Neler Yeni

Yardım Superbox mi redbox mu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bulunduğum yerde internet altyapısı olmadığı için fiyat farketmez sadece yüksek hızda sabit iyi bir internet istiyorum
Evde Vodafone mi daha iyi çekiyor Turkcell mi? Mümkünse iki operatöre sahip 2 cihaz bulup evinde speedtest yap.

Türk telekomla da test yap hatta, onun da Magnet hizmeti var 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
Bu kadar para istenip internette bu kadar sıkıntı yaşanan canım ülkemin operatör servisleri resmen tekellesiyorlar rekabet yok :(

En İyi Cevap
3
Hem superboxı hem redboxı uzunca süreler kullandım. İkiside birbirinden beter yani hangisinde sorun yaşamam diye düşünme, bir turkcell hattından birde vodafone hattından hız testi yapı hangisi daha hızlıysa onu al.

Evde Vodafone mi daha iyi çekiyor Turkcell mi? Mümkünse iki operatöre sahip 2 cihaz bulup evinde speedtest yap.

Türk telekomla da test yap hatta, onun da Magnet hizmeti var 😀
Hocam türk telekomun magnet hizmeti nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Furkan DAĞÜSTÜ
Vodafone kullanan bir arkadaşım veya tanıdığım yok :( nasıl öğrenebilirim bulunduğum yerdeki hızı

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hem superboxı hem redboxı uzunca süreler kullandım. İkiside birbirinden beter yani hangisinde sorun yaşamam diye düşünme, bir turkcell hattından birde vodafone hattından hız testi yapı hangisi daha hızlıysa onu al.

Hocam türk telekomun magnet hizmeti nedir?
Superbox ve Redbox’un aynısı. Ama sadece internet altyapısı olmayanlara veriliyor. Fiyatları falan daha ucuz.

En İyi Cevap
3

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,690
İsim
Oğuz Oğuz
Bulunduğum yerde internet altyapısı olmadığı için fiyat farketmez sadece yüksek hızda sabit iyi bir internet istiyorum
Ben süperbox kullandım. ÇOK memnundum. Ama altypına bağlı birazda. Bulunduğun konumda turkcell çok iyi vodafone kötü ise cevap senin için belli.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben süperbox kullandım. ÇOK memnundum. Ama altypına bağlı birazda. Bulunduğun konumda turkcell çok iyi vodafone kötü ise cevap senin için belli.
Bizim burada da Turkcell 1-3Mbps, Telekom 5-15Mbps, Vodafone 20-50Mbps veriyor gün içinde.

Büyük ihtimalle Magnet alacağım taahhüt yok diye. Ama belki Vodafone de alabilirim. Altyapı bölgeden bölgeye çok değişiyor 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom