Arama sonuçları: *

1. trustmbk

3500₺ Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar SONY WH1000xm4 dedi bir arkadaş.Bu benim bütçemin üstünde ama sizce zorlamaya değermi bu kulaklık?
  2. trustmbk

3500₺ Kulaklık Önerisi

Düşünceleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım
  3. trustmbk

3500₺ Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar corsair virtuoso eşdeğerinde o fiyat bandında rakip olacak bir kulaklık göremedim.Ağırlıklı olarak müzik dinlemek için yanısıra oyun film vs için kullanılacak.Var mı eklemek istediği kulaklık olan? Kablosuz olması önemli.
  4. trustmbk

iPhone 7 plus deji batarya

Kardeşim belki telefondan telefona fark ediyordur ben şimdi ne zaman aldığıma da baktmm 6.5 ay olmuş sende iphone 7 mi kullanıyordun acaba?
  5. trustmbk

Evet hatta şuan baktım %100 gösteriyor
  6. trustmbk

Valla benim şuanda ne ısınma problemi ne başka bir şey oldu ama elektronik şans işi birazda hatta ben kardeşimle beraber 2 tane değiştirdim ona da sordum şimdi memnun aynı şeyleri söyledi
  7. trustmbk

Ben 7 plus kullanıyorum 3 4 ay önce bataryamın artık hemen bitmesinden dolayı dejinin daha yüksek mah olanıyla değiştirdim. Şu ana kadar mükemmel hiçbir sorun olmadı.
  8. trustmbk

Net Kargo Rezaleti (itopya)

Haklısın çok geç geliyor ama yapacak bir şey yok kardeşim biraz daha sabır.Kendini sinirlendirme boşyere.
  9. trustmbk

Net Kargo Rezaleti (itopya)

Kardeş bende aynı şeyleri düşündüm kendi alışverişimde, birde şu yönden bak belki adamlar az ve öz çalışıyorlardır.Sonuçta kıymetli şeyler taşıyorlar ve diğer kargoların ne kadar sorumsuzca hareketler yaptıkları malumunuz.Yavaş geliyor olabilir ama önemli olan sağlam gelmesi.Sonuç olarak pozitif...
  10. trustmbk

3000 tl bandında ıps panel monıtor

https://www.incehesap.com/lg-ultragear-24gn650-b-23-8-ips-full-hd-gaming-monitor-fiyati-50509/?ref=akakce&v=1.43.4 Bu monitörden 1 tane aldım sonra çok beğenince 1 tane daha aldım.2 side sorunsuz tavsiye ederim
  11. trustmbk

15k hazır sistem tavsiye

Rx6600xt ekran kartı oyunlarda 3060 12 gb den daha iyi performans alıyor internetten araştırmalarıma göre ben bunu dikkate alarak itopyada aynı fiyat bandında 3060 lı sistem olmasına rağmen kendine müzisyenin 5600x işlemcili rx6600xt ekran kartlı olan modeli aldım ama çok aşırı da bir farkı yok...
  12. trustmbk

Hangi motoru tercih etmeliyim?

Kardeşim arkadaşlarda haklılık payı var tecrübe çok önemli 2 hava atacağım diye düşüp biyerlerini kırma Cbr125 başlangıç motoru zaten ama tavsiyem çok dikkatli ve yavaş sürmen tamam ben oldum artık deyip gaza gelme 2 sn lik dikkat kaybında sonuçlar felaket olur zaten 1 sene sonunda tamamen hakim...
  13. trustmbk

Hangi motoru tercih etmeliyim?

Sadece keyfi binmek içinse cbr tabii ki ama yok ben işe gidecem belki birşeyler taşıyacam başka işlerde kullanacam diyorsan diğeri daha iyi seçenek
  14. trustmbk

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

Bu şekilde aldığımda performans olarak çok bi kayıp yaşar mıyım günde 5 6 saat çalışacak max
  15. trustmbk

ASUS ROG STRIX 6600 XT+ASUS B450M DRAGON ANAKART 9.799 TL

Anladım kardeşim peki bu olduğu şekilde alıp kullansam sıkıntı yaşarmıyım günde max 5 6 saat açık kalıyor ısınma problemi vs bahsetmişlerde
  16. trustmbk

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

https://www.itopya.com/kendine-muzisyen-strikeamd-ryzen-5-5600xasus-radeon-rx-6600-xt-dual-8gb16gb-ddr4500gb-m2-ssdga_h14771 Arkadaşlar bu sistemi alacağım ancak anakartı asus b450 m dragon kötü diyorlar, sizce 1200 lira fark verip Asus Tuf Gaming b 450m pro II ile değiştirmeli miyim?
  17. trustmbk

Kendin değiştirmeyle uğraşmak istemiyorum hazır gelsin istiyorum çok mu kötü bu söylediğim kartlar
  18. trustmbk

https://www.itopya.com/kendine-muzisyen-strikeamd-ryzen-5-5600xasus-radeon-rx-6600-xt-dual-8gb16gb-ddr4500gb-m2-ssdga_h14771 Arkadaşlar bu sistemi alacağım ancak anakartı asus b450 m dragon kötü diyorlar, sizce 1200 lira fark verip Asus Tuf Gaming b 450m pro II ile değiştirmeli miyim?
Top Bottom