Arama sonuçları: *

1. berkaysenocak

Hangisini almalıyım.

aerox 3 1K hz destekliyor diye hatırlıyorum. Diğer mouse dongle ile 4K desteği var. İlk attığın daha mantıklı
  2. berkaysenocak

Çözüldü✓ FP 2K Monitör önerisi

Bu model panel kalitesi renk olarak çok iyi düşünmeden alabilirsin tam bir fiyat performans 1.06 Milyar renk veren panel var içersinde https://shbd.io/s/VaB9Ik95
  3. berkaysenocak

r5 5600 yerine r5 3600 alınır mı?

Performans konusunda seni üzmez 3600
  4. berkaysenocak

r5 5600 yerine r5 3600 alınır mı?

Arkadaşlar senin bütçe derdini pek fazla anlayamamış. Paran yetmiyorsa alabilirsin r5 3600. Gayet düzgün bir işlemci. Sarı sitede veya burdaki ikinci el sayfasından 2. el 5600 zorlayabilirsin. Bir arkadaşımda kullanılmayan 3600 var mesela 2. el 3600 de alabilirsin.
  5. berkaysenocak

RTX 3080 Tİ yada RTX 3080 için uygun işlemci ikisi de olmazsa RTX 3070

Çoğu oyunda sıkıntı çıkarmaz. İşlemciye yük bindiren oyunlarda dar boğaz yaşarsın biraz. Kasma donma gibi bir sorun yaşamazsın kafaya takmana gerek yok
  6. berkaysenocak

CPU ve GPU her ikisinide yüksek oranlarda kullanan oyunlarda 3080 ve üstüyle dar boğaz yersin. Zaten almak istediğin ekran kartları 2K ekran kartları 1K da kullanmak istersen daha iyi bir işlemci daha iyi olacaktır. 2K monitöre geçip bu söylediğin ekran kartlarını alıp kullanabilirsin sorun...
  7. berkaysenocak

Hangi çözünürlüğü kullanıyorsun
  8. berkaysenocak

Yardım DVI to DP Dönüştürücü 2k var mıdır?

Kral 4070 ekran kartın güzel bi monitör alsan daha mantıklı olmaz mı
  9. berkaysenocak

Yardım MONİTÖR BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLSUN

Dostum arkadaşın attığı 2 monitör IPS ve VA. Sen VA panel ile cs valorant oyna bakalım o ghosting nasıl gözüne gözüne giriyo. Fast IPS devrindeyiz. IPS tabikide rekabetçide VA nın önünde 1724562435 Şimdilik bunları buldum sarı sitedeki ilanda sorun yoksa bu fiyatlara bulabilceğin en iyi...
  10. berkaysenocak

G sync destekleyen bir monitör önceliğin olmalı. Raft gibi oyunlarda g sync aktif edip oynadığın zaman önceden oyun kasıyo gibi oynadığını fark edeceksin. Bu iki monitörde giriş seviyesi monitörler idare ederler seni ama yenisini aldığındada ben ne oynuyormuşum dedirtcek monitörler
  11. berkaysenocak

Rekabetçi yönelik oynuyor isen bu ikili arasında IPS panel olduğu için asus almanı öneririm. İkinci el alacaksan bu iki monitörden daha iyi bir monitöre bulabilirsin bence. Özellikle ikisinide 27 inc seçmişsin kısa süre kullanacaksan olabilir ama uzun süre kullanıcaksan alacak olduğun monitörü...
  12. berkaysenocak

Kullanım amacın ne olucak? Hangi oyunları oynuyorsun ? Ekran kartı modelin nedir
  13. berkaysenocak

Aynı modelleri karşılaştırıyosun 😄
  14. berkaysenocak

❌İndirim Bitti! Tupperware %25 indirim

Çok boş bir şey evde 2 tane var 1 gün suyu bekletin ve koklayın sadece içini yıkasanızda veya makineye attığınızda 1 ay boyunca deterjan tadı alıyosunuz içtiğiniz suda bile. Marka özentiliğinden başka bir şey değil plastikten uzak durun cam en iyisi veya çelik alabilirsiniz 👍🏻. Plastik bir...
  15. berkaysenocak

Öneri OLED Monitör Tavsiyeleri

Çift 27 inc gibi düşün samsung g9 oled 49 incj smart olanı mevcut
  16. berkaysenocak

❌İndirim Bitti! BENQ Zowie XL2586K 540Hz TN Panel 40.599TL🔥🔥

360 hz kullandım 0.5 ms benq ve ailenware. 240 hz oled 0.003 ms ile oled her türlü çok daha önde renk ve tepki olarak mükemmel bir teknoloji kesinlikle bu fiyatlara oledin sunmuş olduğu performans akıcılık çok daha iyi
  17. berkaysenocak

5600x 3060Ti ~%100 Kullanım

windows ayarlarıyla oynamadıysan şuan işlemcin %90 limit ile çalışıyor bu program bütün performans enerji ve turbo ayarlarını tek tuşla yapıyor
  18. berkaysenocak

https://coderbag.com/product/quickcpu bu uygulamayı indirip kurduktan sonra sol üste maximum performans tıklayıp gelen penceredeki tik çıkıcak onu onaylayıp apply yaptıktan sonra tekrar dener misin
  19. berkaysenocak

Ram ile alakalı değil durum o zaman single 8 gb ramin var sandım ben :(
  20. berkaysenocak

Yalnız sistemde 16 gb ram gözüküyor 8 gb yazmışsın hangisini ?
Top Bottom