Arama sonuçları: *

1. P

Yardım MSI LAPTOP KULLANIRKEN EKRAN TAKILMASI(RTX3060!)!

hayır sadece pc tümden parçalarını güncelledim ojinal w11de vardı mside öyle dedi o yüzden direk güncelledim eskisi gibi değil ama bugün 2 defa oldu
  2. P

güncelledim ama az önce yine oldu siyah ekran gelmişti gitti windows 11 den güncelledim msi driverları windowsta varmış ama oluyor yine laptop MSİ THİN G65 10UE 1676374295 Güncelleddim windows 11den msi sitesinde öyle diyordu windows 11 güncelleyin olur diyordu o tarz aygıt yöneticisinde güncel...
  3. P

peki tehlikeli mi pcye bir şey olur mu güncelledikten sonra
  4. P

Merhaba başlıktada yazdığım gibi msi laptop kullanırken anında ekran donuyor neden bilmiyorum mouse klavye çalışmıyor 1 değil 2 değil kapatıp açınca oluyor laptopa rtx3060 ekran kartı var oyundaykende değil youtbedeyken veya masaüstündeyken oluyor sebebini bilen veya çözümünü ? lütfen yardım...
  5. P

GENÇER GAMİNG UYARI ! ! !

bendede oldu
  6. P

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

hayır şey dedim ekran kartı yok diyordu stok olacakmı yani
  7. P

DONANIM ARŞİVİ FP SİSTEM ALABİLEN/YETİŞEBİLEN VAR MI?

HE ya knk kimse yazmıyordu be şimdi açıldı kapandı tekrar stok yok diyor
  8. P

GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEM EKRAN KARTI YOK!

bekledim satışa kapalı 1675530489 satışa yok diyor kapatıldı bekledim 1675530647 kredi kartıyla alıcaktım ben tam satın alıcaktım ekran kartı stopu bitmiş dedi şimdidedi satışa kapalı site 404 diyor 1675530955 ekran kartı satılmıyor stok yok diyor
  9. P

bende site 404 diyor sistemdeki sendede öylemi
  10. P

site çalışmıyor bende sistemdeki site 404 veriyor
  11. P

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

bendede öyle oldu abi kredi kartıyla alıcaktım ben tam satın alıcaktım ekran kartı stopu bitmiş dedi şimdidedi satışa kapalı site 404 diyor
  12. P

GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEM EKRAN KARTI YOK!

merhaba ekran kartı kalmamış ne yapmalıyım ? alıcaktımda
  13. P

Rampage Monitör Sizce değer mi DA sistemi için

fiyatı ucuzdu içime sindi güzele benziyordu 2700 yok hiçbir marka satmıyor özelliklere 1675529770 https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-vg24vqe-kavisli-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH?magaza=Sepetist bu daha iyi bence bide bu hoşuma gitti açıkcası :D
  14. P

TLAUNCHER EKSİK VERİ ALINDI HATASI

internette videoları var bak istersen
Top Bottom