Neler Yeni

Telefon sıfırlama sonrası veri kurtarmak mümkün mü?

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Telefonum kapandı ve açılmıyor, sanırım donanımsal bir sorunu var ve yarın garantiye vereceğim. Sorunu biraz araştırdım anakart yanmasından kaynaklı olduğu söyleniyor. Teknik servis verilerimi silmeden, eğer yapacaklarsa anakart değişimi ya da anakart üzerinde onarım yapması mümkün mü? Eğer mümkün değilse daha sonrasında benim verileri geri getirmemin bir yolu var mı?

Bu durum gerçekten can sıkıcı ya, önceden önlem almak gerekiyor ama iş işten geçiyor işte. Yıllardır tuttuğum fotoğraflar, aldığım notlar, bazı hesaplarım ve diğer önemli verilerim durduk yere gitmiş olacak.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Anakartın üzerinde verilerin tutulduğu bir yer var. En azından iPhone için o entegreyi ve işlemciyi başka bir anakarta takıp başka bir cihaz üzerinden veri kurtarabiliyorlar.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın üzerinde verilerin tutulduğu bir yer var. En azından iPhone için o entegreyi ve işlemciyi başka bir anakarta takıp başka bir cihaz üzerinden veri kurtarabiliyorlar.
anladım, biraz zahmetli bir iş gibi duruyor ama. xiaomi hesabımla bazı verilerime geri ulaşabileceğimi düşünüyorum. merak ettiğim, fotoğrafları vs uygulama yoluyla geri getirebiilme imkanı olup olmadığı asıl. silinen fotoğraflar bazı uygulamalarla geri getiriliyor ama sıfırlama sonrası oluyor mu acaba emin değilim

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
anladım, biraz zahmetli bir iş gibi duruyor ama. xiaomi hesabımla bazı verilerime geri ulaşabileceğimi düşünüyorum. merak ettiğim, fotoğrafları vs uygulama yoluyla geri getirebiilme imkanı olup olmadığı asıl. silinen fotoğraflar bazı uygulamalarla geri getiriliyor ama sıfırlama sonrası oluyor mu acaba emin değilim
Google one alıp hepsini oraya yedekleme yapıyorum. Google fotoğraflar kullanıyorsan en azından 15gb fotoğraf/video verisi kurtarırsın

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Google one alıp hepsini oraya yedekleme yapıyorum. Google fotoğraflar kullanıyorsan en azından 15gb fotoğraf/video verisi kurtarırsın
bulutlama zor oluyor ya, ülkedeki upload hızları yerlerde biliyorsun. uğraşamıyordum bulutlamayla o yüzden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,856
Üyeler
152,346
Son üye
kaanfidan
Top Bottom