Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Telefonda resimler gitmeden format nasıl atılır

Google Drive'dan yedekle Google one üyeliği al en rahatı
  2. Bulkyapanobez

Telefon sıfırlama sonrası veri kurtarmak mümkün mü?

Google one alıp hepsini oraya yedekleme yapıyorum. Google fotoğraflar kullanıyorsan en azından 15gb fotoğraf/video verisi kurtarırsın
  3. Bulkyapanobez

Prime video altyazı gecikmesi

3 tane film değiştirdim hepsinde aynı alt yazı konuşmadan sonra geliyor sinirim bozuluyor yok mu bunun çözümü ?
  4. Bulkyapanobez

Çözüldü✓ X-plore wifi ve FTP server nedir

Telefonumda böyle özellikler var bunlar nedir ne işe yarar bilgisi olan var mı acaba ?
  5. Bulkyapanobez

Yardım Telefona reklam geliyor

Chrome arama geçmişini temizleyin
  6. Bulkyapanobez

iPhone 13 ve adaptör

İyi günler pazartesi günü iPhone 13 almaya niyetlendim fakat hangi siteden alsam bilemiyorum aralarında fiyat farkı oluyor hangileri orijinal vs bilmiyorum ilk defa iPhone alma deneyimim olduğu için emin hareket etmek istiyorum. Ayriyetten kutu içinde adaptör cikmiyormuş sanırım hangi adaptörü...
  7. Bulkyapanobez

S20FE Kullanan Var Mı?

@Kontfire @mrreese deneyince söyler misiniz oldu mu olmadı mı diye ?
  8. Bulkyapanobez

S20FE Kullanan Var Mı?

Poco X3 NFC kullanıcısıyım 120hz desteği ve 60Hz desteği var. Pubg oyuncusu olmamama rağmen GTX tool yükleyip oyun içi FPS ayarını ordan 90 yapıp oyuna giriyorum. Ardından ekran sekmesine geldiğimde tazeleme oranı 90 a sabit kalıyor. Deneyebilirsiniz
  9. Bulkyapanobez

Yardım Gmail Telefınumu Doğrulamiyor

Önceden gmailine telefon kayıtlı iken farklı bir telefona mı giriş yapıyordun,yoksa telefonda hiç mail olmadan telefona mail mi ekliyordun ?
  10. Bulkyapanobez

Yani bu bir sorun değil ki Google'nin kendi sistemi, sorun olsaydı illaki çözümü olurdu.
  11. Bulkyapanobez

Onun herhangi bir çözümü yok,yani Google'da var olan bir sistem sadece sizde olan bir şey değil, aynı durum bende de oluyor.
  12. Bulkyapanobez

Normalde de bu şekilde zaten eğer gmaile bağlı tek telefon var ise o telefona doğrulama gelir. Siz de telefondan sildiginiz için gelmiyor, eğer Gmail bağlı olsaydı gelirdi. Böyle durumlarda telefon doğrulaması göndermeniz gerekiyor. Kısacası herhangi bir problem teşkil etmiyor.
  13. Bulkyapanobez

Başka bir yöntem dene deneyip telefona kod alın ?
  14. Bulkyapanobez

Poco X3 pro güncelleme sorunu

NFC kullanıyorum 12.5.1 var
  15. Bulkyapanobez

Gm 8 telefonum sarj olmuyor

Aynı sorun bende de oldu garantisi bittiği için sokaktaki bı tamirciye götürdüm içinden bı direnç kopmuştu onu lehimledi ve yeni batarya taktı toplam 120 TL gibi bir fiyat aldı
Top Bottom