Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ bilgisayar düştü donuyor acil yardım

Sieub Sorun büyük ihtimalle ssd mld marka almıştım keşke iyi bişi alsaydım HDD taktım bilgisayara 1.30 saat oldu sıkıntı çıkmadı
  2. K

Yok maalesef ama galiba işlemci de sıkıntı fanı kamyon gibi çalışıyor bi ara başka fan takıp deneyeceğim ama benim ilk ryzen deneyimim olduğu için böyle de çalışıyor olabilir gerçi 1673305229 Belli bir sürede kapanması büyük ihtimalle işlemci ile alakalı olduğunu göstermez mi
  3. K

Anladım sağolun müsait bir zamanda denerim
  4. K

HDD de yoktu içinde var bu sıkıntı da hayırlısı bakalım yakında belli olur
  5. K

Anladım baya beni uğraştıracak gibi 😔 teşekkürler 1673302933 Peki düşmeye bağlı bişi değilse neden olabilir ssd sıfır
  6. K

Ettim yerinde darbe power in sol alt köşesinden aldı orası baya yamuldu acaba power ile ilgili olabilir mi
  7. K

Yani nereden sıkıntı olabilir acaba anakart da kırık çatlak da yok flaş ile iyice baktim aklıma başka bişi gelmiyor yani işlemci olsaydı görüntü alamazdim büyük ihtimalle ekran zaten birde Windows u düştükten sonra attık orda da dondu ekran kartını değiştirince düzeldi gibi olunca ellemedkm...
  8. K

Kasam geldi ilk olarak neler yapmalıyım?

Yok formatsiz kullanabilirsin
  9. K

Evet galiba 30 günlük deneme sürümü diye biliyorum
  10. K

Windows uptade yap bence güncel olmayınca ekran kartı driver hata veriyor
  11. K

merhabalar.Bilgisayarim düştü kasayla beraber omuz yüksekliğinden camı kırıldı başka sorun görünmüyor düştükten sonra mld m2 ssd aldım ama sürekli donuyor Windows uptade yapamıyorum o da bozuluyor acaba ssd ile alakalı mı yoksa darbe ile alakalı mı ? Yoksa yazılımsal bir sorun olabilir mi...
  12. K

İ3 12100F e hangi anakart almalıyım

Kesinlikle pcle 4.0 olmalı Micro atx olmasa çok iyi olur Yardımınız için teşekkür ederim
  13. K

Çözüldü✓ 2250 lira bütçe ile hangi işlemci alınabilir

Sağolun o zaman r3 3100 ü alayım anakart ı da sıfır alır geçerim
  14. K

Malesef r3 1200 ile b450m valorant csgo whitcher 3 için yetmez mi bana peki rx 6400 aldım daha yeni de ondan bütçem çok dar
  15. K

Anladım sağolun
  16. K

Herkese iyi akşamlar İkinci el r3 1200 ve b450 var 1200 TL İkinci el r3 3100 var 1500 tl garantili İkinci el r5 1600 var 1500 tl İkinci el r3 1300x var 1500 tl Aorus-m b450 anakart 750 tl Hangisini önerirsiniz acaba bütçe maksimum 2.250 tl Şimdiden teşekkür ederim
  17. K

sizce hangi monitörü almalıyım?

Ben olsam lg alırım arayüzü daha güzel geliyor bana birde malzeme kalitesi olarak da lg nin ürünleri iyi genellikle
  18. K

Masaüstü Bilgisayar İçin kaliteli ve Saglam Masa Önerisi

Ayy yanlış oldu KB
  19. K

Çözüldü✓ H510, 410,560 aralarında ki fark

Teşekkür ederim sağolun
  20. K

Çözüldü✓ H510, 410,560 aralarında ki fark

Peki PCIe 4.0 desteği olan işlemciler hangileri maks bütçe 2500 tl ve ayrıca tabi varsa sırf PCIe4. 0 için 1250 tl daha vermeye gerek var mı sizce
Top Bottom