Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Ets2 dlc bağlanmıyor

Oyuna çok hakim değilim bu şekilde kalıyor çözümünü bulamadım yardımcı olabilcek var mı
  2. S

Çözüldü✓ G435 Bilgisayara bağlanmamakta

şaşkınlık içindeyim şuan tertemiz çalışıyor şunu anladım ki böyle bir sorunla karşılaşıldıgında böyle bir çözümü varmış alan diger arkadaşlar da böyle bişey yaşarsa bunu uygulayabilir
  3. S

hocam inanamıcaksın prizi kapattım bi 30dk once usbyi cıkarıp az once prizi açtım pcyi açtım sonra usbyi taktım ve çalıştı
  4. S

oyle yapıcam çünkü hiçbir çözüm olmadı
  5. S

baktıgım kadarıyla bunu yaşayan bir kaç kişi daha varmış 1673687924 napalım iade edicez artık
  6. S

sagolun ilginiz için ama bu çok saçma ya zaten usb takılıydı sabah ne taktım ne çıkardım 1673687763 daha dün aldım bir de allahtan amazondan aldım
  7. S

yok hocam hiçbirşekilde tepki vermiyor dün usbyi taktıgımda şak diye algılıyodu sabah açtım bilgisayarı usb zaten takılıydı dokunmadım bi baktım yok algılamıyor
  8. S

indirebilcegim bir link verebilirmisiniz
  9. S

yok hocam hiçbir şekilde görmemekte kulaklıgı dün aldım sabah bilgisayarı açtıgımda boyle bir sorunla karşılaştım 1673687367 telefona baglanıyor ama bilgisayara baglanmıyor gormuyor bi lightspeed denilen usbyi
  10. S

hocam driver de kuramıyorum baglanmasını istiyor kulaklıgın kulaklıgı baglayamadıgımdan kuramamaktayım
  11. S

evet içinde usb çıkıyor onunla baglanıyordum suan fakat bilgisayar gormuyor
  12. S

hocam arka tarafa taktım anakart tarafına dün çalışıyodu sıkıntısız algılıyordı şuan seste de görünmemekte 1673686419 bluetootha baglanmakta onda sorun yok sıkıntı şu ligtspeed adaptorunu takıyorum fakat bilgisayar gormuyor
  13. S

Kulaklıgı bluetooth ile telefona bağlayabilmekteyim ancak lightspeed usbsini takmama rağmen hiçbir şekilde bilgisayar görmüyor dün görmekteydi bir çözümü var mıdır
  14. S

Öneri 1300tl ye kadar Gaming Kulaklık Önerisi

g435 hoşuma gitti gibi kablosuz olması daha da dikkatimi cekti
  15. S

Hocam onu deneme şansı buldum pek hoşuma gitmedi
  16. S

Kulaklıklara pek hakim degilim önerilerinizi beklemekteyim
  17. S

Yardım CLOUD 2 mikrofonu kullanamıyorum

hocam tam oturdu ayarlara girdigimde mikrofon ses seviyesi 0 gorunuyor onu 100e cekemiyorum 1673030322 bunu 100e çekemiyorum
  18. S

bi bakayım hocam 1673029044 yok açık driverı da kuramıyorum
  19. S

Dostlar cloud 2 aldım her şey okey mikrofonu kullanamamaktayım driver kurulmuyor yardımınızı bekliyorum
  20. S

Öneri Cloud 2 Mi Cloud Alpha Mı?

prime var o zaman dediginiz gibi yapacagım teşekkürler
Top Bottom