇOCUĞU ARIYORUZ KİM KİM HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUZ ALLAH KAHRETSİN YA O KADAR ŞEY OLDU ELDE VAR HALA 0 BİLGİ
  2. senahssy

ARKADAŞLAR EK OLARAK çok emin olmamakla birlikte çocuğa benzeyen (aynı isim soy isimde) bi ig hesabı buldum fakat gözlük, şapka vs taktığı için tam emin olamadım yüzü net değildi. Ben de dm attım " Emre sen misin??? " Diye... O DA BENİ ENGELLEDİ XDDDDD Arkadaşlar umarım yanlış kardeşe ve...
  3. senahssy

O değil polis olan kardeşi şikayet edecekmiş. Olsun dolaylı yoldan o da gelir :(((
  4. senahssy

Arkadaşlar o beni engelleyen hesaba (kardeşine) igden bela okudum başka bi hesaptan(BENİ ENGELLEDİĞİNDEN). Zaten kendini asker/polis diye tanıtanlara inanmayın derlerdi XD Allah Kahretsin içim soğumadı o bela okumadan sonra bile. Biri 'sana verdiği bilgiler de doğru değildir, yazmış. Kesin...
  5. senahssy

ARKADAŞLAR, sanırım gerek kalmadı artık araştırmaya... Kardeşi olduğunu düşündüğümüz birine yazdım(23). Ona çocuğun fotosunu atıp durumu anlattım, ulaşamadığımı, merak ettiğimi, hoşlandığımı. Kendisi polis memuru imiş, öyle dedi. Ona abisini sordum(ki bana çocuk 25im demişti, kardeşi dedi abim...
  6. senahssy

Çocuğu seviyorum ne yapacağımı bilmiyorum, aslında cevap almak istiyorum. Nasıl bir insan ŞAK diye yok olabilir ki? Aklım almıyor ilk defa yaşıyorum böyle bir şey olgun bir insan tarafından
  7. senahssy

Yani sosyal medyada neredeyse hiç zaman geçirmediği için bana mantıklı geliyordu, orada harcamadığı zamanı bana ayırıyordu. Hiç süphelenmedim
  8. senahssy

Bunu düşünmemek için kendimi zorluyorum. Çok saçma
  9. senahssy

Haklısınız aslında ama benim hesabımı biliyor olmasının sebebi var olması. Onun zaten ig, tt, sc gibi hesapları bulunmuyor. Twitter'da da sıkıldığı için hesabı kapatmıştı. Yani gerçekten dediğiniz gibi rezalet durum. Sadece olasılıkları değerlendirmeye çalışıyorum elimden geldiğince.
  10. senahssy

Bunu düşüne düşüne kafayı yedim. Benim diğer sosyal medya platformlarımı biliyor olmalı zaten, en azından Instagram yani en basiti. Adım atmak isteyen atardı. Tabii ölmediysen
  11. senahssy

Hayır hiç ortak sunucuda bulunmadık, sadece onun eskiden bulduğu bi kanaldan SS var, ne işe yarar bilmiyorum :(((
  12. senahssy

Kısmen yapıcam bunu bugün
  13. senahssy

Nasıl bakarsan öyle görürsün ben gayet ciddiyim, başlığı açarken bile az ama öz yazmaya çalıştım insanları sıkmamak için
  14. senahssy

Evet onu yaptım fakat numara kullanılmamaktadır dediği için bilgi yok dediler. Başka getcontact'ta da sadece ismi çıkıyor numaraya ait o kadar:((((
  15. senahssy

Var valla yeter ki ulaşayım şu herife
  16. senahssy

Troll konu için bu kadar uğraşılır mı be adam? 3 ayda insanlar evleniyor ben mi birinden cidden hoşlanamayacağım? Ayrıca wp konuşmalarını sildiğim için şu anki fotosunu koyamadım, belirttim zaten.
  17. senahssy

YA OLAY BİLİNMEZLİK OLDUĞU SALMIYORUM YA. İnsan gibi dese seninle konuşmak istemiyorum, hoşlanmıyorum, artık eskiisi gibi hissetmiyorum o zaman yemin ederim sorun yok. Ama bi anda yok olunca insan bi afallıyor.
  18. senahssy

Deme öyle 😭😭😭 dayanışma bunlar hep. Hem kız aransaydı daha çok insan yazardı bence
  19. senahssy

Aradım fakat numara bulunmamaktadır diyor. Daha 10 gün oldu neredeyse, tamamiyle ulaşılmaz oldu sanırım
  20. senahssy

ŞU AN BAKIYORUZ HATIRLADIM 1723420452 Yorumlardan biri yardımcı oldu o doğum günü ayı yılından deniyoruz şu an HADI BAKALIM BİSMİLLAH 1723420549 Ben sana haber veririm
Top Bottom