Arama sonuçları: *

1. M

❌İndirim Bitti! Sparkle Arc750 5700 tl

benim oynadigim oyunlar cs lol gta 5 ortlama sicakligi 75-80 ama şunu soyliyim fanları 65 den sonra duyulabilir hale geliyor ama kulaklik ile duymuyorsun kotu yada iyi farketmiyor
  2. M

❌İndirim Bitti! Sparkle Arc750 5700 tl

sparkle arc a750 ve i5 12400f ikilisini aktif olarak kullanan biri olarak fikirlerimi soyleyeyim ilk öncelikle yayın icin falan alacaksanız av1 destekledigi icin 3060 ve rx6600 yerine kesinlikle daha iyi bir tercih performans olarak 3060 la ayni performanslarını veriyor ve sürücüsü aşırı kolay...
  3. M

vergi hesabı açmak için en az kaç yaşında olmak gerek ?

tamam da şirket kurmayacağım sirket kurmak icin yillik toplam gelirim 3 milyonu gecerse kurmak zorundayım banka hesabindan vergi odeyecegim
  4. M

vergi hesabı açmak için kaç yaşında olmak gerek ?

gelecekte sorun cikarmaz mı?
  5. M

vergi hesabı açmak için kaç yaşında olmak gerek ?

merhabalar sosyal medya da icerik uretiyorum ve bu ay ilk parami kazanacagim ama biliyorsunuzki 10tl de kazansak vergisini vermek gerekiyor ve gelecekte hic ugrasmak istemedigim icin direk vergi hesabını acacagim ama 18 yaşının altındayım ve 18 yaşının altinda oldugum icin vergi hesabı acabilir...
  6. M

vergi hesabı açmak için en az kaç yaşında olmak gerek ?

merhabalar sosyal medya da icerik uretiyorum ve bu ay ilk parami kazanacagim ama biliyorsunuzki 10tl de kazansak vergisini vermek gerekiyor ve gelecekte hic ugrasmak istemedigim icin direk vergi hesabını acacagim ama 18 yaşının altındayım ve 18 yaşının altinda oldugum icin vergi hesabı acabilir...
  7. M

Citroen Ami alınır mı?

ya ami sadece zevk arabası yani disardan degisik gorunmek gezme tozma ( sadece sehir ici) arabası onun disinda bise tasima falan alinmaz ben e araba 70-80 ni bile gormuyor bos bi araba butceniz nedir ?
  8. M

Twitch Ekip arkadaşı arıyorum.

evet hala arıyorum dc nin kapanması sorun degil vpn ile halledilir istersen verebilirsin discordunu ? team speak ismini de verebilirsin
  9. M

Yardım Havit h2002p driver açamıyorum !?!???!?

Hocam ben çözdüm kurulumu yapma yerinde lütfen ... Cihazı takın dedikten sonra full tamam diyin ve o panelden çıkmadan bilgisayarı kasa üzerinden kapatın biraz bekleyin ve tekrar açın sonrasında tekrar kurmaya çalışın bende oldu
  10. M

Yardım GTA online giriş yapamıyorum

Oldu teşekkürler
  11. M

Yardım GTA online giriş yapamıyorum

GTA v Steam den oynuyorum ve dün gucellemeyi yaptım anti-cheat falan onların hepsini kurdum ve sorunsuz şekilde online story mode hepsini oynayabiliyorum bu sabah tekrar girmek istedigimde online giriş yapamıyorum karşıma şu anda servis dışı kullanilamiyor tarzında bir yazı çıkıyor ve story mode...
  12. M

Nasıl Açık liseye gecebilirim ?

Hafız olmak icin belge aldıktan sonra hafızlık için çalışmama falan gerek var mı ? 1725970294 Öyle bir şey varmış şimdi baktım ama etrafımda okul falan mı ne olmicakmis tam araştırayım en iyisi
  13. M

Nasıl Açık liseye gecebilirim ?

Merhaba bu sene 9. Sınıf oldum ve meslek lisesine gidiyorum ama tasinmamiz gerek tasindigimiz yer ise şuan ki okulumdan uzak tasindigimiz yerdeki okullara puanım yetmiyor ailem açık okumam için tamam diyor ama zorlastirma oldu bu zorlastirmalar neler ? Hangi sebepli kişiler açık okuyabilir ? Ve...
  14. M

Her yerde oluyor toxic tiplemeler az çok her yerde var
  15. M

Gelmek isteyenlere özelden gönderiyorum zaten açıklamaya yazdığımda sunucuya gelip trolleme falan oluyor
  16. M

Valorant dışında her türlü oyun
  17. M

Arc a750 valorant için alınır mı

Sparkle arc a750 ekran kartını i5 12400f islemci ile kullaniyorum driver olarak çok iyi anlaşılır bı driver i var sadece 65 derece sıcaklığı geçtiğinde fan sesi duyulmaya başlıyor ve biraz fazla ısınıyor bu a750 değil sparkle ait bir sorun onj. Dışında a750 3060 dan daha iyi bir kart bunu...
  18. M

H2002p alınır mı sizce?

Dostum hyper x steelseries gibi kaliteli markalar alabiliyorken neden h2002p alıyorsun steelseries core mi alacaksın yoksa cloud 3 mu ? Core alacaksan onun yerine steelseries tercih et ama cloud 3 alacaksan direk cloud 3 al
  19. M

Merhaba ismim Mehmet 15 yasindayım kick de yayın yapıyorum ama tek başıma olduğum için yayınlar sıkıcı eglencesiz ve kısa oluyor arkadaş cevrem fazla değil ve yayınlara da gelmek istemiyorlar bu yüzden yayınlara cikması problem olmayan geç saatlere kadar aktif olabilecek ( çok da önemli bişe...
  20. M

Cozuldu

Gelmek istersen özelden davet atabilirim sana? sorun değil
Top Bottom