Arama sonuçları: *

1. FurkanDagustu

Windows kuramıyorum sürücü kısmında sorun yaşıyorum

Merhabalar yeni aldığım laptopa Windows kurarken windowsu yükleyeceğim yeri seçerken sürücüleri biçimlendiremiyorum bazi suruculeri silemiyorum nerede hata yapıyorum 1697749391 Gece gece kafam durmuş sorun yokmuş ortada hallettim
  2. FurkanDagustu

LAPTOP SATA HDD MASAÜSTÜNE NASIL TAKILIR

Merhabalar eski laptopumdaki sata hdd yi çıkarttım ama bunu kasama nasıl takabilirim ?
  3. FurkanDagustu

Korsan oyun indirilir mi

orası öyle maalesef sistemi yeni aldım sayılır 1 yıllık çok çalıştım sistem için bir oyun için değmez . Steamde umarım güzel indirimler gelir 300 400 bandına düşmesini beklicem
  4. FurkanDagustu

Korsan oyun indirilir mi

Merhabalar yıllardır hiç korsan oyun indirmedim ama mağlum dolar kuru vs derken oyunlar cidden artık çok pahalı almak istediğim oyun 1700 tl bir oyun için çok fazla bence ama oynamakta istiyorum korsan indirmek çok mu zararlı nelere dikkat etmeliyiz
  5. FurkanDagustu

Kaç w psu ya ihtiyacım var

Merhabalar Şuanda elimde 650w psu var ama o sıkıntı çıkardı ve çalışmıyor şuan teknik servis İstanbul da sadece 700lira kargo parası istiyorlar onun yerine kendim psu alsam daha mantıklı geldi biraz daha para koyup tabi sistemim Rx6700xt nitro Ryzen 5 5600 32gb ram 120 sıvı sogutucu 1tb ssd...
  6. FurkanDagustu

Laptop önerisi 30k bütçe

Oyun için laptop bakıyorum ama hangisi laptopa baksam 45 w oluyor ekran kartı max 25-35k arası oyun için güzel bir laptop öneriniz var mi ?
  7. FurkanDagustu

Yardım Genshin impactte alt tab yapınca kapanıyor

kanka dedigin şey windows tab oluyor öyle yapınca oyun kapanmıyor aklıma gelmemişti teşekkürler <3 ama yine de alt tab atınca oyunun kapanması sinir bozucu
  8. FurkanDagustu

masaüstü kullanıyorum
  9. FurkanDagustu

oyundayken alt tab atınca oyun kapanıyor her hangi başka bir oyunda bunu yaşamıyorum ssdnin kötü olmasından kaynaklanıyor diyenler var ama ssdim de iyi
  10. FurkanDagustu

Öneri 1500lira altı Bluetooth kulaklık

Herhangi bir sıkıntı yaşadın mı bro arada bağlantının kopması gibi veya şarj ile ilgili
  11. FurkanDagustu

Öneri Rx6700+ryzen5 5600 için monitör

Bro sistemdeki ekran kartım rx6700xt nitro+ 3080ti değil ki :( denk bile değiller
  12. FurkanDagustu

Tam tersi değil mi
  13. FurkanDagustu

Elimde 1080p asusun 165hz bir monitörü var bu sistemi 1080pde kullanırsam darboğaz yapar mı 2k monitör almam şart mı ?
  14. FurkanDagustu

Öneri 1500lira altı Bluetooth kulaklık

Genellikle bass odaklı şarkılar dinliyorm ve yürüyüş yaparken kullanicam kulağımdan düşmemesi kulağıma oturması önemli. Kullandığınız kulaklıkları önerirseniz sevinirim . 1500lira bütçem var
  15. FurkanDagustu

Yardım Superbox mi redbox mu

Türk Telekom magnet yazınca çıkıyor hocam
  16. FurkanDagustu

Vodafone kullanan bir arkadaşım veya tanıdığım yok :( nasıl öğrenebilirim bulunduğum yerdeki hızı
  17. FurkanDagustu

Bu kadar para istenip internette bu kadar sıkıntı yaşanan canım ülkemin operatör servisleri resmen tekellesiyorlar rekabet yok :(
  18. FurkanDagustu

Türk Telekom nasıl hiç bir fikrim yok cekiyordur illa merkezi bir yer de yaşıyorum 1658937701 12 Mbps download sağlayıp 30 Mbps upload veriyor :( 1658937709 12 Mbps download sağlayıp 30 Mbps upload veriyor :(
  19. FurkanDagustu

Yardım 2000tl ye exvega Vesta ?

2000tlye model adı exvega Vesta kumaş oyuncu koltuğu 2bin liraya daha iyi bir koltuk bulabilir miyim ?
Top Bottom