Arama sonuçları: *

1. Samet Durden

5K bütçem var monitör önerirsi alabilir miyim?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09V5JQG17/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1 hocam ben bunu kullanıyorum çok memlunum ama daha düşük inche daha kalitelisini bulabilirsin ben bunu tavsiye ederim baya
  2. Samet Durden

vakumlu soğutucu önerisi

bilgisayarım daha 1 sene olmamasına rağmen oyun oynarken aşırı ısınıyor ve bazen kapanıyor bile vakumlu soğutucu almak istiyorum bir dönemler kullanmıştım fayda görmüştüm eski bilgisayarımda ama bozuldu ve şimdi aynı soğutucuyu bulamıyorum öneri verebilecek var mı
  3. Samet Durden

spor için kulaklık önerisi

1000 civarı bakıyorum 1710279114 hocam sıfır bakıyorum ya
  4. Samet Durden

spor için kulaklık önerisi

s.a hayırlı ramazanlar sporda kullanmak için kulak üstü kablosuz kulaklık istiyorum asıl aradığım özellik yüksek ses vermesi öneri varsa alabilirim çok dandik olsun istemiyorum fp arıyorum tavsiye edebilecek model var mı
  5. Samet Durden

windows hizmeti başlatma hatası

iyi akşamlar yeni bilgisayar aldım ama program çalıştırmaya başladığım zaman windows hizmeti başlatma hatası diye bir hata alıyorum çözümünü bilen var mı
  6. Samet Durden

Ehliyet çıkartmak için sertifikayı almadan çıkartabilir miyim?

Eyvallah saolasın belgeye gerek yokmuş sisteme anında düşüyormuş sınavı geçtiğiniz hallettim sizce bu geçici ehliyet e devlete ne zaman düşer
  7. Samet Durden

Ehliyet çıkartmak için sertifikayı almadan çıkartabilir miyim?

Ehliyet sınavını geçtim nüfüs müsürlüğüne hangi belgeleri götürmem gerekiyor sertifikamı daha almadım elektronik ortamda oluyor mu o sertifika yoksa illa belgemin olması gerekiyor mu
  8. Samet Durden

Collogen deri sarkmasına iyi gelir mi

18 yaşında 182 92 kiloyum 130 kilolardan spor yaparak sıkı diyetlerle geldim şu an definasyonu bırakıp bulk dönemine geçtim kas kütlem iyice azaldığı için temiz bir bulk yapıyorum ama derimde fazlalıklar var çok değil doktora gitsem ameliyat yaptırmaz collogen buna iyi gelir mi yada ne...
  9. Samet Durden

Vücüdümdan memnun değilim küre girmeli miyim?

1692026930 18 yaşındayım ve kas kütlemin gerçekten yetersiz olduğunu fark ettim çok zayıf olmama rağmen hala daha belim çok kalın kollarım çok küçüldü omuzumda ki çukurlaşma çok belirgin olmaya başladı bende şu anda temiz bulka girip kas kütlemi arttırmaya çalılıyorum ve yakın bir zamanda...
  10. Samet Durden

Vücüdümdan memnun değilim küre girmeli miyim?

Yaklaşık 1 2 senedir spor yapıyorum ama son 2,5 3 aydır yediklerime sıkı dikkat ediyorum 1700 kalori 200 gr protein ile beslenebiliyorum ama vücüdüm hala daha yağlı ve hiç sıkı değilim bel çevrem kollarım göğüsüm hala yağlı yaklaşık 12 kilo falan verdim bu 3 ayda şu an 92 kiloyum ve vermeye...
  11. Samet Durden

ösym sınavı için fotoğraf süresi

yarın sınavım var ve benim kimliğimin üstündeki fotoğraf 5 sene öncesinin fotoğrafı girerken sorun yaşar mıyım yada bu saaten sonra yapacak bir şey var mı bilmiyordum böyle bir şey olduğunu kimlik üstünde olduğu için sorun olmaz gibi geliyor bana ama kafamı karıştırdılar
  12. Samet Durden

Uykudan verim almıyorum kaslarım dinlenmiyor

Doktor çözüm olarak ne önerdi hocam var mı elle tutulur bir şey
  13. Samet Durden

Hocam bu gün onu deneyeceğim bakalım
  14. Samet Durden

Yok hocam spora yeni başlamadım çok uzun bi geçmişim var son 7 aydırda sürekli olarak yapıyorum yemeğimde düzenli ama bilmiyorum sebebini vitaminlerime bakmak için uğraşıyorum ama hastaneler full 1684304968 Zma sparişi verdim hocam onun kullanma zamanı tam olarak ne zaman yatmadan mı alayım
  15. Samet Durden

Uykudan verim almıyorum ne kadar uyursam uyuyayım sabahları yorgun kalkıyorum bunun bana en kötü etkisi sporda oluyor kaslarım dinlenmediği için 3 4 gün göğüs ağrısı çektiğim oluyor kafeini bıraktım ve düzenli olarak uyuyorum ama gene fayda görmedim kan verdim değerlerimde de anormallik yok...
  16. Samet Durden

Öneri Monitör alacağım öneriniz?

Oynatır hocam bende 3070 var 4k untrada oynuyorum şu sıralar god of war oynuyorum hatta
  17. Samet Durden

Uzun süre giden oyun tavsiyesi?

Hocam eğer uzun sürsün istiyorsan elder ring girebilirsin bitirir bitirir bir daha oynarsın
  18. Samet Durden

Hawk Dan V4 alınır mı

Hocam ben şu an bu modeli kullanıyorum piyasaya pek hakim değilim fiyatı ile ilgili bir şey söyleywmem ama hiç bir şikayetim yok çok memlunum koltuktan çok rahat bqzen uyuyakaldığım bile oluyor başında
  19. Samet Durden

23k ya laptop önerisi

23000 bin küsür param var laptop almak istiyorum alabileceğim en kalitelisi ne olur nvidia ekran kartı istiyorum
  20. Samet Durden

Elimde aralık ayında 0 topladığım bi sistem var satmalı mıyım

Ben 35 bine almadım sistemi 28 küsüre aldım itopyadan
Top Bottom