Arama sonuçları: *

1. zindan0

RX 7700XT VE RYZEN 5600X DARBOĞAZ YARATIRMI

çok fazla darboğaz olmaz diye düşünüyorum
  2. zindan0

ssd hakkında pek bilgim yok ama bu ssd fiyatına göre çok f/p olduğunu düşünyorum

burdaki 500gb lik ssd işimi görür mü senin attığındaki yoksa benim attığım daha f/p mı
  3. zindan0

Yeni PC aldım 1 Gün oldu çok ısınıyor

o işlemci çok sağlam bir işlemci ısınması çok doğal soğutman çok düşük biraz daha sağlam bir şey alman gerek ve ayrıca o ekran kartı bu işlemcinin yanında çok küçük darboğaz olabilir
  4. zindan0

ssd hakkında pek bilgim yok ama bu ssd fiyatına göre çok f/p olduğunu düşünyorum

https://www.itopya.com/mld-m500-ultra-500gb-nvme-2280-gen4x4-m2-ssd-7000mb-okuma-4700mb-yazma_u23831?srsltid=AfmBOorwMuqiTkegGrig5o9lkiNrxPerOhdQ1ikRZuuaovXikTvD-7PfMqs bu ssd f/p denebilir mi? yoksa bu fiyata şu da var dermisiniz?
  5. zindan0

Bozuk ekran kartı tamir ettirme

ekran kartı herhangi bir oyunda dediğin kadar ısınıyorsa çok edeceğini sanmam ama eğer dokununca el yakmıyorsa yani sensör bozuksa sana bir program önerebilirim. şuanlık laptop kullanıyorum ve tabikide çok ısınıyor ve durmadan işlemci kendini kısıyor bende bir program ile işlemcinin kendini...
  6. zindan0

steamunlocked.net virüs müdür

korsan oyun indirirken risk alırsın çok fazla tabi ama ortalama bir anti virüs programın varsa sorun çıkmaz site olarak şimdiye kadar hep indirdiğim yer oyun indir vip sitesi adını yazarsan çıkar
  7. zindan0

İlk defa pc topladım açmaya korkuyorum

güle güle kullan
  8. zindan0

Bozuk ekran kartı tamir ettirme

dokununca da aynı ısı varmı belki ısı algılayan şeyi bozulmuş olabilir
  9. zindan0

Discord arayüzü açık olduğunda oyunlardan atıyor

bu sorunu yaşamadım ama discort içinde çok fazla hata oluyor yayın açınca dc kapanma, dc ses girince tüm sesler kapanma vb. çok sorun oluyor silip yüklesemde sorunlar gitmez %appdata% den discort u silip ve cihazdan silip gene yükle sorun ciddi ise
  10. zindan0

Yurt dışı alışverişi ile ilgili bilgi istiyorum (amazon)

alacaksan gümrük sınırına göre almaya dikkat et yeterli onun dışında sorun çıkmaz tc verip sipariş verebilirsin tam soruyu anlamadım ama
  11. zindan0

toplayacağım sistem için sdd olarak alsam karar veremedim ssd önersi olan varmı?

ryzen 5 5600 ve rx 6600 olan bir sistem toplamayı düşünüyoruz parçaları ona göre seçiyorum
  12. zindan0

toplayacağım sistem için sdd olarak alsam karar veremedim ssd önersi olan varmı?

ssd almayı düşünüyorum toplayacağım sistem için ama ne alsam karar veremedim ssd önerisi olan varmı? en idaal olan yazma hızında 1k ile 2k arasında 500gb yada 1tb ssd önerisi olan yardım edebilirmi?
  13. zindan0

9. sınıf kimya için erkenden çalışmak için konu anlatıml kaynak kitabı arıyorum.

9. sınıf kimya için erkenden çalışmak için konu anlatımlı kaynak kitabı arıyorum. konuların güncel olmamasından endişeleniyorum o kadar önerisi olan lütfen yazsın çok tereddüt etmeden alcam 1723992731 lütfen kafadan direk kitapcıdan alsam sorun olurmu?
  14. zindan0

discord yayın açtığımda pingim çıkıyor

bende de artıyor yayın açınca normal yani ekstra bir sorun yok
  15. zindan0

discord yayın açtığımda pingim çıkıyor

internetin iyi değilse normal
  16. zindan0

Klavye Önerisi Yardım Dostlar

https://www.trendyol.com/pd/mf-product/strike-0583-kablolu-rgb-mekanik-hisli-gaming-klavye-siyah-p-81607902?merchantId=137389 ben bu klavyeden almıştım 1 2 yıl önce aşırı memmunum mekanik hisli ve bence fiyatı aşırı uygun 1723939165 ha tabi küçük bir şey istiyorsan sana kalmış önerimi boşver o...
  17. zindan0

RTX 4070 SUPER VE RYZEN 5 5600

eğer fiyat performans için seçtiysen 5600 ü RX6600 hiç fena değil derim
  18. zindan0

Çözüldü✓ youtube çok fazla bellek yiyor

2. rami al derim 8 gb artık belli ki internette gezinmeye bile zar zor yetecek
  19. zindan0

Kitap önerisi istiyorum

lol oyna kitaplar beynini yıkıyor -1984 - George Orwell -Cesur Yeni Dünya - Aldous Huxley yabancı klasikler
Top Bottom