Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
Site ile herkes sorun yaşamış sizce alışveriş yapmalı mıyım? Çok arada kaldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Diyarhan
gm 8.0 ı baya mousede kullanılıyor bence kronik sorun olsa bu kadar kullanılmazdı, kutu içerigide z1 e göre daha iyi taşıma çantası bile çıkıyormuş. alcam galiba
Şimdiden hayırlı olsun. İncelemesini bekleriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Site ile herkes sorun yaşamış sizce alışveriş yapmalı mıyım? Çok arada kaldım.
Hepsiburada kupon ve nays ile alırsan bir nebze daha güvenli olur

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Eren
EK75 Pro düşünüyorum ama site hakkında yazılanlar bi soğuttu beni
garanti ile iletişime zor geçiliyor. ürün gelir kullanırsınızda ama bişey olursa şansınıza biri ilgilenmediği sürece elinizde kalabilir. 1kya suan gamepower dışı klavye yok trde yani bunu çinden garantisiz bile satsalar alınır deriz. kısacası bence dert değil ama illaha bura olmasın diyorsanız k617 se fizz bakabilirsiniz ama onunda satıcı pek iyi değil.

EK75 Pro düşünüyorum ama site hakkında yazılanlar bi soğuttu beni

EK75 Pro hepsiburadada yok hocam sanırım sadece EK75 modeli var
hee pro modeli, onda sorun yaşama ihtimaliniz dahada az hotswap çünki.

heraishere

80+ Bronze

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
garanti ile iletişime zor geçiliyor. ürün gelir kullanırsınızda ama bişey olursa şansınıza biri ilgilenmediği sürece elinizde kalabilir. 1kya suan gamepower dışı klavye yok trde yani bunu çinden garantisiz bile satsalar alınır deriz. kısacası bence dert değil ama illaha bura olmasın diyorsanız k617 se fizz bakabilirsiniz ama onunda satıcı pek iyi değil.
Defolu ürün satıp sonradan ilgilenmediklerini düşünüyorum hocam çoğu ürün 5 6 ay içerisinde bozulmuş sanırım forumlarda öyle yazmışlar

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Eren

Normal fiyatı nedir?
3 civarıydı glb net hatırlamıyorum.

Defolu ürün satıp sonradan ilgilenmediklerini düşünüyorum hocam çoğu ürün 5 6 ay içerisinde bozulmuş sanırım forumlarda öyle yazmışlar
okdr detaylı bilmiyorum ama zannetmiyorum, site günvensiz değil sadece garantilerle ilgilenmiyor die biliyorum ama deneyimsizim başkaları daha iyi yardımcı olabilir.

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan

hee pro modeli, onda sorun yaşama ihtimaliniz dahada az hotswap çünki.
Neden hocam? Hotswap'ın ne gibi artısı var ki?

Top Bottom