Arama sonuçları: *

1. omerboran

instagram vpnsiz girme

ben yurtdışındayım miss 1722901191 şakacı
  2. omerboran

Rtx 4090 ile amd yada intel şuan hangisi iyise laptop önerisi

donanımlar cidden iyi duruyor 4 sene önce almıştım pc yi atabilirim ama performans alamıyorum herşeyi yaptım aklına gelebileceğin herşeyi fps drop yiyorum fpslerim çok iyi artmıyor valorantda saçma sapan fps sonra mux olsun diye gittim monitör aldım bi tek league of legends de arttı anlamıyorum...
  3. omerboran

senin önerin hangisi acaba intel mi amd mi bilmiyorum ekran kartı amd leptop da çok ısınyordu 10 sene lenovo kullandım şimdi asus rog strix scar 17 g731gw geçtim ama bu da iyi değil ok adar rtx 2070 i9 9880h kurtarmıyor neden anlamadım
  4. omerboran

bu konuda bi fikrim yok yardımcı olabilirmisin link paylaşabilirmisiniz intel kullanıyorum ama inteli seviyordum sonrasında farkettim ki güzel değilmiş yorumları okuyunca
  5. omerboran

Merhabalar leptopumu ısınmadan dolayı ve fps drop sıkıntıları olduğun için değişmeyi düşünüyorum ne öneriyorsunuz amd işlemci mi intel mi emin değilim ama minimum rtx 4090 ekran kartlı almayı düşünüyorum
  6. omerboran

Yardım ekran kartımda throttle sorunu yaşıyorum

Merhaba yapacağın şeyler arasında güzel bir termal macun ve pc bakımını yaptırman senin için iyi olur eğer klimalı bir odada oyun oynuyorsan etkisini daha çok görürsün ayıca leptopun altına bir stand ya da soğutucu almanı tavsiye ederim bu sıcakta biz dayanamıyoruz yanıyoruz leptop bi zahmet :D...
  7. omerboran

Bilgisayarım Fazla Mı Isınıyor?

tam ne demek istediğini anlayamadım link atabilirmisin özelden
  8. omerboran

Yardım Laptop işlemcime undervoltage yapmak istiyorum yardım eder misiniz?

dediğim bu arada bunu kapatınca 15 20 derece işlemcinin gücü düşüyor bunla uğralşıyorrdum önceden fps drop 15 20 saniye kısa süreli sorunda şimdi direk uygulamayla uğraşıyorum
  9. omerboran

baştan beri 125mv daydı ama 250 1000 yapınca da hiçbirşey olmadı hangisini öneriyorsun
  10. omerboran

Şöyle söyliyim şimdi sana o sol tarafda bd speedstep tuşlarına basabiliyorum tpl sekmesindeki ayarları değiştirebiliyorum ama FIVR de çoğu ayar kapalı sadece offset voltage da range tikleri açık 125mv 250mv 1000mv o kadar nereleri ayarlamam lazım yazabilirmisin bana sana zahmet 1722275971 amd...
  11. omerboran

sana öbür konudan yazıyorum zaten :D g731gw i9 rtx 2070 olan
  12. omerboran

asus rog strix 17 serisi var bende bios ile uğraşmama rağmen çözemedim maalesef
  13. omerboran

Cpu locked sorunu ile karşılaşıyorum

Bios da nasıl açabilirim acaba ısınma ile alakalı olduğunu sanmıyorum ilk aldığımda da 95 derecelerde iyi çalışıyordu
  14. omerboran

1.5 2 hafta sonra alacağım ama şöyle bir durum daha var güç ayarlarından işlemicnin performans gücünü agresifden disable yapınca 15c 20c derece zaten düşüyor ama yine fps drop yiyorum onu anlayamıyorum sadece lol oynarken onu agresifde oynuyorum o kadar geri kalanında kapatıyorum ve fanları...
  15. omerboran

Cpu locked sorunu ile karşılaşıyorum

Merhabalar benim leptopumda hiçbir işlem yapamıyorum son çare fps drop yememem için cpu ile uğraşmak nasıl açabilirim acaba sadece gpu kullanılabiliyor
  16. omerboran

şöyle soyliyim leptop evet ama bu mağcun herşeyi denediğim zaman yine o kadar etkisin görmedim 2 siin beraber yaptığımda çok etki oldu mu bilemniyorum soğutucu alaccağım zaten ama bazıları da soğutucu içeriye çok toz topluyor kullanma diyorlar
  17. omerboran

şuan böyle dediğim gibi locked tarafları için herşeyi yaptım ama yok ama dediğn yere bd prochot tik koydum ama 95 derece gösteriyor o 2 tarafı anlamadım tam olarak 1722274907 @YazılımKafa
  18. omerboran

ama böyle ısınmalarda benim fps drop yiyorum neden oluyor fps drop ozaman bu ısınmalar normal ise
  19. omerboran

dell laptop g15 5530

peki bir şey danışabilirmiyim leptoplar hakkında bilgilimisin benim konuma bi göz atabilirmisin rica etsem.
Top Bottom