Neler Yeni

iPhone 7 plus deji batarya

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
7 plus kullanıpta batarya değiştiren varmı ? Marka ne kullandınız memnunmusunuz ?

Birde normal kapasite ve yükseltilmiş Mah versiyonları var bilgisi olan var mı ?

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
Ben 7 plus kullanıyorum 3 4 ay önce bataryamın artık hemen bitmesinden dolayı dejinin daha yüksek mah olanıyla değiştirdim. Şu ana kadar mükemmel hiçbir sorun olmadı.

şahin doğan

80+ Platinum
deji bataryaların ömrü 6 ay 6 aydan sonra pil sağlığı çok fazla düşmüş gibi cihaz bir miktar ısınıyor ve pil hızlı gitmeye başlıyor 6 ayda bir değişim yapacaksan alınır.

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yüksek mah batarya düşünüyorum bende ısınma oluyormu yada telefonda bir gariplik olmadı sanırım ?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
deji bataryaların ömrü 6 ay 6 aydan sonra pil sağlığı çok fazla düşmüş gibi cihaz bir miktar ısınıyor ve pil hızlı gitmeye başlıyor 6 ayda bir değişim yapacaksan alınır.
O batarya deji olmayabilir. Deji ortalama 750-800 arası bir şarj sayısı garantisi veriyordu.

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
Valla benim şuanda ne ısınma problemi ne başka bir şey oldu ama elektronik şans işi birazda hatta ben kardeşimle beraber 2 tane değiştirdim ona da sordum şimdi memnun aynı şeyleri söyledi

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler peki bu pil servis yazısı filan gidiyor değilmi pil sağlığı gösteriyor

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
Evet hatta şuan baktım %100 gösteriyor

şahin doğan

80+ Platinum
O batarya deji olmayabilir. Deji ortalama 750-800 arası bir şarj sayısı garantisi veriyordu.
2 kere aldığım bataryayı bilmeyecek miyim ? isterse 5000 döngü garantisi versin ömrü çok kısa orijinale göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler peki bu pil servis yazısı filan gidiyor değilmi pil sağlığı gösteriyor
pil sağlığı %100 gösterir ama değişmez her zaman %100 olarak kalıyor.

Evet hatta şuan baktım %100 gösteriyor
her zaman %100 olarak gösterecek sahte bataryaların pil sağlığı değişmiyor.

trustmbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat Kayhan
2 kere aldığım bataryayı bilmeyecek miyim ? isterse 5000 döngü garantisi versin ömrü çok kısa orijinale göre

Kardeşim belki telefondan telefona fark ediyordur ben şimdi ne zaman aldığıma da baktmm 6.5 ay olmuş sende iphone 7 mi kullanıyordun acaba?

şahin doğan

80+ Platinum

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE

Arkadaş ne bu hiddet bu celal?

Ben orijinal den iyi demedim ki. Sen orijinal dediğin bataryayı 750 döngü kullanmıyorsan vay haline...

Etrafta deji diye satılan birçok çakma batarya var. Deji yan saniyinin en kalitelisi. O kadar kısa sürede bitmesi imkansız. Kullanmadım bizzat ama biliyorum. Orijinal bataryanın içinden geçen şarj aletiyle sen deji şarj edersen elbette daha ksıa sürede biter ama 6 ay olmaz. Olay batarya da değil zaten. Ya çakmanın çakmasıdır, ya da başka etkenler vardır. Korumasız adaptör, fazla akım vsvs.

Son düzenleme:
dejinin kullanım ömrü taş çatlasın bir yıl. 1 yıl olmadan da artık belli ediyor gidici olduğunu. büyük mah bataryaların %100 gösterme sebebi telefonun orijinal bataryasından büyük mah a sahip olması onun altına düşerse iner de oraya kadar batarya ölüyor zaten. dejinin normal mah lı bataryalarında düşüş oluyor %100 den.

Top Bottom