Neler Yeni

Yardım Superbox mi redbox mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
Bulunduğum yerde internet altyapısı olmadığı için fiyat farketmez sadece yüksek hızda sabit iyi bir internet istiyorum

esraakkus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
esraakkus
bence superbox çünkü turkcell daha iyi çeker altyapı olmadığında bende superbox kullanıyom rahat çekiyor benimde yaşadığım yerde altyapı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst katımda bulunan komşu da superbox kullandığını ve pişman olduğunu söyledi 2nin altında hız aldığım oluyor dedi , hemen oturduğum yerin karşısında bir yer de arkadaşım oturuyor o ise çok memnun çok ikilemde kaldım superbox konusunda

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Bulunduğum yerde internet altyapısı olmadığı için fiyat farketmez sadece yüksek hızda sabit iyi bir internet istiyorum
Ben 2 yıldır Süperbox kullanıyorum. 1,5 Ay sonra taahütüm doluyor. Almadan çnce evde turkcell hat sahibi olan birinin telefonu ile farklı saatlerde sürekli hız testi yaptım. SOnuç genelde birbirine yakın yüksek değerlerdi. Tek sıkıntı çok aşırı kötü havalarda 2-3 mbs hız düşmesi olabiliyor ama bazen olmadığıda oluyor. Açıksa ben 2 sene zarfında çok memnundum. Araç için 12v dönüştürücüsünüde aldım uzun yolculuklarda bile kullandndım. Tek sıkıntısı fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 2 yıldır Süperbox kullanıyorum. 1,5 Ay sonra taahütüm doluyor. Almadan çnce evde turkcell hat sahibi olan birinin telefonu ile farklı saatlerde sürekli hız testi yaptım. SOnuç genelde birbirine yakın yüksek değerlerdi. Tek sıkıntı çok aşırı kötü havalarda 2-3 mbs hız düşmesi olabiliyor ama bazen olmadığıda oluyor. Açıksa ben 2 sene zarfında çok memnundum. Araç için 12v dönüştürücüsünüde aldım uzun yolculuklarda bile kullandndım. Tek sıkıntısı fiyat
Fiyat sıkıntı değil sadece parasını haketsin yeter pc başında sinir krizi geçirmek istemiyorum .d

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Fiyat sıkıntı değil sadece parasını haketsin yeter pc başında sinir krizi geçirmek istemiyorum .d
Şuanki sınırsız paketler 15 mbs olmuş benim kullandığım 10 mb download 5 upload. Ping ise 40-60 arası

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Gozalak
türk telekom mobil çekmiyor mu?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
zamanında ilk çıktığında superbox almıştık yanında da iki telefon hattı aldık faturaları ödemek için parayı çekerken atm parayı yuttu o aradada bir telefonların sadece birinin ve superboxun faturasını ödeyebildik sadece bir telefon hattını faturası kaldı o hattı hem aramaya hemde aranmaya kapattılar + 2 gün sonra hem diğer telefon hattını hemde superboxu kapattılar sonra bizde iptal etmek istedik super boxu aldığımız şubeye gittik bizden superboxu almadılar bir yeri arayacaksınız falan dediler aradık onlarda şubeye yönlendirdi şube yine aramamızı istedi biz orada kavga ettik kavga ettikten sonra kendileri biryerleri aradılar bize bir kod verdiler o şekilde kargoladık kargolarkende kargocu bizi uyardı kargoyu gönderirken video çekmemizi istedi durmadan bu superboxlar ile ilgili sorun yaşadıklarını söyledi o yüzden türkcell tek operatör kalsa yinede almam telefonlerı kapatırım ama yine kullanmam şuan internet ve 4 tane telefon hattımız vodafone çok memlunuz vodafone almanızı tavsiye ederim

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Üst katımda bulunan komşu da superbox kullandığını ve pişman olduğunu söyledi 2nin altında hız aldığım oluyor dedi , hemen oturduğum yerin karşısında bir yer de arkadaşım oturuyor o ise çok memnun çok ikilemde kaldım superbox konusunda
telefonunuz turkcell ise hız testi yapın ona göre anlarsınız aşağı yukarı internet hızınızı

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
türk telekom mobil çekmiyor mu?
Türk Telekom nasıl hiç bir fikrim yok cekiyordur illa merkezi bir yer de yaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonunuz turkcell ise hız testi yapın ona göre anlarsınız aşağı yukarı internet hızınızı
12 Mbps download sağlayıp 30 Mbps upload veriyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 Mbps download sağlayıp 30 Mbps upload veriyor :(

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan
superbox :blobdance:

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
superbox bile berbat ama redbox'dan iyidir bende altyapı yok diye 1 sene idare etmiştim telefon internetimle sonra almak zorunda kaldım superbox al

Top Bottom