Arama sonuçları: *

1. C

Ölü pikselli televizyonu iade almıyorlar.

Vestelin markası telefunken malesef dedim ama ben tekrar ust yetkililere bildirecegim dediler hala haber yok 1670682501 Tesekkur ederim pazartesi gidip tuketici haklarına basvuruda bulunacağım ben direk mağzadan görüp aldım aldıgım mağza ile iletisime gectim biz geri alamiyoruz ama senin...
  2. C

Hocam bana satan kişi böyle birsey demediki birde kıtapcık kutunun icindeydi malesef kurulumu yaptılar gittiler akşam oldu fark ettik hani kutuyu ben kendim acmış olsam benim hatam okumadım diyebilirim ama kutuyu ben acarsam garantiden cıkacağımı servisin gelip kutuyu acması ve kurulum yapması...
  3. C

Vestelin markası telefunken adında bir model
  4. C

Tesekkur ederim bilgi icin hemen şikayette bulunacağım.
  5. C

Teşekkür ederim bilgi icin.
  6. C

Alalı 2 hafta oluyor kurulumu direk bayiden aldım kurulumu bekledim 3 gün sonra gelip kurulum yaptilar aksam ölü pikselli fark ettik ertesi gün gelip incelediler tahminimce 14 gün iade hakkini bitirmek icin beni beklettiler bukadar actiginiz dosya incelemede filan diyip beklettiler. 1670672000...
  7. C

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben sıfır bir televizyon aldım kurulumu olduğu gün tvde sol alta 1 adet ölü piksel cıktı ve servisi aradım geldiler incelediler bugun beni geri arayip ürünün değişim olamayacağını ve bunun bir sorun teskil etmedigini savundular daha önce basına böyle bir...
  8. C

İ5 3470 vs i7 2600k hangisi daha iyidir ?

Tesekkurler ben pek oyun oyniyan biri degilim sadece arada bir fivem oynuyorum yeterli olur herhalde. 1661279765 Evet eski işlemci ama pek fazla oyun oynayan biri degilim sadece 2 3 oyun var oynadigim.
  9. C

Tesekkurler
  10. C

Öncelikle merhabalar benim şuanki sistem özelliklerim şu şekil. İ5.3470 işlemci 12 gb ram 240 gb ssd Gtx 650 ti boost ekran kartı. Ben bu sistemin işlemcisini i7 2600k ile değiştirmek istiyorum ve ram i 16 yapmak istiyorum sizce değiştirmelimiyim.
  11. C

Bei̇n Connect Alinir Mi? Aynanda Kaç Hesaptan İzleyebi̇li̇ri̇m?

Pek anlamam ama şöyle söylim direk uydu kablosu ile yayın alıyorum yani internet üzerinden değil sadece tuttuğum takımın ve bir anadolu takımının maçlarını izliyebiliyorum 60 tl ödüyorum aylık.
  12. C

Yardım GTA V Siyah Ekran ama Ses Var

Ctrl Alt enter tuşularına aynı anda basarsanız galiba pencere moduna geciyordu bi deneyin isterseniz pek emin olamadım şimdi.
  13. C

Statik Elektrik En İyi Nasıl Engellenir

Sayende öğrenmiş olduk sağol 🙂
  14. C

Bei̇n Connect Alinir Mi? Aynanda Kaç Hesaptan İzleyebi̇li̇ri̇m?

Ben dijitürk aldım beincornet hediye olarak verildi galiba anlamadım bende ama tek kişi izliyebiliyor diye biliyorum. Aynı anda olmuyor mesela tv de beinspor 1 acıksa telefondan acamiyorsunuz o kanallı.
  15. C

Statik Elektrik En İyi Nasıl Engellenir

Ne kadar doğru bilmiyorum ama işlemlere başlamadan önce elimizi bir demire sürmemiz lazım diye duymuştum doğalgaz petekleri olabilir mesela ama dediğim gibi nekadar doğru tartışılır.
  16. C

UYDUDAN BEİN SPORTS NASIL İZLERİM?

Merhaba sadece tuttuğum takımın maçlarını ve 1 anadolu takımının maçlarını 60 tl ye aldım aylık 12 ay tahütle bi dijitürk müsteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz umarım yardımcı olabilmiştirim.
  17. C

Bilgisayar aniden açılıp kapanma sorunu

Arkadaşlar bilgisayarım çok pislenmiş bir durumdaydı bende bütün parcalarını tektek söktüm ve temizledim herzamanki yaptığım şeyleri yaptım ama bu sefer psu yu da temizlemek icin fanını cıkartıp temizledim ve yerine taktım bilgisayarımı topladığımda power tuşuna bastığımda aniden acılıyor ve...
Top Bottom