Neler Yeni

Ölü pikselli televizyonu iade almıyorlar.

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
Hocam bunların kitapçıkları var çoğu 1-2 ölü pikselin değişime gitmeyeceğini yazıyor oraya keşke bakıp alsaydınız 14 günü doldurmanız kötü olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunu da ekliyim thh genelde 3-6 ay bekletmeden karar vermiyor maalesef çok yavaş işliyor süreç :(
Hocam bana satan kişi böyle birsey demediki birde kıtapcık kutunun icindeydi malesef kurulumu yaptılar gittiler akşam oldu fark ettik hani kutuyu ben kendim acmış olsam benim hatam okumadım diyebilirim ama kutuyu ben acarsam garantiden cıkacağımı servisin gelip kutuyu acması ve kurulum yapması gerektigini söylediler bende bekledim öyle sonuclansinda 2 senede beklerim tesekkurler.

LG tv led değişim sonrası 1 ölü pix çıktı 1 ay sonra kayboldu çok değişik servis biz yapmadık dedi ama onlar yaptı yatacakları yerleri yok
Yaa bunlar parayı kolay kazandığı icin herkesi kolay kazanıyor sanıyorlar gecmiş olsun umarım şuanda tv de sıkıntı yoktur.

Hocam bunların kitapçıkları var çoğu 1-2 ölü pikselin değişime gitmeyeceğini yazıyor oraya keşke bakıp alsaydınız 14 günü doldurmanız kötü olmuş

Şunu da ekliyim thh genelde 3-6 ay bekletmeden karar vermiyor maalesef çok yavaş işliyor süreç :(
Hocam bu arada faturama baktım biraz önce 11.ayın 30 da kesilmiş 14 günü gecmemiş daha galiba.

Son düzenleme:

Knispel

80+ Bronze
Hocam bana satan kişi böyle birsey demediki birde kıtapcık kutunun icindeydi malesef kurulumu yaptılar gittiler akşam oldu fark ettik hani kutuyu ben kendim acmış olsam benim hatam okumadım diyebilirim ama kutuyu ben acarsam garantiden cıkacağımı servisin gelip kutuyu acması ve kurulum yapması gerektigini söylediler bende bekledim öyle sonuclansinda 2 senede beklerim tesekkurler.

Yaa bunlar parayı kolay kazandığı icin herkesi kolay kazanıyor sanıyorlar gecmiş olsun umarım şuanda tv de sıkıntı yoktur.

Hocam bu arada faturama baktım biraz önce 11.ayın 30 da kesilmiş 14 günü gecmemiş daha galiba.
14 günü geçmeden şikayetinizi hazırlayıp başvuru yapın belki sonra sıkıntı olabilir.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim

Ben internetten bakmıştım hocam kitapçığa, eğer 14 gün geçmediyse satın aldığın sitenin senin tarafında olup zorla iade aldırması lazım hepsiburada trendyol gibi bir siteden aldıysan eğer öyle değilse de gene diret söylediğin gibi vaktin varsa thhye başvur ama ölü piksel değil de 14 gün içinde iade almamaları üzerinden başvur çünkü dediğim gibi ölü piksel politikamız bu şekilde diye açıklama yapıp sıyrılabilirler

NightWish2434

80+ Silver
Olusturdum ama almıyorlar malesef tekrar aradim tuketici haklarina gidecegimi söyledim ama pek birsey fark etmedi gibi.
Hangi marka? Son bir kez arayın mahkemede görüşürüz vs. Diyin

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
Hangi marka? Son bir kez arayın mahkemede görüşürüz vs. Diyin
Vestelin markası telefunken malesef dedim ama ben tekrar ust yetkililere bildirecegim dediler hala haber yok

Ben internetten bakmıştım hocam kitapçığa, eğer 14 gün geçmediyse satın aldığın sitenin senin tarafında olup zorla iade aldırması lazım hepsiburada trendyol gibi bir siteden aldıysan eğer öyle değilse de gene diret söylediğin gibi vaktin varsa thhye başvur ama ölü piksel değil de 14 gün içinde iade almamaları üzerinden başvur çünkü dediğim gibi ölü piksel politikamız bu şekilde diye açıklama yapıp sıyrılabilirler
Tesekkur ederim pazartesi gidip tuketici haklarına basvuruda bulunacağım ben direk mağzadan görüp aldım aldıgım mağza ile iletisime gectim biz geri alamiyoruz ama senin televizyonunu değişmeleri gerekli pesini birakmayin vestelle iletisime gecin dedi yani kisacasi aldigim mağzada biz geri alamayız diyor ama değişim yapilması gerekli diyorlar.

Top Bottom