Neler Yeni

su orucu yapan varmı

emircan22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emircan Özdemir
kız kardeşim geçenlerde su orucu yaptı 10 gün boyunca hiçbir şey yemedi sadece su içti. kızın yüzü gözlerimin önünde düzeldi sivilceler gitti lekeler gitti. bende şahit olunca yapmak istedim ama ani kalp durması vs aklıma geliyor anksiyete şeklinde. yüzüm sivilce içinde özgüvenimi etkiliyor fondöten kullansam koreli kpop sanatçılarına benziyorum millet anlıyor fondöten sürdüğümü. su orucu yapan var mı herhangi bir sağlık sıkıntısı yaşadınız mı yaparken?

eneskaya6

80+ Silver
Yapmayın kardeşim şunu ya. Gün icinde zararlı yediğiniz yemekleri atıştırmaliklari kesin su orucu yapmayın eziyetten baska bisey degil ve güç kaybediyorsunuz. Şeker, yağ, hamur vs bırak, protein baklagiller ağırlıklı beslen

emircan22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emircan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapmayın kardeşim şunu ya. Gün icinde zararlı yediğiniz yemekleri atıştırmaliklari kesin su orucu yapmayın eziyetten baska bisey degil ve güç kaybediyorsunuz. Şeker, yağ, hamur vs bırak, protein baklagiller ağırlıklı beslen
bende senin gibi düşünüyordum ama günden güne kızın yüzü normale döndü. hatta dişlerinin göz altlarının rengi açıldı. sadece tipim biraz düzelsin diye yapmak istiyorum.

eneskaya6

80+ Silver
bende senin gibi düşünüyordum ama günden güne kızın yüzü normale döndü. hatta dişlerinin göz altlarının rengi açıldı. sadece tipim biraz düzelsin diye yapmak istiyorum.
bu saydıklarını aburcuburu,ekmegi, sekeri vs birakinca da yasiyorsun ilk biyle basla derim ve daha saglikli

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,725
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
kız kardeşim geçenlerde su orucu yaptı 10 gün boyunca hiçbir şey yemedi sadece su içti. kızın yüzü gözlerimin önünde düzeldi sivilceler gitti lekeler gitti. bende şahit olunca yapmak istedim ama ani kalp durması vs aklıma geliyor anksiyete şeklinde. yüzüm sivilce içinde özgüvenimi etkiliyor fondöten kullansam koreli kpop sanatçılarına benziyorum millet anlıyor fondöten sürdüğümü. su orucu yapan var mı herhangi bir sağlık sıkıntısı yaşadınız mı yaparken?
Kesinlikle önermem. Su orucu vb.
Dengeli ve sağlıklı beslen. Yağ şeker ve tuzu azalt.
Cilt bakımını da önemsemen de fayda sağlayabilir.

emircan22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emircan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu saydıklarını aburcuburu,ekmegi, sekeri vs birakinca da yasiyorsun ilk biyle basla derim ve daha saglikli
aslında ev yemeği dışında bişey yemem hatta 1 senedir para biriktirip faize veriyorum cips bisküvi falan almayalı yıllar oldu. kilomda yok zayıfım da sivilce problem işte.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Haklısın. Ben de sporla beraber bir süredir şeker, beyaz ekmek, abur cubur tarzı şeyleri komple keserek sivilcelerimden vesayre kurtuldum. Bazen biraz cips, çerez yediğim oluyor ve diğerki güne direkt yüzümde sivilce oluşuyor. Su oruçu tutup da sivilcelerden kurtulman veya vücuttaki tüm su ve ödemleri bir anda atmış olman sadece kendini kandıracağından ibaret. Emin ol su orucunu bıraktığında %90 ihtimalle eski beslenmene döneceksin ve sözde o verdiğin ortalama 3-4 kiloyu belki de fazlasıyla geri alacaksın ve yüzündeki sivilceler azacak.

Shourd

80+ Silver
kiloluyken 7 gün yapmıştım 7 günde 7 kilo vermiştim ama unutma ben günde 18 saat aralıksız lol oyniyabilecek menatale sahiptim ondan dolayı aşırı sorun yaşamadım sadece 3. 4. ve 5. gün sabahları kafam bi değişik oldu ciddi söylüyorum sürekli uykum oluyor uyudukça daha çok yoruluyordum uyku kalitem düşmüştü sonra verdiğim kilonun 3 ünü fln geri almıştım yani güveniyorsan dene ama ben löyle yapmıştım bundan sonra düzgün bi diyet ve spora geçtim bu daha çok ödem atma seansı olmuştu

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Alp Öztürk
mantıken mineral alımını sağlarsan bir şey olmaz ama erkeksen çok kas kaybedersin kız kardeşin kas kaybetsede sorun olmayacak kızların toplumda güzellik algısı zayıf/fit olmaları yönünde ama sen yaparsan kas kaybedeceksin zayıf erkek sevilmez bence böyle boş işlerle uğraşacağına diyetini düzelt fitnessa git 10 günlük değişimle bir yere varamazsın hayatını değiştir

Top Bottom