Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

frqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
furkan
3 taksitten fazla taksit yapabilen var mı? 3 taksit üzeri onaylanmiyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,006
İsim
Bilal Tepe
kullanılıyor ama hem sisteminin iyi olması gerekli hemde bataryayı çok yiyor. eğer magnezyum halini alırsan onda hızlı şarj var 40 dkda fullüyor onda kullanılır ama normalinde 3 saat şarj etcen 20 saate bitcek felan 1k kullanırsın ilerde muhtamalen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şeytan diyor magnezyum olanını al ama işte
E ozaman 4khz ye gerek yok nie 600tl fazla verim ? Düz modeli alsam olmazmi iyi deilmi deathader v3 de bile 4khz yok

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
dönerse bizimdir misali alıcaz artık yapcak bişey yok, gereksiz iyi bunlar cunku bu paraya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ak75de dream switch var ondan dedim
Hocam aktif tuf k3 kullanıyorum hem kablosuz bir klavye istiyorum hemde rgbsi tatmin edecek bir klavye. Asus rgb konusunda çöp öncesinde redragon klavyem vardı rgb şenlik gibiydi kalite akıyordu . Sırf daha kalitelidir diye rgbden feda ettim. Şimdi ise k3ün bir kaç tuşu söndü yanmıyor bile tavsiye eder misiniz ürünü ilk defa görüyorum marka hakkında bilgim yok ak75 pro düşünüyorum alırsam. Connectgameden darmo 4k mouse almıştım sıkıntı varken adamlara ulaştım dönmediler bile.

Son düzenleme:

Garaturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hasan Canal
Almayın aldırmayın, 1 yıl önce aldığım darmoshark m3 mouse bozuldu. Garantiye gönderemedim bile. 1.500 tl çöp oldu.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Arnold Ciwardagexer
Arkadaşlar Sizce Ek75 mi yoksa Ek871 mi? İkisi de aynı fiyat Ek871 kailh switchle geliyor 3 modlu, hotswap ve rgb. Ek75 ise Dream switchle geliyor tek modlu rgb değil ve hotswap değil sadece boyutu büyük ve tekerleği var. Uzun zamandır Ak820 istiyordum fakat vergiler yüzünden alamamıştım. Şu anda Z686 kullanıyorum ve Ek871 686'ya göre 3 modlu daha büyük. Sizce hangisi alınmalı? RGB seviyorum fakat 75% ve ses tekerleği var diye EK75 iyi geliyor ama 871'in hotswap ve kablosuz özelliği de var.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,253
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Arkadaşlar Sizce Ek75 mi yoksa Ek871 mi? İkisi de aynı fiyat Ek871 kailh switchle geliyor 3 modlu, hotswap ve rgb. Ek75 ise Dream switchle geliyor tek modlu rgb değil ve hotswap değil sadece boyutu büyük ve tekerleği var. Uzun zamandır Ak820 istiyordum fakat vergiler yüzünden alamamıştım. Şu anda Z686 kullanıyorum ve Ek871 686'ya göre 3 modlu daha büyük. Sizce hangisi alınmalı? RGB seviyorum fakat 75% ve ses tekerleği var diye EK75 iyi geliyor ama 871'in hotswap ve kablosuz özelliği de var.
Ek 75 proyu al geç. Daha indirme de girmez. Yurtdışından ürün de gelmiyor. Hotswap tekerlekli kablosuz klavye bulunmaz.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Furkan Aydın
Almayın aldırmayın, 1 yıl önce aldığım darmoshark m3 mouse bozuldu. Garantiye gönderemedim bile. 1.500 tl çöp oldu.
Aynısını yaşadım fakat burada ki insanların umrunda değil gibi bırak ne halleri varsa görsünler 2 gün sonra connect game dolandırıcı diye konu açarlar.

Top Bottom