Neler Yeni

Twitch Ekip arkadaşı arıyorum.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Merhaba ismim Mehmet 15 yasindayım kick de yayın yapıyorum ama tek başıma olduğum için yayınlar sıkıcı eglencesiz ve kısa oluyor arkadaş cevrem fazla değil ve yayınlara da gelmek istemiyorlar bu yüzden yayınlara cikması problem olmayan geç saatlere kadar aktif olabilecek ( çok da önemli bişe değil ) her türlü oyuna gelebilecek okul problemi olmayan (okuldan kaynaklı çok sık gelmeme vs.) ekip arkadaşları arıyorum yaş hiç fark etmez offline içinde geçerli sadece yayın değil. Gelmek isteyen olursa özelden yazsın DC davet atabilirim görüşmek üzere

Alomoncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ege Çelikçi
Merhaba ismim Mehmet 15 yasindayım kick de yayın yapıyorum ama tek başıma olduğum için yayınlar sıkıcı eglencesiz ve kısa oluyor arkadaş cevrem fazla değil ve yayınlara da gelmek istemiyorlar bu yüzden yayınlara cikması problem olmayan geç saatlere kadar aktif olabilecek ( çok da önemli bişe değil ) her türlü oyuna gelebilecek okul problemi olmayan (okuldan kaynaklı çok sık gelmeme vs.) ekip arkadaşları arıyorum yaş hiç fark etmez offline içinde geçerli sadece yayın değil. Gelmek isteyen olursa özelden yazsın DC davet atabilirim görüşmek üzere
Ne tür oyunlar

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
discord ismini de açıklamaya yaz, istek atar insanlar kanka

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyleyse yazma madem, bu forumdan saçma sapan tipler çıkmaz diye düşünmüştüm :)

emngcr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Göçer
Hâlâ arıyorsan detaylıca konuşabiliriz dostum. Ama Discord kapandı.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hâlâ arıyorsan detaylıca konuşabiliriz dostum. Ama Discord kapandı.
evet hala arıyorum dc nin kapanması sorun degil vpn ile halledilir istersen verebilirsin discordunu ?

team speak ismini de verebilirsin

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Oozdmrsm
ben twicthte lol yayını yaparken lobiden kanalımın reklamını yapıyordum reklam yaparken insanları dc kanalıma davet edip sesliye alıyordum. Biraz vakit geçirince insanlarla ekibim falan olmuştu. Dene bi ara

Top Bottom