Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

yiity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Yaman
Hocam hala kullanıyor musunuz memnun musunuz? Siyahının fiyatı uçmuş ama beyazı aynı fiyatta. Bir de Dareu A950 PRO MG almayı düşünüyorum hiç adam akıllı yorum bulamadım 2 ürün hakkında.
kullanıyorum ve memnunum hocam, tam fiyatına değmez fakat indirimli haline kesinlikle değer

yigitw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Yoldoruk
Bu siteden mi aldın bir sorun yaşadın mı ve kaç günde geldi
Connect Game'den 2023 28 Aralık'ta aldım klavyeyi. Geçen haftada Xm1r mouse aldım. Bir sorun yaşamadım 2 üründe sağlam, sadece 2 kargomda yanlış şubeye gitti Orhangazi yerine Osmangazi şubesine gitti. Yurt İçi kargoyu arayarak düzelttirdim. Başka bir sorun yok.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Ensar Polat
Connect Game'den 2023 28 Aralık'ta aldım klavyeyi. Geçen haftada Xm1r mouse aldım. Bir sorun yaşamadım 2 üründe sağlam, sadece 2 kargomda yanlış şubeye gitti Orhangazi yerine Osmangazi şubesine gitti. Yurt İçi kargoyu arayarak düzelttirdim. Başka bir sorun yok.
Klavyeyi sana zahmet ses testi atar mısın video olarak youtubede bulamadım da

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan
bu siteden alışveriş yapan kişi garantisiz olarak varsaysın.
firmaya ulaşılamıyor. telefonlara cıkmıyorlar. aldığım m3 4k mausun scrool tuşu bozuldu benımde cok kullandıgım bıre tus çöp oldu benim için mouse şimdi. alalı 6 ay oldu olmadı. tüketici hakem heyetine başvurdum bakalım.
şimdi buradan bir ürün alıp henüz sorun yaşamadıysanız beni anlamanız zor.
ama her ne olursa olsun bu sitenin paylaşımları yapılmamalı.
geçen bu sitede paylaşılan 1k ya glorious model o vardı onu aldım kullanıyorum.
4k falan hikaye dostlar. bu mouse 1k fiyatıda 1k idi bu arada :)
daha elinize geçtiğinde kalite farkını hissediyorsunuz.
tavsiyem bu tarz ürünlerin dermoshark dareu vs. hiç alınmaması ya da garantili alınması en azından 2 yıl kullanırsınız.

Top Bottom