Arama sonuçları: *

1. V

❌İndirim Bitti! 🎉 Delux M800 Pro Mouse 809.99tl + 243tl vergi - Amazon! 🎉

Hocam bu gümrük olayı nasıl oluyor? 30 Dolar neye göre 30 dolar?
  2. V

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

Doğru klavye elime ulaştı ve muhteşem bir klavye, alınır mı?ş.
  3. V

🔥İndirim connectgame indirimleri bu sefer dahada iyi!

Hocam alıcı ödemeli olarak alıyorsun kargoyu 100 Tl civarı bir ücret ödedim ben.
  4. V

Ben de alırken çok ön yargılıydım valla şu an gayet memnunum, ürünüm kargoya da verilmiş kısa sürede. Bilmiyorum umarım düzelir de yeni alışveriş yapabileceğimiz bir site olur.
  5. V

Benim iade süreci de çok iyi işliyor şu an, dakikasında cevap alıyorum vesaire umarım bir sorun yaşamam.
  6. V

Teşekkürler, geri gönderdim bu arada yaşadığım şeylerle ilgili konu açarım. (eğer sorun yaşarsam)
  7. V

Ben de iadeye gidiyorum ya en kötü tüketici hakem heyetiyle uğraşıcaz yapcak bir şey yok.
  8. V

Valla kararsızım bilmiyorum üstüne 2 kere daha kargo ödemiş olacağım zaten 2500 TL ediyor. En azından bu klavyenin normal fiyatıyla kullanayım diyorum, kararsızım.
  9. V

Aynısını daha önceden de birisi yaşamış ürünü 8 ay göndermemişler çok kararsızım. 1724153379 Ayrıca ürün elimde şu an ek75 göndermişler
  10. V

Üstüne EK 75 PRO siparişimi EK 75 olarak göndermişler :DDDD 1724153150 Geri göndermeyi düşünmüyorum geri gönderince doğru olanı göndermediklerini yazmışlar, mecbur bunu kullanacağım artık zorla adamlar istemediğim klavyeyi sattı. Gerçekten almamak gerekiyormuş.
  11. V

105 TL ücret çıktı bu arada anlaşmalı falanlar sanırım.
  12. V

Hocam kargo yolda da alıcı ödemeli göndermişler, yaklaşık 300 350 TL kargo ücreti ödeyeceğim galiba indirimin pek bi anlamı kalmadı ama neyse.
  13. V

Hocam klavye eline ulaştı mı? Benimki de kargoda memnun musun? Arızalı vs. gelmedi değil mi? Alırken baya tedirgin aldım bakalım hayırlısı
  14. V

Hayatımda yaptığım en rahatsız edici alışverişi az önce yaptım :DD
  15. V

Alıyorum hocam ya yapacak bişey yok
  16. V

Hocam ondan bahsediyorum fiyatı zaten muazzam ama klavyeyi alıp 1 ay sonra sorun yaşamakta istemiyorum. Çok kararsız kaldım şu an
  17. V

Hocam bağlantı sorunu falan çekersem? Paranoyak oldum yemin ederim. Bu fiyata daha iyisini bulamayacağımı biliyorum ama siteye de güvenesim gelmiyor hiç.
  18. V

Neden hocam? Hotswap'ın ne gibi artısı var ki?
  19. V

Defolu ürün satıp sonradan ilgilenmediklerini düşünüyorum hocam çoğu ürün 5 6 ay içerisinde bozulmuş sanırım forumlarda öyle yazmışlar
Top Bottom