Neler Yeni

Korsan oyun indirilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
Merhabalar yıllardır hiç korsan oyun indirmedim ama mağlum dolar kuru vs derken oyunlar cidden artık çok pahalı almak istediğim oyun 1700 tl bir oyun için çok fazla bence ama oynamakta istiyorum korsan indirmek çok mu zararlı nelere dikkat etmeliyiz

Nedox

80+ Bronze
Oyunu indirdiğin yere bağlı ama rastgele bir google aramsiyla virus bulasma olasiligi %90

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Korsanı desteklemiyoruz. Korsan öneri vermek yasak

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Durumun olmadığını söylemişsin, o yüzden bu işin etik tarafına girmiyorum ama korsan oyun indirerek alacağın riskleri söyleyebilirim. Bir ürün bedavaysa orada ürün sensin, oyunları kıranlar hayrına bu oyunları internette paylaşıp herkes oynasın der mi? Bilgisayarına indireceğin virüslerin farkında olmalısın. Artık eskisi gibi dosyalarını bozan ya da bilgisayarını anında bozacak bir virüs yerine bilgisayarını zorlayarak kripto para kazan, senin bilgisayarını yavaşlatan ve yoran virüsler gömüyorlar bu tarz dosyalara.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ayetullah Taylan
İndirdiğin yere bağlı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durumun olmadığını söylemişsin, o yüzden bu işin etik tarafına girmiyorum ama korsan oyun indirerek alacağın riskleri söyleyebilirim. Bir ürün bedavaysa orada ürün sensin, oyunları kıranlar hayrına bu oyunları internette paylaşıp herkes oynasın der mi? Bilgisayarına indireceğin virüslerin farkında olmalısın. Artık eskisi gibi dosyalarını bozan ya da bilgisayarını anında bozacak bir virüs yerine bilgisayarını zorlayarak kripto para kazan, senin bilgisayarını yavaşlatan ve yoran virüsler gömüyorlar bu tarz dosyalara.
orası öyle maalesef sistemi yeni aldım sayılır 1 yıllık çok çalıştım sistem için bir oyun için değmez . Steamde umarım güzel indirimler gelir 300 400 bandına düşmesini beklicem

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Cehalet bitiriyor beni, doğru yerden indirdiğin zaman bir sıkıntı yaşamazsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom