Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sena Hassoy
Arkadaşlar o beni engelleyen hesaba (kardeşine) igden bela okudum başka bi hesaptan(BENİ ENGELLEDİĞİNDEN). Zaten kendini asker/polis diye tanıtanlara inanmayın derlerdi XD
Allah Kahretsin içim soğumadı o bela okumadan sonra bile. Biri 'sana verdiği bilgiler de doğru değildir, yazmış. Kesin haklı. Bu kardeşi olan çocuk 23, aradığımız herif olan 28miş onun dediğine göre??? Eğer doğru kişiye yazdıysak(doğru kişi olmasa neden engellesin??) herif bana 25im demişti. Yok bana ders oldu. Zaten hayatımın aşkı demiyordum sadece birkaç aylık bi elemana. Olay bi anda hiç yoktan kaybolmasıydı, benim çok sevmem değil.

Zaten bela okuduğum ve "senden nefret ediyorum, yaşattığını yaşamadan ölme" dediğim için beni şikayet edeceğini söyledi. Etsin bakalım, ne diyecek?
"Şey memur bey benim abim yalan söyleyip kızı bıraktı, kız da üzüldü kızdı bize bela okudu, şikayetçiyim" mi?
Gelişme olursa güncellerim :/

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Ali Mert Okuducu
Arkadaşlar o beni engelleyen hesaba (kardeşine) igden bela okudum başka bi hesaptan(BENİ ENGELLEDİĞİNDEN). Zaten kendini asker/polis diye tanıtanlara inanmayın derlerdi XD
Allah Kahretsin içim soğumadı o bela okumadan sonra bile. Biri 'sana verdiği bilgiler de doğru değildir, yazmış. Kesin haklı. Bu kardeşi olan çocuk 23, aradığımız herif olan 28miş onun dediğine göre??? Eğer doğru kişiye yazdıysak(doğru kişi olmasa neden engellesin??) herif bana 25im demişti. Yok bana ders oldu. Zaten hayatımın aşkı demiyordum sadece birkaç aylık bi elemana. Olay bi anda hiç yoktan kaybolmasıydı, benim çok sevmem değil.

Zaten bela okuduğum ve "senden nefret ediyorum, yaşattığını yaşamadan ölme" dediğim için beni şikayet edeceğini söyledi. Etsin bakalım, ne diyecek?
"Şey memur bey benim abim yalan söyleyip kızı bıraktı, kız da üzüldü kızdı bize bela okudu, şikayetçiyim" mi?
Gelişme olursa güncellerim :/
Şikayet etsin bı daha denk gelirsin işte işine gelir seninde 😄

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sena Hassoy
ARKADAŞLAR EK OLARAK çok emin olmamakla birlikte çocuğa benzeyen (aynı isim soy isimde) bi ig hesabı buldum fakat gözlük, şapka vs taktığı için tam emin olamadım yüzü net değildi. Ben de dm attım " Emre sen misin??? " Diye...
O DA BENİ ENGELLEDİ XDDDDD Arkadaşlar umarım yanlış kardeşe ve dolaylı yoldan yanlış Emre'ye ulaşmışızdır yoksa kafayı yemelik olay gerçekten.
Ama ben saldım artık ruhum kurudu bu neymiş ya 😭 gerçekten yaşlandım. Tek dileğim yanlış kişiye yazmış olmak(o zaman da neden engellesin ***, herif sorar pardon? Hangi Emre? Diye mantıken di mi?). Kesin o Emre doğru olandı da engelledi işte ne diyim artık hayrını görün ne Emre'ymiş arkadaş...
Polis beye ve Emre'ye bela okuduğum için özür dilemem gerektiğini söyledi, konunun bir takipçisi. Yani küfür/hakaret olmadığı için sorun çıkmayacağını düşündüm. Sizce sorun olur mu iki bela okuma, nefret ediyorum senden demek falan? Olmaz bence netten de baktım yazdıklarım hakaret değilmiş. Yine de onlar devlet memuru olduğu için (HER NASILSA?) onlarda üstünlük oluyormuş? Avukatla vs uğraşmamam için özür dilemem gerektiğini söyledi forumdan biri işte.

GERÇEKTEN COK YORULDUM, İKİ GÜZEL SÖZE BİR DAHA KANMAYACAĞIM, SÖZ VERİYORUM AKILLI OLACAĞIM, SANALDAN KİMSEYE GÜVENMEYECEĞİM.

LPASMKDLAMDAS,DASD;AS,D,ASD.ASDAD;./A D/ASD'ADA olum bu ne

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sena Hassoy
LPASMKDLAMDAS,DASD;AS,D,ASD.ASDAD;./A D/ASD'ADA olum bu ne
DÜNYANIN EN GARİP OLAYI*** HİÇLİKTEN Bİ ÇOCUĞU ARIYORUZ KİM KİM HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUZ ALLAH KAHRETSİN YA O KADAR ŞEY OLDU ELDE VAR HALA 0 BİLGİ

fox1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
fox
ARKADAŞLAR, sanırım gerek kalmadı artık araştırmaya... Kardeşi olduğunu düşündüğümüz birine yazdım(23). Ona çocuğun fotosunu atıp durumu anlattım, ulaşamadığımı, merak ettiğimi, hoşlandığımı. Kendisi polis memuru imiş, öyle dedi. Ona abisini sordum(ki bana çocuk 25im demişti, kardeşi dedi abim 28 yaşında???), başta süphe ile yaklaşıp kendimi tanıtmamı istedi, öyle yaptım. 1 saat sonra beni ENGELLEDİ???!?!??
Kesin doğru kişiye yazdık, abisini arayıp durumu bildirdi ve herif de engellemesi gerektiğini söyledi. Bu kadardır sanırım. Başka bi tahminim yok(belki de yanlış kişiye yazdık ve herif bu kim *** diyip engelledi? Daha fazla rahatsız etmemem için?). Gerçekten kafayı yiyeceğim.
Herkese çok teşekkür ederim, zamanınızı ayırdığınız için minnettarım. Umudu kestim ben iki zırlayıp unuturum artık. İyi günler diliyorum herkese, tekrardan teşekkürler 💖...
Bu kötü olmuş işte geçmiş olsun :(

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
evli olabilir bence olay ciddiye binince korkup kaybolmuş olabilir

batus35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
batu unur
Birkaç aydır konuştuğum çocuğun elimde yalnızca telefon numarası ve dc hesabı vardı.(Soy adını bile seslide söyledi fakat hatırlamıyorum.)
Birden bire telefon numarası silindi hattı kapanmış.(?)
Başta beni engellemiş sandım fakat farklı numaralarla da aramayı denedim "Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara kullanılmamaktadır." diyor.
Discord üzerinden ulaşmaya çalıştım fakat asla online olmadı ve birkaç gün sonra aşağıda belirttiğim gibi Deleted User olarak göründü.
İşte merak ettiğim hesabı tamamen silindi mi? yoksa geri dönme ihtimali var mı o hesaptan?
Öldüğü ihtimalini düşünüyorum çünkü biri nasıl olur da böylesine ortadan kaybolur?
Elimde yalnızca çocukluk fotoğrafları kalmış sinirden silmediğim. Aşağıya ekledim.
Tanıyan, ne olduğunu bilen biri çıkar umarım...
Kayıp ilanı gibi oldu biraz fakat her yere yaymak istiyorum. Onu bulmak için.
Belirsizlik en kötüsünden de kötü.
Emre, 25 yaşında, Çanakkale'de yaşıyor...
Doğum gününü hemen hemen tam olarak biliyorsan bulunur

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Baran Kut
Wattpad keşke kapanmasaydı :kekw:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç