Neler Yeni

Uykudan verim almıyorum kaslarım dinlenmiyor

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Bilal
Aynı sorun bendede var. IT işlerinden dolayı hep aktif geziyorum. Vücut yorgun yatağa giriyorum sabahleyin yorgun kalkıyorum. Bu, 10 saat uyusamda aynı 4-5 saat uyusamda aynı. Erken yatsamda aynı bir şey farketmiyor. Yediğimiz yiyeceklerdemi bir şey var bilemedim yada havanın kalitesinden dolayımı. Sağlıklı beslemsemde aynı Düzensiz aburcubur yesemde aynı. Bunun tek çözümü Mutlu olmak galiba :)
Aynı problem bendede var hocam doktora vs girtim değerler normal ama hergün hiç dinlenmeden yorgun şekilde güne başlamak çok sıkıcı oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Durden
Aynı problem bendede var hocam doktora vs girtim değerler normal ama hergün hiç dinlenmeden yorgun şekilde güne başlamak çok sıkıcı oluyor
Doktor çözüm olarak ne önerdi hocam var mı elle tutulur bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ekrem Uğur Ülken
Hocam benzer şeyleri bende yaşıyorum ama ben benimkinin aiırı stres sinir ve fazla kafaya takmak düşünmek olduğunu biliyorum kendimce psikaytriye gidiceğim ama verilen ilaçlar iletide meslek hayatıma sorun çıkarır diye gitmiyorum şimdilik(daha öncesinde gitmiştim aynı şikayetten geçmişti şimdi tekrar başladı)

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
Uykudan verim almıyorum ne kadar uyursam uyuyayım sabahları yorgun kalkıyorum bunun bana en kötü etkisi sporda oluyor kaslarım dinlenmediği için 3 4 gün göğüs ağrısı çektiğim oluyor kafeini bıraktım ve düzenli olarak uyuyorum ama gene fayda görmedim kan verdim değerlerimde de anormallik yok sizce neden oluyor nasıl düzeltebilirim
d vitaminine bir baktır bende de aynı sorun vardı d vitamini ve magnezuyum eksik çıktı genelde vitaminsel sorunlar bunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,065
Üyeler
153,493
Son üye
Nomorepain
Top Bottom