Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
stongerdremurr
Hiçbir ortak arkadaşımız yok fakat kendisinin bulunduğu bir dc kanalından şu ss'i atmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım nasıl yani yaşadığı ile gitsem durumu anlatsam bilgi alabilir miyim yani?
yok ya panel diye bir şey var buluyorlar bi yerden birkaç bilgi ile herşeyi buluyorlar aktif tel ev adres falan filan beni biri öyle tehdit etmişti

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
sen bu çocukla oyundan vs. mi tanıştın yoksa gerçek hayatta mı tanıştım yani birebir görüştün mü ona göre bir iddia da bulunucam
Twitter'dan tanıştık. Oradan dc'ye geçtik. Sonra hoşlaştık numaralaştık bu kadar. Bu ayın sonunda reel görüşecektik. :( hiç görüşmedik daha öncesinden.

yok ya panel diye bir şey var buluyorlar bi yerden birkaç bilgi ile herşeyi buluyorlar aktif tel ev adres falan filan beni biri öyle tehdit etmişti
Yuh, yalnızca şu an aktif olmayan numarasına sahibim. Adresini bilmiyorum. Muhtemelen bu kadar az bilgi ile bir şey çıkmaz ? Di mi?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Twitter'dan tanıştık. Oradan dc'ye geçtik. Sonra hoşlaştık numaralaştık bu kadar. Bu ayın sonunda reel görüşecektik. :( hiç görüşmedik daha öncesinden.
Çok büyük konuşmak istemiyorum ama veledin teki seni işletmiş olabilir, işler ciddiye binince de tüymüş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
stongerdremurr

Yuh, yalnızca şu an aktif olmayan numarasına sahibim. Adresini bilmiyorum. Muhtemelen bu kadar az bilgi ile bir şey çıkmaz ? Di mi?
bilmiyorum ki 2 3 bilgi ad soyad tel no falan buluyorlar il ilçeden ama başka angi bilgiler gerek bilmiyorum. veya burda o panelcileri bulurmusun onuda bilmiyorum.

123kral14

80+ Silver

twitter dan bir sey çıkmıyor mu

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
PichHasso
o numara ile açılan tüm hesapları gösteren bi site vardı ama nasıl nereden bulursun bilmiyorum onu dene mesela pinteresti veya başka sitelere kaydı çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
stongerdremurr
isim soyisim yetıyor
soyadımı bilmeden beni nasıl buldular kanka adamlarla konuşmustum gerçi adam bile dememek lazım :D il ilçe tel no faln birşürü sey varmış onları bilince buluyorlarmış ama karakol sağolsun 1 haftada buldu bunları aileleri falan filanda geldi sorguya alındılar sonra dahada görmedim hesaplarını falan silmişlerdi dcden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,860
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom