Neler Yeni

DONANIM ARŞİVİ FP SİSTEM ALABİLEN/YETİŞEBİLEN VAR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcmeraklısı
İlgilendiği Kategoriler
PC
hayırlı olsun knk valla sana bişi diyim mi fiyatına göre çok facia sistem aldın daha geçen hafta 14 bine 5600 rx 6600 alcaktım vazgeçtim. inşallah 9 daki stoğa yetişirim ben de ya
bende site 404 diyor sistemdeki sendede öylemi

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
aldım

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Oğuz
hayırlı olsun knk valla sana bişi diyim mi fiyatına göre çok facia sistem aldın daha geçen hafta 14 bine 5600 rx 6600 alcaktım vazgeçtim. inşallah 9 daki stoğa yetişirim ben de

hayırlı olsun knk valla sana bişi diyim mi fiyatına göre çok facia sistem aldın daha geçen hafta 14 bine 5600 rx 6600 alcaktım vazgeçtim. inşallah 9 daki stoğa yetişirim ben de ya
Teşekkür ederim inşallah alırsın sende...

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Sezer
aga biz şimdi bunu tam olarak basıl alıyoruz you tube link mi yükleniyor ve yükleniyorsa nereye bakmam lazım bulamadım bi yardımcı olun

Hanaz

80+ Gold
BUGÜN Kİ ŞU FP SİSTEMİ ALABİLEN SS ATABİLİR Mİ?

YA ALLAH AŞKINA 7 DEKİ STOKA YETİŞEMEDİM TAMAM MI? 8 İ BEKLEMEYE BAŞLADIM SAAT 8 OLDUĞU GİBİ ANINDA BAK ANINDA (saatim tam olarak doğru kontrol ettim) SAYFAYI YENİLEYİP SEPETE EKLE DEDİM STOK YOK DEDİ. DEDİM ACABA SAATLARİ SANİYE DE OLSA GERİ OLABİLİR Mİ. 2-3 SANİYEDE BİR SEPETE EKLEYE BASMAYA BAŞLADIM. YOK ABİ Bİ DAKKA BOYUNCA BASTIM STOK YOK DİYOR. BEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM. 2-3 SANİYEDE NASIL BİTEBİLİR Kİ. GERÇEKTEN AZ STOK KOYDUKLARINDAN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM. 100 STOKUN 2-3 SANİYEDE BİTMESİNİN İMKANI YOK.
100 stoğun bitmesinin imkanı var aslında 10k kişi pc almayi bekliyorsa desen yani biraz örtü altından iş yapılıyor gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Sezer
100 stoğun bitmesinin imkanı var aslında 10k kişi pc almayi bekliyorsa desen yani biraz örtü altından iş yapılıyor gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bunlar pc başında spam falan yapıyolar başka açıklaması olamaz zaten çopu da alsatçılar gerçekten çok ihtiyacım vardı bunda da düşmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem
BUGÜN Kİ ŞU FP SİSTEMİ ALABİLEN SS ATABİLİR Mİ?

YA ALLAH AŞKINA 7 DEKİ STOKA YETİŞEMEDİM TAMAM MI? 8 İ BEKLEMEYE BAŞLADIM SAAT 8 OLDUĞU GİBİ ANINDA BAK ANINDA (saatim tam olarak doğru kontrol ettim) SAYFAYI YENİLEYİP SEPETE EKLE DEDİM STOK YOK DEDİ. DEDİM ACABA SAATLARİ SANİYE DE OLSA GERİ OLABİLİR Mİ. 2-3 SANİYEDE BİR SEPETE EKLEYE BASMAYA BAŞLADIM. YOK ABİ Bİ DAKKA BOYUNCA BASTIM STOK YOK DİYOR. BEN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM. 2-3 SANİYEDE NASIL BİTEBİLİR Kİ. GERÇEKTEN AZ STOK KOYDUKLARINDAN ŞÜPHELENMEYE BAŞLADIM. 100 STOKUN 2-3 SANİYEDE BİTMESİNİN İMKANI YOK.
Hocam alabildim sistemler tam 00.59 geçe stokta oluyor ve aşırı hızlı olman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Top Bottom