Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Yağız Berk Özel
A950 Pro stok kalmamış sanırım alacaktım üzdü.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mouse silip tozlarını almadığım için kusura bakma :D Bir tek sol tarafında dareu yazısı silinir gibi olmuş, o da ufak bir baskı zaten benim için önemli değil. Kullanım olarak çok rahat, hafif bir mouse. Tuşları bende hiç tutukluk yapmadı. Hemen hemen bütün clickleri kullanıyorum. Diyeceklerim bu kadar tşkler. 1000 TL'ye almıştım diye hatırlıyorum. Bu fiyata bu performans gayet kafi diye düşünüyorum. Son zamanlarda gün içerisinde çok fazla bilgisayarda oturuyorum. Haftada 1 anca şarj ediyorum herhalde. Şarjdan yana hiç sıkıntım olmadı.
tatlı duruyor, teşekkürler

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Beklen
Hocam kablolu kullanımda da mı kesinti oluyor? Ek871gtr modelini alacaktım red switch için hem kablosuz hem kablolu özelliği var, yorumunuz biraz şüpheye düşürdü.
Hocam, Delux M800Pro mouse aldım. Onda kesinti sorunu yaşıyorum. Kablolu modda problem yok ama kablosuz diye aldığım bir ürünün bu sorunlar çıakrtması beni cidden artık bıktırdı. 8 aydır kullanıyorum son 2 aydır bu sorunalrla uğraşıyorum. Dediğim gibi şuan çok nadir yapıyor. Fakat ürün kendinden soğuttu. Firmanın telefonları hiçbir şekilde çalmıyor. Mail adresleri vare ama dönüş yapan yok, ürün bana ulaşırken adresimi yanlış, telefon numaram üzerine yazılmamıştı. Şans eseri kargocu tanıdığı için getirmişti. Dediğim gibi belki de sorun yaşamayan vardır fakat ben bu firmadan bir daha herhangi bir şey almayı düşünmüyorum.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Yağız Berk Özel
4k olanı alıp, 1k da kullanabilirsiniz. tek farkı dongle ile geliyor. ama tabi fiyatı 2000 oluyormuş.d
Garantisiz bile olsa kolay kolay bozulmayacak bir mouse 1350 TL'ye daha iyi bir mouse almak imkansız keyfim kaçtı resmen :D.
Hocam, Delux M800Pro mouse aldım. Onda kesinti sorunu yaşıyorum. Kablolu modda problem yok ama kablosuz diye aldığım bir ürünün bu sorunlar çıakrtması beni cidden artık bıktırdı. 8 aydır kullanıyorum son 2 aydır bu sorunalrla uğraşıyorum. Dediğim gibi şuan çok nadir yapıyor. Fakat ürün kendinden soğuttu. Firmanın telefonları hiçbir şekilde çalmıyor. Mail adresleri vare ama dönüş yapan yok, ürün bana ulaşırken adresimi yanlış, telefon numaram üzerine yazılmamıştı. Şans eseri kargocu tanıdığı için getirmişti. Dediğim gibi belki de sorun yaşamayan vardır fakat ben bu firmadan bir daha herhangi bir şey almayı düşünmüyorum.
Kimse sevmiyor hocam zaten firmayı. Connectgame'den almayı düşündüğüm tek ürün Dareu A950 Pro başka ürün hayatta almam.

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Barkın Marangoz
Ministreak mi yoksa streak65 mi kullanıyorsunuz? Hangisini kullanıyorsanız diğerini neden tercih etmediniz?
streak65 kullanıyorum, genellik fps oynadığım için low profile daha iyi olacağını düşündüm ve tasarım açısından da ministreak biraz kaba geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf ozdemir
streak65 kullanıyorum, genellik fps oynadığım için low profile daha iyi olacağını düşündüm ve tasarım açısından da ministreak biraz kaba geldi.
Teşekkürler hocam. Bende almayı düşünüyorum da satıcı arada bırakıyor.

beklnq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Beklen
Garantisiz bile olsa kolay kolay bozulmayacak bir mouse 1350 TL'ye daha iyi bir mouse almak imkansız keyfim kaçtı resmen :D.

Kimse sevmiyor hocam zaten firmayı. Connectgame'den almayı düşündüğüm tek ürün Dareu A950 Pro başka ürün hayatta almam.
Haklısınız hocam muhtemelen benım sorunum mousenın mcusu ıle alakalı fakat sınırlendıgım kısım madem satıyorsunuz ilgilenin be kardeşim. Adamaların telefonları çalmıyor orasıda ayrı ironi :D

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren

benimde keyfim kaçtı valla, magnezyumunu mu alsam diyorum şuan içten içe ama oda fazla riskli 2700 tl yani.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
Nasıl yani 4khz alsalar da kullanmiyorlarmi
kullanılıyor ama hem sisteminin iyi olması gerekli hemde bataryayı çok yiyor. eğer magnezyum halini alırsan onda hızlı şarj var 40 dkda fullüyor onda kullanılır ama normalinde 3 saat şarj etcen 20 saate bitcek felan 1k kullanırsın ilerde muhtamalen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullanılıyor ama hem sisteminin iyi olması gerekli hemde bataryayı çok yiyor. eğer magnezyum halini alırsan onda hızlı şarj var 40 dkda fullüyor onda kullanılır ama normalinde 3 saat şarj etcen 20 saate bitcek felan 1k kullanırsın ilerde muhtamalen.
şeytan diyor magnezyum olanını al ama işte

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,839
Üyeler
158,668
Son üye
Alperen Bulut
Top Bottom