Neler Yeni

Ölü pikselli televizyonu iade almıyorlar.

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben sıfır bir televizyon aldım kurulumu olduğu gün tvde sol alta 1 adet ölü piksel cıktı ve servisi aradım geldiler incelediler bugun beni geri arayip ürünün değişim olamayacağını ve bunun bir sorun teskil etmedigini savundular daha önce basına böyle bir olay gelen oldumu nasıl bir yol izlemeliyim benim bildigim veya tahmin ettigim degisim olması lazım söylemesi ayıp taksitle 2000 tl cıvarı fark verdigim televizyonun bu durumda olması canımı sıkıyor. Tesekkurler

Knispel

80+ Bronze
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben sıfır bir televizyon aldım kurulumu olduğu gün tvde sol alta 1 adet ölü piksel cıktı ve servisi aradım geldiler incelediler bugun beni geri arayip ürünün değişim olamayacağını ve bunun bir sorun teskil etmedigini savundular daha önce basına böyle bir olay gelen oldumu nasıl bir yol izlemeliyim benim bildigim veya tahmin ettigim degisim olması lazım söylemesi ayıp taksitle 2000 TL cıvarı fark verdigim televizyonun bu durumda olması canımı sıkıyor. Tesekkurler
Bildiğim kadarıyla 14 günü geçmemişse ve ürün kusurluysa her halükarda iade almak veya değişim yapmak zorundalar eğer bunları kabul etmedilerse THT'ye şikayet edeceğinizi belirtin.
THT şikayetinden sonra büyük ihtimalle haklı taraf siz olacaksınız.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Alalı kaç gün oldu.

NightWish2434

80+ Silver
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler ben sıfır bir televizyon aldım kurulumu olduğu gün tvde sol alta 1 adet ölü piksel cıktı ve servisi aradım geldiler incelediler bugun beni geri arayip ürünün değişim olamayacağını ve bunun bir sorun teskil etmedigini savundular daha önce basına böyle bir olay gelen oldumu nasıl bir yol izlemeliyim benim bildigim veya tahmin ettigim degisim olması lazım söylemesi ayıp taksitle 2000 TL cıvarı fark verdigim televizyonun bu durumda olması canımı sıkıyor. Tesekkurler
iade talebi oluştur almak zorundalar

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alalı kaç gün oldu.
Alalı 2 hafta oluyor kurulumu direk bayiden aldım kurulumu bekledim 3 gün sonra gelip kurulum yaptilar aksam ölü pikselli fark ettik ertesi gün gelip incelediler tahminimce 14 gün iade hakkini bitirmek icin beni beklettiler bukadar actiginiz dosya incelemede filan diyip beklettiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla 14 günü geçmemişse ve ürün kusurluysa her halükarda iade almak veya değişim yapmak zorundalar eğer bunları kabul etmedilerse THT'ye şikayet edeceğinizi belirtin.
THT şikayetinden sonra büyük ihtimalle haklı taraf siz olacaksınız.
14 günü gecti galiba ama yetkili servis tarafindan bukadar bekletildim dosyaniz incelemede filan diyip beklettiler beni.

iade talebi oluştur almak zorundalar
Olusturdum ama almıyorlar malesef tekrar aradim tuketici haklarina gidecegimi söyledim ama pek birsey fark etmedi gibi.

Knispel

80+ Bronze
Alalı 2 hafta oluyor kurulumu direk bayiden aldım kurulumu bekledim 3 gün sonra gelip kurulum yaptilar aksam ölü pikselli fark ettik ertesi gün gelip incelediler tahminimce 14 gün iade hakkini bitirmek icin beni beklettiler bukadar actiginiz dosya incelemede filan diyip beklettiler.

14 günü gecti galiba ama yetkili servis tarafindan bukadar bekletildim dosyaniz incelemede filan diyip beklettiler beni.

Olusturdum ama almıyorlar malesef tekrar aradim tuketici haklarina gidecegimi söyledim ama pek birsey fark etmedi gibi.
Dediğimi yapabilirsiniz. THT'ye durumu detaylıca anlatacak biçimde bir dilekçe ile sorununuzun çözüleceğini tahmin ediyorum.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Tüketici hakem heyetine başvurun. Ayrıca yaptınız mı bilmiyorum, şikayetvar.com üzerinden şikayette bulunun. Sonuç lehinize olacaktır.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
TV Markasi nedir ve hangi servis geldi

Şimdiye kadar şikayet var üzerinden yaptığım tüm şikâyetler lehime sonuçlandı. Tüketici mahkemesine gerek kalmadı ama siz mutlaka ve mutlaka tüketici hakem heyetinde başvuru yapın.

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
TV Markasi nedir ve hangi servis geldi

Şimdiye kadar şikayet var üzerinden yaptığım tüm şikâyetler lehime sonuçlandı. Tüketici mahkemesine gerek kalmadı ama siz mutlaka ve mutlaka tüketici hakem heyetinde başvuru yapın.
Vestelin markası telefunken adında bir model

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Hocam bunların kitapçıkları var çoğu 1-2 ölü pikselin değişime gitmeyeceğini yazıyor oraya keşke bakıp alsaydınız 14 günü doldurmanız kötü olmuş

Şunu da ekliyim thh genelde 3-6 ay bekletmeden karar vermiyor maalesef çok yavaş işliyor süreç :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,151
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom