Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Ali Mert Okuducu
Daha önceden de kullandığını söylemişti fakat uzun süredir kullanmadığından dolayı tw'dan sonra bana yazmak için o hesabı yeni açmıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GERÇEKTEN, BEKLİYORUM
Dc hesabı yeni numara kapatılmış çok yüksek ihtimal kaçmış senden. Alacağını almış gibi duruyor. Para falan vermişmiydin? Ya da başka bir şey

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Sena şahsi tavsiyem bu konu üstünde durmaman, bulmak istersen internette az çok takılan herhangi birine söylesen bulması 2 günü bulmaz. Fakat bulsan da eline geçebilecek bir şey yok gibi gözüküyor. Eleman gitmek istemiş ve gitmiş kendimce, eğer çok önemli bir yaşanmışlığınız yoksa ''let him go''.
Çok haklısın. İçim soğumadığından dolayı bu gayretim. Gerçekten kalbim acıyor, öldüğünü düşündükçe çok kötü oluyorum. Tam olarak 'o' olduğunu düşündüğünüz birini bulunca directly salamıyorsunuz:(((

123kral14

80+ Silver
konuyu takip edenlere yarın özet atsın yarın iş var cümleten hayırlı geceler

• Beğen
Reaksiyonlar: Jhii

Jhii

80+
Çok haklısın. İçim soğumadığından dolayı bu gayretim. Gerçekten kalbim acıyor, öldüğünü düşündükçe çok kötü oluyorum. Tam olarak 'o' olduğunu düşündüğünüz birini bulunca directly salamıyorsunuz:(((
Sena yaşın kaç bilmiyorum fakat ben 21 yaşında bir birey olarak bunları çok yaşayıp erkenden tecrübelendim, ki tahminimce sende de çok fazla kez yaşanmıştır bu durum. Dediğim gibi bırak gitsin, uğraşmaya değecek bir şey yok gibi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
telefon numarasi varsa ergenler halleder o isi ya kullandiklari sitelerdeki veriler eski oldugu icin olum gibi bi durumda dahi bulurlar yani

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Diğerlerinin dediği gibi soyadını bilsen bulması kolay bir durum fakat, bu yöntem illegal bir yöntem. Ki kendin dediğin gibi sosyal medya aracılığı ile bir şeyler yaşamışsınız, o da bir anda kaybolmayı tercih etmiş. Ölmüş olsa ne numarasını ne de discord accountunu silebilirdi, ya sosyal medya'dan çekilmek istedi ya da seni ghostladı tamamen. Bu kadar üstünde durmanı tavsiye etmem şahsen, eğer önemli farklı durumlar yoksa tabii ki.
BEN DE ZANNEDİYORUM Kİ ÖLSE NUMARASI SİLİNİYOR VS???? DC HESABINI DA BELKİ ARKADAŞLARI VEFAT DURUMUNU BİLDİRİP KAPATTIRMIŞTIR DİYE DÜŞÜNDÜM. YANİ BUNLARIN BÖYLE GERÇEKLEŞTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN ÜZÜLÜP MERAK EDİYORUM. ÖYLE DEĞİL MİYMİŞ?

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Sena yaşın kaç bilmiyorum fakat ben 21 yaşında bir birey olarak bunları çok yaşayıp erkenden tecrübelendim, ki tahminimce sende de çok fazla kez yaşanmıştır bu durum. Dediğim gibi bırak gitsin, uğraşmaya değecek bir şey yok gibi gözüküyor
5 ay sonra 21im ben de. Gerçekten ne istediğimi bildiğim için bu üzüntüm. Üzerine düşmeye değer bi şahsiyet olmasa düşünmekten kafayı yemezdim.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
ibrahim can
BEN DE ZANNEDİYORUM Kİ ÖLSE NUMARASI SİLİNİYOR VS???? DC HESABINI DA BELKİ ARKADAŞLARI VEFAT DURUMUNU BİLDİRİP KAPATTIRMIŞTIR DİYE DÜŞÜNDÜM. YANİ BUNLARIN BÖYLE GERÇEKLEŞTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN ÜZÜLÜP MERAK EDİYORUM. ÖYLE DEĞİL MİYMİŞ?
discord hesabı 1 günde kapanan bir şey değil diye biliyorum discordun kapatması biraz sürüyor hatta belki bir kaç hafta yani önceden kapatılması için onay vermiştir

Jhii

80+
Hiç sandığın gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 ay sonra 21im ben de. Gerçekten ne istediğimi bildiğim için bu üzüntüm. Üzerine düşmeye değer bi şahsiyet olmasa düşünmekten kafayı yemezdim.
Milyarlarca insan ver sena dünya da, takma bu kadar. Hayat devam ediyor, go next.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Şu ziyaretçiler çekirdeğini alıp bu konuyu okumuyorlarsa bir şey bilmiyorum :kekw: :kekw:
1723418672044.png

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
discord hesabı 1 günde kapanan bir şey değil diye biliyorum discordun kapatması biraz sürüyor hatta belki bir kaç hafta yani önceden kapatılması için onay vermiştir
Belki bi ara hesabı devre dışı bırakmak için talep göndermiştir ve o gün gelince silinmiştir hesap. O zaman da mantıksız oluyor, madem silindi aç yenisini yaz tekrar?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,866
Üyeler
151,963
Son üye
Haseria
Top Bottom