Neler Yeni

DONANIM ARŞİVİ FP SİSTEM ALABİLEN/YETİŞEBİLEN VAR MI?

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Serdar
saat 10 da dene son parti

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kadir sever
Bir sıkıntı oldugu belli gercekten 3 part da hic stok olmadı ekrana bile gelmedi fiyatlar hep farklıydı ekran goruntusu aldım sımdı yoruma atıyorum birseyler dondu ama ne acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yiğit Sezer
Bir sıkıntı oldugu belli gercekten 3 part da hic stok olmadı ekrana bile gelmedi fiyatlar hep farklıydı ekran goruntusu aldım sımdı yoruma atıyorum birseyler dondu ama ne acaba
Kanka bence de illegal bir şeyler döndü bu kadar hızlı bitmesi fiziğe aykırı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kadir sever
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitenin sorununa bak fiyata bak bu fiyata gösteriyor

Screenshot_20230204-210542_Chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bence de illegal bir şeyler döndü bu kadar hızlı bitmesi fiziğe aykırı
Ben hem mobil hem pc den bakiyorum saat 9 da hiç stok da olmadı fiyat bile karman kurmandi ss aldim birisnde 10.700 birisinde 9.300

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Axl Rose
Ben 20.01'de aldım, ancak 20.00'da sayfayı yenilediğimde stok yok hatası veriyordu, üst üste sepete ekle yapa yapa (hep stok yok hatası veriyordu) sepete ekleyebildim. Çok da hızlı olmayacak şekilde kart bilgilerimi girdim ve siparişi verdim.

Bugüne kadar bu tarz çıkmış sistemlerde (hangi mağazadan çıkarsa çıksın) benzer sorunlar yaşandı. Burada özellikle siparişi iptal olan arkadaşların durumu dışında ekstrem bir şey görünmüyor ama siparişi verip iptal edilen arkadaşların durumu gerçekten can sıkıcı.

1675547326172.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,479
Üyeler
147,888
Son üye
Husyildirim
Top Bottom