Arama sonuçları: *

1. E

kupon yaptım lille real ms 2 - benfica atletico var

Kral allahtan ülke yönetmiyon. bu ileri gorusluluk fena :ROFLMAO:
  2. E

su orucu yapan varmı

bu saydıklarını aburcuburu,ekmegi, sekeri vs birakinca da yasiyorsun ilk biyle basla derim ve daha saglikli
  3. E

su orucu yapan varmı

Yapmayın kardeşim şunu ya. Gün icinde zararlı yediğiniz yemekleri atıştırmaliklari kesin su orucu yapmayın eziyetten baska bisey degil ve güç kaybediyorsunuz. Şeker, yağ, hamur vs bırak, protein baklagiller ağırlıklı beslen
  4. E

TurkNet için modem önerisi

Dün biri önermişti baskasina benimde ihtiyacim vardi aldım dün aksamdan beri kullaniyorum gayet ideal https://amzn.eu/d/fESme2m
  5. E

🔥[SINIRLI SAYIDA]🔥 Rampage ELLLIPSE 27" 2K 240Hz 0.5ms Beyaz Monitör 🔥10.299 TL 🔥

10K monitör alacak biri rampage aliyorsa valla yazık gunah. rampage markasına verecegim para en fazla 3k falandır monitör bazında. Satılmayan model fiyati cok fazla kimse tercih etmiyor dümenden indirim yapmışlar 1727884493 mouse klavye de resmen altına s!can bir markaya 10k verip monitor almak...
  6. E

Acil 🚨 fazla yatan maaş

firma hertürlü parayi geri alıyor gaza gelip harcamasın kuruşuna kadar ödemek zorunda kalır
  7. E

Sinpaş, Fuzul, eminevim gibi yerlerden araba alan varmı

o zaman butun hesabin patliyor işte. Bide sen kayit oldugun andan itibaren her ay taksidini ödüyorsun örnek: gecen sene aralikta kayit oldugunu farzet euro 29 falandi o gunden beri parani yatiriyorsun suan euro 38 falan oldu hala yatirmaya devam ediyorsjn seneye euro kac olacak belli degil...
  8. E

Sinpaş, Fuzul, eminevim gibi yerlerden araba alan varmı

ayda 14k ödeyerek 3-4 sene süren cekilislere dahil ediyorlar 70 aya kadar süren cekilisleri bile var. Ne kadar cok taksit tutarin fazla olursa o kadar hizli parayı alırsın
  9. E

Old Spice wolfthorn, captain vs bearglove

hergün yada 2 günde bir sürmek gerekıyor diğerleride aynı
  10. E

yd telefon almak mantıklı mı

her sene 8ay kullanabiliyorsun. 4ay bir sim diğer 4 ay diğer sim olacak şekilde toplam 8 ay. 1 ocakta bu kullanım süreleri yenilenir. 2. el olduğu için kullanım süresi dolmuş olabilir 8 ay onu sorman lazım. eğer dolduysa 1 ocakta tekrar kullanıma acılıyorlar. fiyat için 20k iyi gibi duruyor 1-2k...
  11. E

yd telefon almak mantıklı mı

20k ya 15 pro satamazlar. ikinci el mi telefon? sıfır 15 pro 1K dolar 34-35k
  12. E

❌İndirim Bitti! Erşan Et ve Et Ürünleri Satıcısında 200 TL Üzeri %50 İndirim!!🔥

Muz Cumhuriyeti diyince atarlanan oluyordu korkunc bir ülke gercekten. Asla ve asla ne yediğimizi bilmiyoruz. Marketlerde meyve sebze vs dışında baska ne varsa gercekten korkunc şeylerden yapılıyor
  13. E

Protein tozu önerisi

9YAS kodu ile 1200tl düşüyor https://www.ssnsports.com.tr/ssn-command-quadro-whey-protein-2100-gr
  14. E

Öneri Ruhsatta 50 cc görünen 125 cc motor varmı öneri

Harbi tebrik ederim seni. Şu forumda bu kadar mesajın olup tek bir faydan yok helal
  15. E

100 Mbps internet için modem önerisi

5Ghz fiyatlari 2-2.5k :)
  16. E

Savaş çıkarsa cepheye gidermisiniz?

hem rahatlıktan hemde; o serefsizlerin yuzyillardir atalarımıza neler cekdirdiklerini bilmiyorlar videoda doğu beyin dedigi gibi geziyorlar ortada
  17. E

100 Mbps internet için modem önerisi

bugün linki sanş eseri gördüm modeme ihtiyacım vardi sabah siparişini cektim aksam kapidaydi kargo. şuan kullanıyorum on numara modem. menzili cok denemez ama piyasada bulunanlara kiyasla iyi
  18. E

🔥İndirim Altınmarka Sütlü Kuvertür Kokolin 2.5kg 248₺

Bunlar yenmek icin degil pastanelerde vs tatli üretiminde kullaniliyor(ici margarin dolu)
  19. E

Savaş çıkarsa cepheye gidermisiniz?

100 sene önce 15-16 yaşlarında bir saniye düşünmeden canlarını verdiler niye okuduğunu anlamayan forumlarda kola espiri yapan varlıklar için mi cok yazik
  20. E

🟢 BYD: 2026'DA TÜRKİYE'DE ÜRETİME BAŞLIYORUZ!

VW grubunda porsch,audi dışında diger binek araclar korkunc gereksiz para artık kalkan g.tlerini bunlar indirecek. bmw mercedes diyince hadi kalite saglamlik muhendislik diyorsun fark var diyorsun diğerlerine gore ama vw ekibi ne onlar kadar calisiyor ne de uygun tutuyor fiyatini
Top Bottom