Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Ulan varya ben açsam şu konuyu ipleyen olmaz, kız açınca forumdaki herkes kayıp çocuğu bulmak için seferber olmuş. Bir tek Abdullah Hacıgül eksik. Siz var ya siz...
Deme öyle 😭😭😭 dayanışma bunlar hep. Hem kız aransaydı daha çok insan yazardı bence

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
Muhammet Çağrı
Deme öyle 😭😭😭 dayanışma bunlar hep. Hem kız aransaydı daha çok insan yazardı bence
Abla senle konuşmamak için hattını kapatmış olamaz diye düşünüyorum fakat ne olursa olsun bu kadar takmaya değmez salla yani anlatabiliyor muyum :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız aransa direk TC sini yazarlardı.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Abla senle konuşmamak için hattını kapatmış olamaz diye düşünüyorum fakat ne olursa olsun bu kadar takmaya değmez salla yani anlatabiliyor muyum :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kız aransa direk TC sini yazarlardı.
YA OLAY BİLİNMEZLİK OLDUĞU SALMIYORUM YA. İnsan gibi dese seninle konuşmak istemiyorum, hoşlanmıyorum, artık eskiisi gibi hissetmiyorum o zaman yemin ederim sorun yok. Ama bi anda yok olunca insan bi afallıyor.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
Muhammet Çağrı
YA OLAY BİLİNMEZLİK OLDUĞU SALMIYORUM YA. İnsan gibi dese seninle konuşmak istemiyorum, hoşlanmıyorum, artık eskiisi gibi hissetmiyorum o zaman yemin ederim sorun yok. Ama bi anda yok olunca insan bi afallıyor.
Belki istediği budur?Gelecek gibi gözükmüyor abla bi formatla kendini film falan izle aşk temalı olmasın ama :D.

ProCoup

80+ Bronze
Trol konu ya. aşırı saçma 3 aylıık ilişki için yapılana bak. Çocuk bide neden çocukluk fotusunu atıyor? kendi şuankini neden atmıyor?

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Trol konu ya. aşırı saçma 3 aylıık ilişki için yapılana bak. Çocuk bide neden çocukluk fotusunu atıyor? kendi şuankini neden atmıyor?
Troll konu için bu kadar uğraşılır mı be adam? 3 ayda insanlar evleniyor ben mi birinden cidden hoşlanamayacağım? Ayrıca wp konuşmalarını sildiğim için şu anki fotosunu koyamadım, belirttim zaten.

ProCoup

80+ Bronze
Troll konu için bu kadar uğraşılır mı be adam? 3 ayda insanlar evleniyor ben mi birinden cidden hoşlanamayacağım? Ayrıca wp konuşmalarını sildiğim için şu anki fotosunu koyamadım, belirttim zaten.
Sizinde her şeye cevabınız var...

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Telefon numarasını 118 80 gibi yerlerden sorgulatın eski kayıtlardan isim soyisim çıkabilir. İsim soyisim ile bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Discord hesabını sildiyse zaten discordla boşuna vakit harcamayın. Soyismini öğrenmeye çalışın önce

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Telefon numarasını 118 80 gibi yerlerden sorgulatın eski kayıtlardan isim soyisim çıkabilir. İsim soyisim ile bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Discord hesabını sildiyse zaten discordla boşuna vakit harcamayın. Soyismini öğrenmeye çalışın önce
Evet onu yaptım fakat numara kullanılmamaktadır dediği için bilgi yok dediler. Başka getcontact'ta da sadece ismi çıkıyor numaraya ait o kadar:((((

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
Telefon numarasını 118 80 gibi yerlerden sorgulatın eski kayıtlardan isim soyisim çıkabilir. İsim soyisim ile bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Discord hesabını sildiyse zaten discordla boşuna vakit harcamayın. Soy ismini öğrenmeye çalışın önce
Aynı isim soyisimde kişiler çıkabilir, soyismi çağrışım yapar diye düşünüyorum. Facebook instagram gibi yerlerde full bakın işte en son bulamıyosanız hayatınıza devam edin. Böyle ortadan sessiz sedasız kaybolan biri, üstelik telefon numarasını, hesabını da kapatarak kayboluyorsa size yeteri kadar değer vermiyordur.

Top Bottom