Arama sonuçları: *

1. F

God of War 2018 neden seviliyor

Güzel hikaye örgüsü, özgün mitolojik karakter tasarımı, harika bi mekan tasarımı üzerine god of war hayranları için ekstra vurucu bir kratos'un ''redemption arc'' hikayesi olması ve bunu da baba-oğul ilişkisi üzerinden anlatması
  2. F

Yardım Ryzen 7 7800x3d Saçma Sapan Sıcaklık Değerleri

Boşta 45-55 Yük altında 80-90 arası normal diye biliyorum işlemcinin gücü dolayısıyla. İlk aldığımda ben de panik yapmıştım :)
  3. F

Hocam HW monitörde fan hızlarım gözükmüyor ancak Armory Crate 700-760rpm arası gidip geliyor.
  4. F

Arctic freezer iii 360mm ile kullanıyorum sıcaklıklar böyle.
  5. F

RTX 4080 Süper Sistem dizme

Şuan kullandığım sisteme çok benzer bi sistem fakat kasasız 100 bin tl civarı yapıyor. Kasa olarak ben Lian Li Dynamic EVO O11 kullanıyorum biraz kişisel tercih kasa işi o yüzden koymuyorum buraya. Onun dışındaki parçalar 4080s hakkını verecektir. Bütçe olark bir tık daha yukarı çıkmayı...
  6. F

Bilgisayar statik elektrik problemi

Bir kaç gündür bilgisayarı ilk açışta tetik almıyor. Kablosunu çıkarıp düğmeye basarak statik elektriği alıyorum ondan sonra açılıyor ama yük altında da sürekli kapanıyor ve açılmıyor. Bazen açılıyor ışıklar yanıyor 1-2 saniye sonra kapanıyor. Bazen sadece ramlerin rgb si geliyor ama bilgisayar...
  7. F

Magsafe powerbank önerisi

Kullanıp da memnun kalanlar yazabilir mi hangi marka model almalıyım ?
  8. F

Termal macun yeterli mi

En yakın bilgisayarcıdan 1g lik çok kalitesiz olmayan bir macun alıp değiştirebilirsiniz.
  9. F

En iyi bluetooth Klavye mouse combosu???

Gaming için en iyi bluetooth klavye ve mouse modelleri nelerdir bıktım kırılıp temassızlık yapan kablolardan. Bütçe 6-8 arası
  10. F

7800x3d ve RTX4080 Super için Anakart

X670 Steel Legend mi yoksa B650 Steel Legend mi ? X serisi bir anakart alırsam aradaki fiyat farkına değecek bir fark görür müyüm ?
  11. F

ROG 4080 SUPER OC İTOPYA

Merhaba yorumunuz için teşekkürler fakat ben en iyi rtx 4080 modeli ya da en f/p ürün hangisi diye sormadım. Rog strix 4080 Super OC modelinin piyasasına göre değerlendirme için sordum.
  12. F

ROG 4080 SUPER OC İTOPYA

56.497,46TL'ye düştüğünü görünce aldım sizce iyi fiyat mı yoksa daha iyi indirim gelir mi ?
  13. F

Bu parçalardan oluşan bir sistem F/P olarak nasıl?

Bu aralar f/p olarak alabileceğin en iyi kart Gigabyte gaming oc herhalde. Strixlere 30k falan diyolar o paralara verilmez 4070'e.
  14. RTX 3080 sistemimi satıyorum

RTX 3080 sistemimi satıyorum

AM5 Platformuna geçmek istediğim için sistemimi satıyorum. Sistem 2022 Haziran ayında toplandı. İşlemci: Intel i5-12600K Anakart: Asus Prime Z690-P D4 Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (4x8) 3200MHz DDR4 CL16 Ekran kartı: Pny RTX 3080 Xlr8 Gaming Revel Epic-X (24 Hazirana kadar garantisi...
  15. F

RTX 3080 Ekran gidiyor fanlar %100'e çıkıyor.

Evet bazen 6 saat oynuyorum sorun olmuyor bazen girdikten 10-20 saniye sonra yapıyor. Isı değerleri normal 60-70 arası.
  16. F

Normalde ortalama 90-100 arası oynuyorum ama envanter ekranında 30 lara düşüyor.
  17. F

Cyberpunk 2077 4k yüksek ayarlarda saatlerce oynuyorum sıkıntı çıkmıyor fakat oyunun içinde Inventory/Character ekranına gelince fanların devri hızlanıyor ve o ekranda çok fazla kalırsam bi noktada ekran kapanıyor ve fanlar %100'e çıkıyor. Belli başlı diğer oyunlarda da bu sorunu yaşadım. Anti...
  18. F

Bu sistemi kaça satmalıyım ?

Sistem benim satma gibi bir düşüncem var zaten fakat 2 yıldır piyasayı çok az takip ettim ikinci elde değeri ne olur tam kestiremediğim için böyle bir konu açtım
  19. F

Soru bu değildi dostum :)
  20. F

İşlemci: Intel i5-12600K Anakart: Asus Prime Z790-P D4 Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16 Ekran kartı: Pny RTX 3080 Xlr8 Gaming Revel Epic-X Sıvı soğutma: Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB PSU: Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W 80+ Gold SSD: 1TB Kingston FURY Renegade...
Top Bottom