Neler Yeni

Yardım MONİTÖR BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLSUN

burkay1

80+
AOC C27G2AE 27" 1 ms Full HD Curved 165 Hz Oyuncu yoksa asus tuf gaming 27 vg279q1a 165hz 1ms beyler hangisi daha iyi ikinci el alcam ikiside 3.5 k hangisi daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Aynı modelleri karşılaştırıyosun 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Her oyunu oynarım valorant the forest backrooms rust raft çoğu gta çoğu oynu oynarım
Rekabetçi yönelik oynuyor isen bu ikili arasında IPS panel olduğu için asus almanı öneririm. İkinci el alacaksan bu iki monitörden daha iyi bir monitöre bulabilirsin bence. Özellikle ikisinide 27 inc seçmişsin kısa süre kullanacaksan olabilir ama uzun süre kullanıcaksan alacak olduğun monitörü 27 inc 2K alman çok daha zevkli iyi olacak senin için.

burkay1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rekabetçi yönelik oynuyor isen bu ikili arasında IPS panel olduğu için asus almanı öneririm. İkinci el alacaksan bu iki monitörden daha iyi bir monitöre bulabilirsin bence. Özellikle ikisinide 27 inc seçmişsin kısa süre kullanacaksan olabilir ama uzun süre kullanıcaksan alacak olduğun monitörü 27 inc 2K alman çok daha zevkli iyi olacak senin için.
Kısa süre derken ne kadar süre bidaki yaz çalışıp değiştiririm zaten bide daha iyi bulamadım ikinci el ,,,,, ekran kartı 4060

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Kısa süre derken ne kadar süre bidaki yaz çalışıp değiştiririm zaten bide daha iyi bulamadım ikinci el ,,,,, ekran kartı 4060
G sync destekleyen bir monitör önceliğin olmalı. Raft gibi oyunlarda g sync aktif edip oynadığın zaman önceden oyun kasıyo gibi oynadığını fark edeceksin. Bu iki monitörde giriş seviyesi monitörler idare ederler seni ama yenisini aldığındada ben ne oynuyormuşum dedirtcek monitörler

burkay1

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G sync destekleyen bir monitör önceliğin olmalı. Raft gibi oyunlarda g sync aktif edip oynadığın zaman önceden oyun kasıyo gibi oynadığını fark edeceksin. Bu iki monitörde giriş seviyesi monitörler idare ederler seni ama yenisini aldığındada ben ne oynuyormuşum dedirtcek monitörler
Sağol yardım için peki önericegin ucuz monitör varmi

xTURANN

80+ Silver
Rekabetçi oyun oynuyorsa, IPS Son öneri olabilir muhtemelen. TN - VA - IPS / TN - IPS - VA sıralaması, FPS Tarzı oyunlar oynayanlar için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Rekabetçi oyun oynuyorsa, IPS Son öneri olabilir muhtemelen. TN - VA - IPS / TN - IPS - VA sıralaması, FPS Tarzı oyunlar oynayanlar için.
Dostum arkadaşın attığı 2 monitör IPS ve VA. Sen VA panel ile cs valorant oyna bakalım o ghosting nasıl gözüne gözüne giriyo. Fast IPS devrindeyiz. IPS tabikide rekabetçide VA nın önünde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağol yardım için peki önericegin ucuz monitör varmi
Şimdilik bunları buldum sarı sitedeki ilanda sorun yoksa bu fiyatlara bulabilceğin en iyi monitörlerden biri. Araştırma ile daha iyilerini bulabilirsin belki
Çok tarzda oyun oynuyorsun arkadaşın dediğine aldanma. e-spor derecesinde oynama gibi bir derdin yoksa TN panel almak ahmaklıktır. Güncel FAST IPS modelleri senin için rekebatçi ve hikaye bazlı oyunlar için yeterli olucaktır

Son düzenleme:
Top Bottom