Neler Yeni

Çözüldü✓ youtube çok fazla bellek yiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
en son bi sorun yüzünden bios pilini çıakrıp ram slotunun yerini değiştirmiştim o günden beridir youtube 2 gb ram falan yemeye başladı bugun bilgisayar biraz kasmaya başladı ram kullanımına baktığımda 3.3 gb ram yiyordu doannaım arşivi de 834 mb ram yiyordu (ram slotunu değiştirdiğimde pc açılırken ram slotunu 1 den 2 veya 4 e almamı söyleyen bir ekran çıktı ama çokta umursamadım ondna olmuş olabilir mi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

en son bi sorun yüzünden bios pilini çıakrıp ram slotunun yerini değiştirmiştim o günden beridir youtube 2 gb ram falan yemeye başladı bugun bilgisayar biraz kasmaya başladı ram kullanımına baktığımda 3.3 gb ram yiyordu doannaım arşivi de 834 mb ram yiyordu (ram slotunu değiştirdiğimde pc açılırken ram slotunu 1 den 2 veya 4 e almamı söyleyen bir ekran çıktı ama çokta umursamadım ondna olmuş olabilir mi)
artı olarak
gtx 1050
5 1600x
8gb ram
b350 gaming pro carbon
sistem kısaca böyle sisteme upgrade yapacağım teker teker harçlık biriktirerek
ilk olarak hangisini yükseltmeliyim
şuan elimde 3 k var biraz daha biriktirip 6700 xt alabilirim sonrasında işlemci ve ram gelir (monitör ve masa da değiştiriceğim ama onlar en sonda çok önemli değiller

hangilerini ilk değiştirmeliyim

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Yunus
İlk ram al iadere et daha sonra 20 çıvarında para biriktir daha iyi bir bilgisayar al

zindan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
burak şahin
İlgilendiği Kategoriler
pc parçaları toplama pc
Discord
zindan
Mesaj otomatik birleştirildi:

artı olarak
gtx 1050
5 1600x
8gb ram
b350 gaming pro carbon
sistem kısaca böyle sisteme upgrade yapacağım teker teker harçlık biriktirerek
ilk olarak hangisini yükseltmeliyim
şuan elimde 3 k var biraz daha biriktirip 6700 xt alabilirim sonrasında işlemci ve ram gelir (monitör ve masa da değiştiriceğim ama onlar en sonda çok önemli değiller

hangilerini ilk değiştirmeliyim
2. rami al derim 8 gb artık belli ki internette gezinmeye bile zar zor yetecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. rami al derim 8 gb artık belli ki internette gezinmeye bile zar zor yetecek
sistemi yükselticeğim yavaş yavaş ilk ram sonra ekran kartı sonra işlemci
işlemci alana kadar darboğaz yapacak ama sorun olmaz herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç