Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

Lynrei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
xm1r yerine xm1 göndermezler değil mi?
Mağaza hakkında iade için sorun yaratıyorlar dendi uğraşmak istemiyorum her ne kadar bu fiyata xm1 de çok iyi olsa da mouseum var zaten.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Arnold Ciwardagexer
Ek 75 proyu al geç. Daha indirme de girmez. Yurtdışından ürün de gelmiyor. Hotswap tekerlekli kablosuz klavye bulunmaz.
Hocam fikrimi değiştirip almışım ilki de almışım sanırsam bundan sonra bir daha indirime girmeyecek zira yeni vergilerle ithal etmeleri daha da zor.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Göktan
Hocam fikrimi değiştirip almışım ilki de almışım sanırsam bundan sonra bir daha indirime girmeyecek zira yeni vergilerle ithal etmeleri daha da zor.
Hocam klavye eline ulaştı mı? Benimki de kargoda memnun musun? Arızalı vs. gelmedi değil mi? Alırken baya tedirgin aldım bakalım hayırlısı

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Arnold Ciwardagexer
Hocam klavye eline ulaştı mı? Benimki de kargoda memnun musun? Arızalı vs. gelmedi değil mi? Alırken baya tedirgin aldım bakalım hayırlısı
Daha kargoya vermediler fakat alırken şöyle düşündüm, Aliexpress'ee daha ucuza satan satıcılar olur ya aynı ürün fakat iade edemezsin ya da destek alamazsın aynen öyle düşündüm. Zaten kalitesiz bir şey olmadığı için ve hot-swap olduğu için sorun çıkacağını sanmıyorum ama umarım sorunsuz gelir. Adamlarla mail üzerinden ve İnstagram'dan bayağı konuştum.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Göktan
Hocam kargo yolda da alıcı ödemeli göndermişler, yaklaşık 300 350 TL kargo ücreti ödeyeceğim galiba indirimin pek bi anlamı kalmadı ama neyse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa OZKAYA
Ücretsiz kargo olmasına ragmen kargo alıcı ödemeli göndermisler. 3650 liralık alısveriş yapıyoruz üstüne kargo ücretsiz olmasına ragmen 105 lira kargo bedeli. KArgo vedeli yüksek degil belki ama nerden koparacaklarını sasırmıslar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ücretsiz kargo olmasına ragmen kargo alıcı ödemeli göndermisler. 3650 liralık alısveriş yapıyoruz üstüne kargo ücretsiz olmasına ragmen 105 lira kargo bedeli. KArgo vedeli yüksek degil belki ama nerden koparacaklarını sasırmıslar.
Merhabalar ,

Kampanya ile sunulan ürünlerimizde kargonun ücretsiz olmadığını story ile belirttik ,

( Ekte görebilirsiniz )

Saygılarımızla

ConnectGame

seklinde mail geldi. Instagramda hikaye olarak paylasmıslar. Saka gibi..

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Göktan

Merhabalar ,

Kampanya ile sunulan ürünlerimizde kargonun ücretsiz olmadığını story ile belirttik ,

( Ekte görebilirsiniz )

Saygılarımızla

ConnectGame

seklinde mail geldi. Instagramda hikaye olarak paylasmıslar. Saka gibi..
:D

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Göktan
gene bir rezillik...
Üstüne EK 75 PRO siparişimi EK 75 olarak göndermişler :DDDD

Üstüne EK 75 PRO siparişimi EK 75 olarak göndermişler :DDDD
Geri göndermeyi düşünmüyorum geri gönderince doğru olanı göndermediklerini yazmışlar, mecbur bunu kullanacağım artık zorla adamlar istemediğim klavyeyi sattı. Gerçekten almamak gerekiyormuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,641
Üyeler
157,971
Son üye
Tony Soprano