Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Nedense verdiğin cevaplar aşırı trol gibi hadi itiraf et
Nasıl bakarsan öyle görürsün ben gayet ciddiyim, başlığı açarken bile az ama öz yazmaya çalıştım insanları sıkmamak için

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Evet onu yaptım fakat numara kullanılmamaktadır dediği için bilgi yok dediler. Başka getcontact'ta da sadece ismi çıkıyor numaraya ait o kadar:((((
Anladım, pek yapacak bir şey yok gibi.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Aynı isim soyisimde kişiler çıkabilir, soyismi çağrışım yapar diye düşünüyorum. Facebook instagram gibi yerlerde full bakın işte en son bulamıyosanız hayatınıza devam edin. Böyle ortadan sessiz sedasız kaybolan biri, üstelik telefon numarasını, hesabını da kapatarak kayboluyorsa size yeteri kadar değer vermiyordur.
Kısmen yapıcam bunu bugün

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
fox
ortak bulunduğunuz sunucu var mı? eğer bulunduysanız o server'da bot var mı? log felan tutmuş olabilir

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
ortak bulunduğunuz sunucu var mı? eğer bulunduysanız o server'da bot var mı? log felan tutmuş olabilir
Hayır hiç ortak sunucuda bulunmadık, sadece onun eskiden bulduğu bi kanaldan SS var, ne işe yarar bilmiyorum :(((

Ekler

• image-3.png
    image-3.png
    6 KB · Hit: 33

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
fox
Hayır hiç ortak sunucuda bulunmadık, sadece onun eskiden bulduğu bi kanaldan SS var, ne işe yarar bilmiyorum :(((
Aslında bir takıldığı sunucu bulunsaydı log tutuluyor olsaydı iş kolaydı

Son düzenleme:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Sinan Aba
Arkadaş belli ki uzaklaşmak istemiş. Sizinle iletişim kurmak istese bunu çoktan yapardı

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Arkadaş belli ki uzaklaşmak istemiş. Sizinle iletişim kurmak istese bunu çoktan yapardı
Bunu düşüne düşüne kafayı yedim. Benim diğer sosyal medya platformlarımı biliyor olmalı zaten, en azından Instagram yani en basiti. Adım atmak isteyen atardı. Tabii ölmediysen

Twitter'dan tanıştık. Oradan dc'ye geçtik. Sonra hoşlaştık numaralaştık bu kadar. Bu ayın sonunda reel görüşecektik. :( hiç görüşmedik daha öncesinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yuh, yalnızca şu an aktif olmayan numarasına sahibim. Adresini bilmiyorum. Muhtemelen bu kadar az bilgi ile bir şey çıkmaz ? Di mi?
Şuan aktif olup olmaması önemli değil zaten eski şeyler panel dedikleri numaradan isim soy isim adres herşeyi e ulaşılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Halil Yaşar
Birkaç aydır konuştuğum çocuğun elimde yalnızca telefon numarası ve dc hesabı vardı.(Soy adını bile seslide söyledi fakat hatırlamıyorum.)
Birden bire telefon numarası silindi hattı kapanmış.(?)
Başta beni engellemiş sandım fakat farklı numaralarla da aramayı denedim "Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara kullanılmamaktadır." diyor.
Discord üzerinden ulaşmaya çalıştım fakat asla online olmadı ve birkaç gün sonra aşağıda belirttiğim gibi Deleted User olarak göründü.
İşte merak ettiğim hesabı tamamen silindi mi? yoksa geri dönme ihtimali var mı o hesaptan?
Öldüğü ihtimalini düşünüyorum çünkü biri nasıl olur da böylesine ortadan kaybolur?
Elimde yalnızca çocukluk fotoğrafları kalmış sinirden silmediğim. Aşağıya ekledim.
Tanıyan, ne olduğunu bilen biri çıkar umarım...
Kayıp ilanı gibi oldu biraz fakat her yere yaymak istiyorum. Onu bulmak için.
Belirsizlik en kötüsünden de kötü.
Emre, 25 yaşında, Çanakkale'de yaşıyor...
Sonuç çok basit assagiya ihtimalleri yazıyorum

Kesin şekilde şahıs ölmedi ölse dc hesabı öyle hemen başkası kapatamaz bu çok uzun bi süreç aylar sürer dc hesabini sildi çünkü kaçtı

1. Ve en güçlü ihtimal senle biraz takıldı sonra işler ciddiye binincede kaçtı yani seni biraz kullanıp attı neden böyle düşündüm dersem
Direk dc isminden anlaşıyo

2. Telefonu çalındı dc hesabinin şifresini bilmiyodu numarasında kapattı ama bu çok düşük ihtimal

3. Sen bize yalan söylüyorsun büyük ihtimal para yedirdin veya özel fotoğraf attın oda kaçınca bulup intikam almaya çalışıyorsun

Panel kullanmak suçtur, Panel kullanmayı önermekde suçtur !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuç çok basit assagiya ihtimalleri yazıyorum

Kesin şekilde şahıs ölmedi ölse dc hesabı öyle hemen başkası kapatamaz bu çok uzun bi süreç aylar sürer dc hesabini sildi çünkü kaçtı

1. Ve en güçlü ihtimal senle biraz takıldı sonra işler ciddiye binincede kaçtı yani seni biraz kullanıp attı neden böyle düşündüm dersem
Direk dc isminden anlaşıyo

2. Telefonu çalındı dc hesabinin şifresini bilmiyodu numarasında kapattı ama bu çok düşük ihtimal

3. Sen bize yalan söylüyorsun büyük ihtimal para yedirdin veya özel fotoğraf attın oda kaçınca bulup intikam almaya çalışıyorsun

Panel kullanmak suçtur, Panel kullanmayı önermekde suçtur !
Sana ulasmamasi da büyük ihtimal kaçtığının kanıtı

Ekler

• image-3.png
    image-3.png
    6 KB · Hit: 17

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Sinan Aba
Bunu düşüne düşüne kafayı yedim. Benim diğer sosyal medya platformlarımı biliyor olmalı zaten, en azından Instagram yani en basiti. Adım atmak isteyen atardı. Tabii ölmediysen
İletişiminiz garipmiş yani o sizin hesaplarınızı vs. biliyor ama siz sadece isim, dc ve twitter hesabını biliyorsunuz sonrada tw ve dc hesabını kapatıyor ölmesi imkansız gibi. En basiti hadi tw kapattı. Arkadaşları dc hesabını kapatmıştır diyorsunuz adam öldüyse arkadaşı hadi gelin dc hesabını kapatalım diye bir düşünceye girebilir mi sizce? bence girmez.

Dc hesabını sizle konuşmak için mi açtı? hesap oluşturulma tarihi dc de yazar
aranızda nasıl bir konuşma diyolog vardı bilmiyorum ama ya sizden uzaklaşmak istedi yada eğlencesine takıldı gibi geldi bana yani çünkü dediğim gibi ulaşmak istyen her türlü ulaşır ki instagram hesabınızı bile biliyor.s

Top Bottom